Program nr. 39 saptamana: 04.10-10.10.2021

Calificare Faza a II-a pentru EURO 2022 / Gr 2 / LIVE TVR 1

06.10.2021, ora 18:30, Mioveni / Arges

Romania - Insulele Feroe

Calificare Faza a II-a pentru EURO 2022 / Gr 2 / LIVE TVR 1

10.10.2021, ora 19:10, Maria Enzersdorf 

Austria - Romania


Etapa 6
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 09.10 17:30 CSU din Suceava vs CSM Vaslui 39/1
Sala: Sala Sporturilor Suceava Arbitri: B.Stark(B)/R.Stefan(PH) Observator: P.Anton(IS)
Du 10.10 17:30 CSM Alexandria vs CSM Bacău 39/2
Sala: Sala Sporturilor Alexandria Arbitri: R.Iliescu(B)/P.Manea(B) Observator: A.Eremia(GJ)
Du 10.10 11:00 HC Dobrogea Sud vs CS Minaur Baia Mare Tvr 2 39/3
Sala: N/A Arbitri: C.Gorina(DJ)/F.Melencu(DJ) Observator: I.Serbu(B)
Sb 09.10 18:30 CSM Focșani 2007 vs CS Dinamo București 39/4
Sala: Sala Sporturilor Focsani Arbitri: I.Barbu(CJ)/G.Badiu(CJ) Observator: I.Barbu(B)
Du 10.10 18:00 CS Universitatea Cluj vs CSA Steaua București 39/5
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) Observator: C.Mihai(BV)
Du 10.10 15:30 SCM Politehnica Timișoara vs AHC Potaissa Turda Tvr 1 39/6
Sala: N/A Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) Observator: C.Milcu(MH)
Du 10.10 16:00 CSM București vs ACS HC Buzău 2012 39/7
Sala: Sala Rapid Arbitri: I.Cazan(CT)/G.Suliman(B) Observator: A.Lupsa(CS)

Etapa 2

ACS Amy Slatina se retrage conform adresei nr 14 din 12.10.2021

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 10.10 11:00 CNOPJ Baia Mare vs CSU Universitatea de Vest Timisoara 39/8
Sala: N/A Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) Observator:

Etapa 4
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 09.10 16:00 CSM Focsani 2007 DivA vs CS Politehnica Iasi 39/9
Sala: Sala Sporturilor Focsani Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) Observator:
Vi 08.10 15:00 CSU din Suceava DivA vs CSM Vaslui DivA 39/10
Sala: Sala LPS Suceava Arbitri: E.Baba(BT)/C.Ungureanu(BT) Observator:
Sb 09.10 13:00 CSM Bacau DivA vs CSU Galati 39/11
Sala: Sala Sporturilor Bacau Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) Observator:
Sb 09.10 12:00 AS HC Pietricica Neamt vs CS Magnum Botosani 39/12
Sala: Sala Sporturilor Cehlau Arbitri: I.Badelita(SV)/P.Poenaru(SV) Observator:

Etapa 4
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 09.10 12:30 ACS HC Buzau 2012 DivA vs CSM Alexandria DivA 39/13
Sala: Sala Sporturilor Romeo Iamandi Arbitri: E.Ali(B)/F.Mihordea(DB) Observator:
Sb 09.10 13:00 CSU Pitesti vs HC Dobrogea Sud Constanta DivA 39/14
Sala: Sala Universitatii Arbitri: M.Babau(PH)/A.Roibu(PH) Observator:
Sb 09.10 16:00 CS Medgidia vs CSA Steaua Bucuresti DivA 39/15
Sala: Sala Iftimie Ilisei Arbitri: I.Cristea(IS)/V.Murariu(NT) Observator:
Vi 08.10 14:30 CS Dinamo Bucuresti DivA vs CSM Bucuresti DivA 39/16
Sala: Sala Dinamo Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator:

Etapa 4
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 09.10 13:30 CSU Politehnica Timisoara vs CS Universitatea Craiova 39/17
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: A.Draganescu(GJ)/F.Radulescu(MH) Observator:
Sb 09.10 18:00 SCM Politehnica Timisoara DivA vs CSU Constantin Brancusi Tg. Jiu 39/18
Sala: Sala Constantin Jude Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) Observator:
Sb 09.10 15:00 CSM Oradea vs AHC Drobeta 39/19
Sala: Sala Antonio Alexe Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) Observator:
Vi 08.10 18:00 CSM Resita vs CS Unirea Sannicolau Mare 39/20
Sala: Sala Polivalenta Resita Arbitri: A.Chicus(GJ)/L.Marii(GJ) Observator:

Etapa 4
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 09.10 10:00 AHC Potaissa Turda DivA vs CS Sporting Ghimbav 39/21
Sala: Sala Gheorghe Baritiu Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) Observator:
Sb 09.10 12:00 CSM Făgăraș vs CS Universitatea Cluj DivA 39/22
Sala: N/A Arbitri: C.Ghesoiu(PH)/I.Tita(PH) Observator:
Vi 08.10 16:30 CNE Sighisoara vs CS Minaur Baia Mare DivA 39/23
Sala: N/A Arbitri: C.Belean(MS)/M.Turdean(MS) Observator:
Sb 09.10 18:00 CSM Sighisoara vs CSM Odorheiul Secuiesc 39/24
Sala: Sala Radu Voina Arbitri: M.Parvu(B)/M.Potirniche(BZ) Observator:

Etapa 4
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 10.10 13:00 CSS Sibiu vs CSS Dinamo Brasov 39/25
Sala: N/A Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) Observator:

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 06.10 14:00 CSS 2 Baia Mare vs LPS Tg Mures 39/26
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator:

Etapa 4
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 10.10 13:00 ACS Transilvania Brasov vs CSS Sibiu 39/27
Sala: Sala D.P. Colibasi Arbitri: E.Andrei(PH)/P.Caunei(PH) Observator: