Program nr. 38 saptamana: 27.09-03.10.2021

Liga Campionilor – masculin - Faza Grupelor
30.09.2021, ora 19:45
sala Polivalenta Bucuresti

CS Dinamo - FC Porto (POR)

EHF Liga Europeana masculin / Calif. Runda 2
28.09.2021, ora 19:45
sala Sporturilor Constanta

HC Dobrogea Sud Constanta - Orlen Wisla Plock (POL)

Liga Campionilor – masculin
30.09.2021, ora 20:45
Arena Montpellier

Montpellier HB (FRA)  - THW Kiel (GER)
Arbitri EHF: STARK Bogdan/STEFAN Romeo


Etapa 4
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 29.09 18:25 CSM Focșani 2007 vs AHC Potaissa Turda Tvr 1 38/1
Sala: Sala Sporturilor Focsani Arbitri: A.Georgescu(CT)/M.Moldoveanu(CT) Observator: G.Antonescu(AG)

Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 02.10 15:00 CSM București vs CSU din Suceava 38/2
Sala: Sala Rapid Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) Observator: P.Suica(TR)
Du 03.10 17:30 ACS HC Buzău 2012 vs SCM Politehnica Timișoara 38/3
Sala: Sala R. Iamandi Arbitri: T.Serbu(B)/A.Vasilescu(B) Observator: I.Enache(BV)
Du 03.10 18:00 AHC Potaissa Turda vs CS Universitatea Cluj 38/4
Sala: Sala Gheorghe Baritiu Arbitri: C.Gorina(DJ)/F.Melencu(DJ) Observator: I.Chira(MM)
Du 03.10 11:00 CSA Steaua București vs CSM Focșani 2007 Tvr 2 38/5
Sala: Sala Concordia Chiajna Arbitri: R.Iliescu(B)/P.Manea(B) Observator: S.Ciurea(Dj)
Du 03.10 13:00 CS Dinamo București vs HC Dobrogea Sud 38/6
Sala: Sala Dinamo Arbitri: B.Stark(B)/R.Stefan(PH) Observator: M.Barcan(DJ)
Sb 02.10 11:00 CS Minaur Baia Mare vs CSM Alexandria 38/7
Sala: Sala Lascar Pana Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) Observator: V.Dobre(B)
Sb 02.10 18:15 CSM Bacău vs CSM Vaslui 38/8
Sala: Sala Sporturilor Bacau Arbitri: A.Nacu(MS)/A.Rucoi(MS) Observator: M.Brumaru(Vn)

Etapa 4
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 29.09 11:00 SCM Craiova vs HC Zalău 38/9
Sala: Sala Polivalenta Craiova Arbitri: S.Marza(CJ)/C.Nedelea(CJ) Observator: G.Covaci(B)
Mi 29.09 17:00 CS Minaur Baia Mare vs CS Dacia Mioveni 2012 38/10
Sala: Sala Lascar Pana Arbitri: G.Doana(IF)/A.Gociu(B) Observator: G.Nasturel(CS)
Mi 29.09 19:00 CSU Stiinta Bucuresti vs CSM Slatina 38/11
Sala: Sala Rapid Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) Observator: A.Ion(B)
Mi 29.09 18:00 CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud vs HC Dunărea Brăila 38/12
Sala: Sala Polivalenta Bistrita Arbitri: I.Barbu(CJ)/G.Badiu(CJ) Observator: V.Vicea(B)
Mi 29.09 16:00 CS Rapid București vs CS Măgura Cisnadie Tvr 2 38/13
Sala: Sala Rapid Arbitri: C.Nastase(B)/S.Stancu(BZ) Observator: A.Stoia(B)
Jo 30.09 18:00 SCM Râmnicu Vâlcea vs CSM București Tvr 1 38/14
Sala: Sala Traian Arbitri: I.Ifrim(NT)/O.Ilisei(NT) Observator: G.Bejinariu(AG)
Mi 29.09 18:00 CSM Deva vs SCM Gloria Buzău 38/15
Sala: Sala Sporturilor Deva Arbitri: V.Dragut(VN)/M.Draghici(VN) Observator: V.Sighicea(VL)

Etapa 4

ACS Sc. 181 SSP Bucuresti nu se prezinta la jocul cu CS Stiinta Bacau

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 30.09 00:00 Sta sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 30.09 17:00 CSM Galati vs CS Stiinta Bacau 38/16
Sala: Sala Sporturilor Dunarea Arbitri: V.Ursu(TL)/A.Valcu(CT) Observator:
Jo 30.09 15:30 ACS Sc. 181 SSP Bucuresti vs HCF Piatra Neamt 38/17
Sala: Sala Iris Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator:
Mi 29.09 14:30 CSM Corona Brașov vs CNE Sf. Gheorghe 38/18
Sala: Sala D. P. Colibasi Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator:
Jo 30.09 18:30 ACS Spartac Bucuresti vs CS Activ Prahova Ploiesti 38/19
Sala: Sala Iris Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) Observator:
Jo 30.09 17:30 CSM Unirea Slobozia vs CSU Neptun Constanta 38/20
Sala: Sala A. Nica Arbitri: C.Constantin(B)/D.Enache(B) Observator:
Jo 30.09 16:30 CSM Roman vs CSM Bucuresti DivA 38/21
Sala: Sala Sporturilor Roman Arbitri: I.Bargauan(SV)/M.Nicolaevici(SV) Observator:

Etapa 4

ACS Amy Slatina se retrage conform adresei nr 14 din 12.10.2021

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 30.09 00:00 CNE Rm. Valcea sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 30.09 13:00 CS Handbal Club Harghita vs CSM Tg. Jiu 38/22
Sala: Sala Sporturilor Odorheiul Secuiesc Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Turdean(MS) Observator:
Jo 30.09 17:00 ACS Tonic Oradea vs CSU Oradea 38/23
Sala: Sala Santandrei Arbitri: C.Pipa(BH)/F.Suciu(BH) Observator:
Jo 30.09 13:00 CNOPJ Baia Mare vs CSU Resita 38/24
Sala: Sala Sporturilor Lascar Pana Arbitri: S.Hendrea(MM)/D.Sechel(MM) Observator:
Jo 30.09 12:00 ACS AMY Slatina vs CS Gloria 2018 Bistrita Nasaud DivA 38/25
Sala: Sala LPS Slatina Arbitri: A.Baghiu(TM)/M.Fiscu(TM) Observator:
Jo 30.09 15:00 CSU Cluj-Napoca vs CSU Universitatea de Vest Timisoara 38/26
Sala: Sala H. Demian Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) Observator:

Etapa 3
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 01.10 17:30 AS HC Pietricica Neamt vs CSM Focsani 2007 DivA 38/27
Sala: Sala Polivalenta 2 Arbitri: C.Agavriloaie(IS)/D.Bura(IS) Observator:
Vi 01.10 17:00 CS Magnum Botosani vs CSM Bacau DivA 38/28
Sala: Sala Polivalenta Botosani Arbitri: M.MACIORNEA(IS)/A.Savin(IS) Observator:
Sb 02.10 10:30 CSU Galati vs CSU din Suceava DivA 38/29
Sala: N/A Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/L.Neagu(IL) Observator:
Vi 01.10 17:00 CSM Vaslui DivA vs CS Politehnica Iasi 38/30
Sala: Sala Sporturilor Vaslui Arbitri: C.Constantin(B)/D.Enache(B) Observator:

Etapa 3
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 02.10 13:00 CS Dinamo Bucuresti DivA vs ACS HC Buzau 2012 DivA 38/31
Sala: Sala Dinamo Arbitri: A.Draganescu(GJ)/F.Radulescu(MH) Observator:
Sb 02.10 12:00 CSM Bucuresti DivA vs CS Medgidia 38/32
Sala: Sala Rapid Arbitri: C.Popa(GL)/I.Velisca(BZ) Observator:
Sb 02.10 14:00 CSA Steaua Bucuresti DivA vs CSU Pitesti 38/33
Sala: Sala Iris Sport Arena Arbitri: I.Cazan(CT)/G.Suliman(B) Observator:
Sb 02.10 11:30 HC Dobrogea Sud Constanta DivA vs CSM Alexandria DivA 38/34
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: D.Cristea(DB)/M.Padeanu(B) Observator:

Etapa 3
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 02.10 14:00 AHC Drobeta vs SCM Politehnica Timisoara DivA 38/35
Sala: Sala Polivalenta Drobeta Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) Observator:
Sb 02.10 16:00 CSU Constantin Brancusi Tg. Jiu vs CSU Politehnica Timisoara 38/36
Sala: Sala Grupul Scolar Industrial Balta Arbitri: D.Gurbina(CS)/E.Stanciu(CS) Observator:
Sb 02.10 12:00 CS Universitatea Craiova vs CS Unirea Sannicolau Mare 38/37
Sala: Sala I. Constantinescu Arbitri: B.Ciobea(AG)/B.Dordea(SB) Observator:
Sb 02.10 16:00 CSM Oradea vs CSM Resita 38/38
Sala: Sala Antonio Alexe Arbitri: C.Belean(MS)/S.Hendrea(MM) Observator:

Etapa 3
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 01.10 18:00 CSM Sighisoara vs AHC Potaissa Turda DivA 38/39
Sala: Sala Radu Voina Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) Observator:
Vi 01.10 17:30 CSM Odorheiul Secuiesc vs CNE Sighisoara 38/40
Sala: Sala Sporturilor Odorheiul Secuiesc Arbitri: G.Lungu(NT)/M.Paraschiv(NT) Observator:
Sb 02.10 14:00 CS Minaur Baia Mare DivA vs CSM Făgăraș 38/41
Sala: Sala Lascar Pana Arbitri: A.Moldovan(MM)/C.Pipa(BH) Observator:
Sb 02.10 11:00 CS Universitatea Cluj DivA vs CS Sporting Ghimbav 38/42
Sala: Sala Gh Baritiu Turda Arbitri: M.Ciutacu(B)/A.Stamatoiu(VL) Observator:

Etapa 3
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 03.10 00:00 LPS Suceava sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 03.10 10:30 LPS Piatra Neamt vs LPS Roman 38/43
Sala: Sala Polivalenta 2 Arbitri: S.Hagiu(VS)/I.Visan(VS) Observator:
Du 03.10 14:30 LPS Iasi vs CSU din Suceava 38/44
Sala: Sala LPS Arbitri: G.Lungu(NT)/M.Paraschiv(NT) Observator:
Du 03.10 11:00 LPS Botosani vs CSS Tecuci 38/45
Sala: Sala LPS Arbitri: C.Balan(IS)/I.Savin(VS) Observator:

Etapa 3

Măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice.

LPS Iolanda Balas Soter Buzau nu se prezinta la meciul cu CSS Calarasi.

LPS Braila nu se prezinta la meciul cu Cs Medgidia .

LPS Braila s-a retras din campionat in data de 29.09.2021.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 03.10 00:00 AHC Dobrogea Sud Constanta JI sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 03.10 13:00 CSS Calarasi vs CS Medgidia 38/46
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: C.Ghesoiu(PH)/I.Tita(PH) Observator:
Du 03.10 13:00 CSM Focsani 2007 vs LPS I. Balas Soter Buzau 38/47
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: C.Constantin(B)/D.Enache(B) Observator:

Etapa 3
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 03.10 00:00 CS Brazi JI sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 03.10 13:00 CSS Craiova vs CSS 2 Bucuresti 38/48
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: C.Fugaru(GJ)/A.Otelea(HD) Observator:
Du 03.10 14:30 ACS Fortuna Bucuresti vs CS Orasenesc Mizil 38/49
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: O.Ivanciu(DB)/L.Matei(AG) Observator:
Du 03.10 00:00 CSM Bucuresti vs CT Media Bucuresti 38/50
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 3
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 03.10 00:00 ACS Sporting Ghimbav sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 03.10 12:00 CSS Sighisoara vs CSS Sibiu 38/51
Sala: Sala Radu Voina Arbitri: D.Balate(BV)/K.Szabo(BV) Observator:
Du 03.10 11:00 CSS Dinamo Brasov vs CSO Tricolorul Breaza 38/52
Sala: Sala D.P. Colibasi Arbitri: A.Albert(CV)/ Observator:
Du 03.10 12:00 CSS Odorheiul Secuiesc vs CSS Fagaras 38/53
Sala: Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc Arbitri: L.Juganaru(PH)/A.Roibu(PH) Observator:

Etapa 2

HC Dinamyc Zalau nu se prezinta la meciul cu AHC Potaissa Turda din 14.10.2021.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 30.09 17:00 LPS Cluj vs AHC Potaissa Turda 38/54
Sala: Sala LPS Cluj Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) Observator:

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 03.10 00:00 AHC Potaissa Turda sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 03.10 11:00 HC Dinamyc Zalau vs LPS Cluj 38/55
Sala: Sala Gheorghe Tadici Arbitri: S.Cosma(MM)/D.Sechel(MM) Observator:
Mi 06.10 14:00 CSS 2 Baia Mare vs LPS Tg Mures 38/56
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator:
Sb 02.10 13:00 ACSH Academica Cluj vs CS Extrem Baia Mare 38/57
Sala: Sala Gheorghe Baritiu Turda Arbitri: F.Horoba(BN)/A.Onighi(BN) Observator:

Etapa 3

Măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 03.10 13:30 LPS Banatul Timisoara vs LPS Alba Iulia 38/58
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: C.Pipa(BH)/F.Suciu(BH) Observator:
Du 03.10 12:00 CSM Resita vs SCM Politehnica Timisoara 38/59
Sala: Sala Traian Vuia Arbitri: R.Jurj(AR)/R.Vizitiu(HD) Observator:
Du 03.10 00:00 ACS Unirea Sannicolau Mare sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 2

Măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 02.10 10:30 LPS Vaslui vs CSM Bacau 38/60
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: A.Mamciuc(SV)/P.Poenaru(SV) Observator:
Sb 02.10 13:00 CSU din Suceava vs LPS Iasi 38/61
Sala: Sala Ion Creanga Arbitri: F.Botezatu(BC)/B.Constantin(IS) Observator:
Sb 02.10 11:00 LPS Suceava vs LPS Piatra Neamt 38/62
Sala: Sala LPS Suceava Arbitri: F.Botezatu(BC)/B.Constantin(IS) Observator:

Etapa 2

Măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 02.10 11:00 CSS Targoviste vs CS Orasenesc Mizil 38/63
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: C.Dinescu(AG)/A.Stanca(AG) Observator:
Sb 02.10 09:30 CSS Ploiesti vs CSM Focsani 2007 38/64
Sala: Sala Olimpia Arbitri: C.Bontea(BZ)/A.Stoian(VS) Observator:
Sb 02.10 00:00 CSS Galati sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 2

Măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 02.10 10:30 CS Agronomia Bucuresti vs CSM Bucuresti 38/65
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: T.Margarit(AG)/V.Radu(B) Observator:
Sb 02.10 10:00 CSU Pitesti vs AHC Talentul este Cheia Bucuresti 38/66
Sala: Sala Facultatii Arbitri: A.Chicus(GJ)/L.Marii(GJ) Observator:
Sb 02.10 10:00 CS Concordia Chiajna vs CSS 3 Steaua Bucuresti 38/67
Sala: Sala Chiajna Arbitri: E.Ali(CT)/F.Mihordea(DB) Observator:

Etapa 2

Măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 02.10 00:00 CS Navodari sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 02.10 15:00 AHC Dobrogea Sud Constanta vs CSS Calarasi 38/68
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: A.Popescu(br)/A.Trica(BR) Observator:
Sb 02.10 12:00 CSM Ploiesti vs CSM Fetesti 38/69
Sala: Sala Olimpia Arbitri: C.Bontea(BZ)/A.Stoian(VS) Observator:

Etapa 2

Măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 02.10 11:00 CSS Odorheiul Secuiesc vs CSS Sighisoara 38/70
Sala: Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc Arbitri: I.Cristea(IS)/A.Savin(IS) Observator:
Sb 02.10 11:00 CSS Sibiu vs LPS Alba Iulia 38/71
Sala: Scoala Gimnaziala 18 Arbitri: B.Beica(HD)/R.Dodu(HD) Observator:
Sb 02.10 15:00 ACS Sporting Ghimbav vs ACS Avatar Brasov 38/72
Sala: Sala de Sport Ghimbav Arbitri: C.Ilina(VL)/C.Campean(SB) Observator:

Etapa 2

Măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 02.10 00:00 Academia Minaur Baia Mare sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 02.10 13:00 LPS Tg Mures vs CSS 2 Baia Mare 38/73
Sala: Sala Liviu Rebreanu Arbitri: D.Ciulei(BV)/O.Petre(BV) Observator:
Sb 02.10 10:00 LPS Bistrita vs Lic Liviu Rebreanu Turda 38/74
Sala: Sala LPS Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) Observator:

Etapa 2

Măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 02.10 00:00 LPS Tg Jiu sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 02.10 16:30 ACS Enjoy Sport Craiova vs CSS Dr. Tr. Severin 38/75
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: A.Grecu(OT)/A.Zapciroiu(OT) Observator:
Sb 02.10 14:30 CSS Craiova vs ACS Romanati Sport Caracal 38/76
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) Observator:

Etapa 2

Măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 02.10 00:00 CSM Resita sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 02.10 11:30 Unirea Sannicolau Mare vs LPS Bihorul Oradea 38/77
Sala: Sala Ioan Morar Arbitri: R.Jurj(AR)/R.Vizitiu(HD) Observator:
Vi 01.10 14:30 SCM Politehnica Timisoara vs LPS Banatul Timisoara 38/78
Sala: Sala Constantin Jude Arbitri: A.Constantinescu(TM)/I.Lascu(TM) Observator:

Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 29.09 00:00 LPS Satu Mare vs CS Marta Baia Mare 38/79
Sala: Sala Ecaterina Both Arbitri: I.Horincar(SJ)/M.Rus(SJ) Observator:

Etapa 3
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 03.10 14:00 LPS Roman vs CSO Negresti Vaslui 38/80
Sala: Sala Sporturilor Roman Arbitri: D.Gogolinca(IS)/S.Roibu(IS) Observator:
Du 03.10 11:00 LPS Suceava vs Fortuna Chisinau (MD) 38/81
Sala: Sala LPS Suceava Arbitri: I.Badelita(SV)/P.Poenaru(SV) Observator:
Du 03.10 12:30 LPS Piatra Neamt vs LPS Vaslui 38/82
Sala: Sala Polivalenta 2 Arbitri: C.Agavriloaie(IS)/D.Bura(IS) Observator:
Du 03.10 12:30 LPS Iasi vs CSU din Suceava 38/83
Sala: Sala LPS Arbitri: G.Lungu(NT)/M.Paraschiv(NT) Observator:

Etapa 3

LPS Braila nu se prezinta la meciul cu ACS FairPlay Cernavoda in data de 15.10.2021.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 03.10 00:00 CSS Galati sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 03.10 17:00 CSS Medgidia vs LPS Braila 38/84
Sala: Sala Iftimie Ilisei Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/C.Oprea(IL) Observator:
Du 03.10 12:00 ACS Fairplay Cernavoda vs AHC Dobrogea Sud Constanta 38/85
Sala: Sala Axiopolis Arbitri: D.Bida(CT)/V.Olar(CT) Observator:
Du 03.10 11:00 CSS Calarasi vs AS Arrubium Macin 38/86
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: A.Raducan(BR)/A.Tonita(GL) Observator:

Etapa 3
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 03.10 00:00 LPS Focsani sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 03.10 10:30 CSM Focsani 2007 vs LPS I. Balas Soter Buzau 38/87
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: A.Popescu(br)/A.Trica(BR) Observator:
Du 03.10 10:30 HC Junior BB Buzau vs CSS Focsani 38/88
Sala: Sala Sporturilor Romeo Iamandi Arbitri: E.Ali(CT)/F.Mihordea(DB) Observator:
Du 03.10 10:30 CSM Ploiesti vs CSM Bacau 38/89
Sala: Sala Olimpia Arbitri: G.Dudau(BV)/R.Dudau(BV) Observator:

Etapa 3
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 03.10 12:30 CSS 3 Steaua Bucuresti vs CSS Targoviste 38/90
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: E.Andrei(PH)/P.Caunei(PH) Observator:
Du 03.10 10:30 HC "Talentul este Cheia" Bucuresti vs CS Concordia Chiajna 38/91
Sala: Sala Antilopa Arbitri: R.Armanu(BC)/A.Stanescu(DB) Observator:
Du 03.10 16:30 CSS 2 Bucuresti vs CS Dinamo Bucuresti 38/92
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: G.Dumitru(DJ)/L.Ionescu(DJ) Observator:
Du 03.10 09:00 CSM Bucuresti vs CSO Tricolorul Breaza 38/93
Sala: Sala Elite Arbitri: A.Ciocos(dj)/R.Treistaru(DJ) Observator:

Etapa 3
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 03.10 13:00 ACS Transilvania Brasov vs CSS Fagaras 38/94
Sala: Sala D.P. Colibasi Arbitri: A.Albert(CV)/ Observator:
Du 03.10 12:00 CSS Sibiu vs ACS Sporting Ghimbav 38/95
Sala: Scoala Gimnaziala 18 Arbitri: B.Beica(HD)/R.Dodu(HD) Observator:
Du 03.10 14:00 CSS Sighisoara vs CS Szejke Odorheiu Secuiesc 38/96
Sala: Sala Radu Voina Arbitri: D.Balate(BV)/K.Szabo(BV) Observator:
Du 03.10 13:30 LPS Alba Iulia vs Lic.Teh. Lucian Blaga Reghin 38/97
Sala: Sala Florin Fleseriu Sebes Arbitri: C.Campean(SB)/C.Ilina(VL) Observator:

Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 29.09 15:00 Lic. Liviu Rebreanu Turda vs LPS Cluj 38/98
Sala: Sala Gheorghe Baritiu Turda Arbitri: R.Voica(SB)/C.Ilina(VL) Observator:

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 03.10 13:00 LPS Cluj vs CS Seini 38/99
Sala: Sala LPS Arbitri: F.Horoba(BN)/A.Onighi(BN) Observator:
Du 03.10 13:30 CSS 2 Baia Mare vs Lic. Liviu Rebreanu Turda 38/100
Sala: Sala Sporturilor Lascar Pana Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator:
Du 03.10 10:00 Academia Minaur Baia Mare vs ACS Atletik Satu Mare 38/101
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: A.Canta(MM)/J.Debreczeni(MM) Observator:
Du 03.10 14:00 CSS Adep Satu Mare vs LPS Tg Mures 38/102
Sala: Sala Ecaterina Both Arbitri: I.Horincar(SJ)/M.Rus(SJ) Observator:

Etapa 3
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 03.10 13:00 CSS Dr. Tr. Severin vs LPS Tg Jiu 38/103
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: M.Florea(DJ)/D.Gavrila(DJ) Observator:
Du 03.10 00:00 ACS Romanati Sport Caracal sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 03.10 14:30 CSM Progresul Bailesti vs ACS Enjoy Sport Craiova 38/104
Sala: Sala Ada Nechita Arbitri: E.Brindusoiu(DJ)/A.Marin(DJ) Observator:

Etapa 3
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 03.10 11:00 CS Victoria Nadlac vs LPS Banatul Timisoara 38/105
Sala: Sala de Sport Nadlac Arbitri: D.Dosa(CS)/O.Ianu(CS) Observator:
Du 03.10 12:00 CSC Mosnita Noua vs CS Giroc Chisoda 38/106
Sala: Sala Mosnita Noua Arbitri: C.Pipa(BH)/F.Suciu(BH) Observator:
Du 03.10 11:30 Sc. Gen. 7 Timisoara vs HC Beldiman Arad 38/107
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: D.Gurbina(CS)/E.Stanciu(CS) Observator:
Sb 02.10 18:30 LPS Bihorul Oradea vs CSM Resita 38/108
Sala: Sala LPS Arbitri: R.Rica(TM)/R.Torok(TM) Observator: