Program nr. 36 saptamana: 13.09-19.09.2021

Liga Campionilor – masculin - Faza Grupelor
16.09.2021, 19:45, sala Dinamo
CS Dinamo Bucuresti - Lomza Vive Kielce (POL)

EHF European Cup – masculin - Runda 1
18.09.2021, 18:00, sala Orlovetz
HC Lokomotiv G. Oryahovitsa - CS Minaur Baia Mare

EHF Liga Campionilor – feminin -  Faza Grupelor
18.09.2021, 17:00, sala Dinamo Bucuresti
CSM Bucuresti - Rostov - Don (RUS)


Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 15.09 16:00 CSM București vs HC Dobrogea Sud Tvr 2 36/1
Sala: Sala Rapid Arbitri: B.Stark(B)/R.Stefan(PH) Observator: G.Bejinariu(AG)

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 19.09 18:00 SCM Politehnica Timișoara vs CSU din Suceava 36/2
Sala: Sala Constantin Jude Arbitri: S.Marza(CJ)/C.Nedelea(CJ) Observator: C.Milcu(MH)
Du 19.09 17:00 CSM București vs CS Universitatea Cluj 36/3
Sala: Sala Rapid Arbitri: C.Nastase(B)/S.Stancu(BZ) Observator: O.Yuksel(CT)
Du 19.09 17:30 ACS HC Buzău 2012 vs CSM Focșani 2007 36/4
Sala: Sala Romeo Iamandi Arbitri: C.Belean(MS)/S.Hendrea(MM) Observator: I.Serbu(B)
Vi 24.09 16:00 AHC Potaissa Turda vs HC Dobrogea Sud Tvr 2 36/5
Sala: Sala Gheorghe Baritiu Turda Arbitri: T.Serbu(B)/A.Vasilescu(B) Observator: G.Candea(SB)
Sb 18.09 17:00 CSA Steaua București vs CSM Alexandria 36/6
Sala: Sala Concordia Chiajna Arbitri: M.Parvu(B)/M.Potirniche(BZ) Observator: A.Barbu(AG)
Du 19.09 15:30 CS Dinamo București vs CSM Vaslui Tvr 1 36/7
Sala: Sala Dinamo Arbitri: C.Gorina(DJ)/F.Melencu(DJ) Observator: I.Barbu(B)
Mi 15.09 17:00 CS Minaur Baia Mare vs CSM Bacău 36/8
Sala: Sala Lascar Pana Arbitri: D.Ciulei(BV)/S.Stanescu(DB) Observator: R.Cojocaru(BV)

Etapa 2

ACS Sc. 181 SSP Bucuresti nu se prezinta la jocul cu CS Stiinta Bacau

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 19.09 00:00 CS Stiinta Bacau sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 19.09 00:00 HCF Piatra Neamt sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 19.09 11:00 CSM Galati vs CNE Sf. Gheorghe 36/9
Sala: Sala Dunarea Galati Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) Observator:
Du 19.09 14:00 ACS Sc. 181 SSP Bucuresti vs CS Activ Prahova Ploiesti 36/10
Sala: Sala Iris Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) Observator:
Du 19.09 11:00 CSM Corona Brașov vs CSU Neptun Constanta 36/11
Sala: Sala D. P. Colibasi Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Turdean(MS) Observator:
Du 19.09 11:00 ACS Spartac Bucuresti vs CSM Bucuresti DivA 36/12
Sala: Sala Elite Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) Observator:
Du 19.09 11:00 CSM Unirea Slobozia vs CSM Roman 36/13
Sala: Sala A. Nica Arbitri: C.Ghesoiu(PH)/I.Tita(PH) Observator:

Etapa 2

ACS Amy Slatina nu se prezinta la jocul cu CSU Resita din 17.10

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 19.09 00:00 CSM Tg. Jiu sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 19.09 11:00 CNE Rm. Valcea vs CSU Oradea 36/14
Sala: Sala Energetic Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) Observator:
Du 19.09 12:00 CS Handbal Club Harghita vs CSU Resita 36/15
Sala: Sala Liceului Banyai Janos Arbitri: I.Cristea(IS)/V.Murariu(NT) Observator:
Du 19.09 11:00 ACS Tonic Oradea vs CS Gloria 2018 Bistrita Nasaud DivA 36/16
Sala: Sala Santandrei Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) Observator:
Du 10.10 11:00 CNOPJ Baia Mare vs CSU Universitatea de Vest Timisoara 36/17
Sala: N/A Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) Observator:
Du 19.09 11:00 ACS AMY Slatina vs CS Arena Tg. Mures 36/18
Sala: Sala LPS Arbitri: B.Ciobea(AG)/B.Dordea(SB) Observator:
Vi 17.09 17:00 CSU Cluj-Napoca vs CS L.Rebreanu Turda 36/19
Sala: Sala Gheorghe Roman Arbitri: L.Tataru(TM)/A.Vacariu(TM) Observator:

Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 18.09 12:00 CSM Bacau DivA vs CSM Focsani 2007 DivA 36/20
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: I.Bargauan(SV)/M.Nicolaevici(SV) Observator:
Ma 21.09 17:30 AS HC Pietricica Neamt vs CSU din Suceava DivA 36/21
Sala: Sala Polivalenta II Piatra Neamt Arbitri: D.Gogolinca(IS)/S.Roibu(IS) Observator:
Sb 18.09 17:00 CS Magnum Botosani vs CS Politehnica Iasi 36/22
Sala: Sala Elisabeta Lipa Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) Observator:
Sb 18.09 13:15 CSU Galati vs CSM Vaslui DivA 36/23
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator:

Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 18.09 17:00 CS Medgidia vs ACS HC Buzau 2012 DivA 36/24
Sala: N/A Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/L.Neagu(IL) Observator:
Du 19.09 12:30 CS Dinamo Bucuresti DivA vs CSU Pitesti 36/25
Sala: Sala Dinamo Arbitri: C.Popa(GL)/I.Velisca(BZ) Observator:
Sb 18.09 14:30 CSM Bucuresti DivA vs CSM Alexandria DivA 36/26
Sala: Sala Rapid Arbitri: M.Ciutacu(B)/A.Stamatoiu(VL) Observator:
Sb 18.09 14:00 CSA Steaua Bucuresti DivA vs HC Dobrogea Sud Constanta DivA 36/27
Sala: Sala Iris Arbitri: G.Dumitru(DJ)/L.Ionescu(DJ) Observator:

Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 15.09 16:00 CSM Oradea vs CSU Politehnica Timisoara 36/28
Sala: Sala Antonio Alexe Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator:
Sb 18.09 11:00 AHC Drobeta vs CS Unirea Sannicolau Mare 36/29
Sala: N/A Arbitri: D.Gurbina(CS)/E.Stanciu(CS) Observator:
Sb 18.09 11:00 CSU Constantin Brancusi Tg. Jiu vs CS Universitatea Craiova 36/30
Sala: Sala Liceu Tehnologic Comuna Runcu Arbitri: A.Baghiu(TM)/M.Fiscu(TM) Observator:
Sb 18.09 12:30 SCM Politehnica Timisoara DivA vs CSM Resita 36/31
Sala: Sala Constantin Jude Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) Observator:

Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 17.09 16:00 CNE Sighisoara vs AHC Potaissa Turda DivA 36/32
Sala: Sala Radu Voina Arbitri: A.Moldovan(MS)/A.Nacu(MS) Observator:
Sb 18.09 18:00 CSM Sighisoara vs CSM Făgăraș 36/33
Sala: Sala Radu Voina Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) Observator:
Ma 21.09 17:00 CSM Odorheiul Secuiesc vs CS Sporting Ghimbav 36/34
Sala: Sala Sporturilor Odorheiul Secuiesc Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator:
Sb 18.09 13:00 CS Minaur Baia Mare DivA vs CS Universitatea Cluj DivA 36/35
Sala: N/A Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) Observator:

Etapa 1

LPS Piatra Neamt nu se prezinta la meciul cu LPS Roman din data de 19.10.2021.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 18.09 13:00 LPS Iasi vs LPS Focsani 36/36
Sala: Sala LPS Iasi Arbitri: M.Gradinaru(VS)/R.Visan(B) Observator:
Sb 18.09 12:30 LPS Vaslui vs CSM Bacau 36/37
Sala: Sala Polivalenta Vaslui Arbitri: E.Faur(MH)/M.Hutanu(IS) Observator:
Vi 17.09 14:00 LPS Botosani vs LPS Roman 36/38
Sala: Sala LPS Arbitri: C.Balan(IS)/I.Savin(VS) Observator:
Sb 18.09 10:00 LPS Suceava vs LPS Piatra Neamt 36/39
Sala: Sala LPS Arbitri: I.Cristea(IS)/L.Gheorghiu(VS) Observator:

Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 18.09 11:00 CSM Galati vs CS Rapid Bucuresti 36/40
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: G.Lungu(NT)/M.Paraschiv(NT) Observator:
Sb 18.09 13:00 LPS Braila vs ACS Unirea Dobroesti 36/41
Sala: Sala LPS Arbitri: I.Cazan(CT)/G.Suliman(B) Observator:
Sb 18.09 11:00 LPS I. Balas Soter Buzau vs CS ACTIV PRAHOVA Ploiesti 36/42
Sala: Sala LPS Buzau Arbitri: D.Cristea(DB)/M.Padeanu(B) Observator:
Sb 18.09 15:00 HC Activ CSO Plopeni vs CS Medgidia 36/43
Sala: Sala Olimpia Arbitri: I.Ghita(AG)/I.Stoica(AG) Observator:

Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 18.09 10:00 CSM Bucuresti vs CT Media Bucuresti 36/44
Sala: Sala Elite Arbitri: C.Badea(PH)/T.Margarit(AG) Observator:
Sb 18.09 16:30 CSU Stiinta Bucuresti j1 vs CSS Targoviste 36/45
Sala: Sala Floreasca Arbitri: C.Dinescu(AG)/A.Stanca(AG) Observator:
Sb 18.09 13:00 CSS 6 Bucuresti vs LPS Slatina 36/46
Sala: Sala CSS 6 Arbitri: C.Badea(PH)/T.Margarit(AG) Observator:
Sb 18.09 12:30 CSS 2 Bucuresti vs GSIP Moreni 36/47
Sala: Sala Floreasca Arbitri: G.Petrache(ph)/M.Gradisteanu(PH) Observator:

Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 17.09 16:00 CSM Corona Brasov vs CSS Fagaras 36/48
Sala: Sala Radu Negru Arbitri: C.Ghesoiu(PH)/I.Tita(PH) Observator:
Sb 18.09 12:00 CSS Odorheiul Secuiesc vs CSS Dinamo Brasov 36/49
Sala: Sala Banyai Janos Arbitri: S.Broscateanu(SB)/C.Campean(SB) Observator:
Sb 18.09 13:30 LPS Fl. Fleseriu Sebes vs CSM Fagaras 36/50
Sala: Sala Florin Fleseriu Sebes Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) Observator:
Sb 18.09 11:30 ACS Sepsi SIC Sf Gheorghe vs CSS Medias 36/51
Sala: Sala Katy Szabo Arbitri: D.Balate(BV)/K.Szabo(BV) Observator:

Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 18.09 13:00 Gr. Sc. Energetic Rm Valcea vs ACS Traian Lalescu Hunedoara 36/52
Sala: Sala Energetic Arbitri: A.Chicus(GJ)/L.Marii(GJ) Observator:
Sb 18.09 13:00 Lic Teor Traian Vuia vs HC Univ. FEFS Craiova 36/53
Sala: Sala Traian Vuia Arbitri: L.Tataru(TM)/A.Vacariu(TM) Observator:
Sb 18.09 00:00 LPS Banatul Timisoara sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 18.09 16:30 ACS Baile Herculane vs HC Jimbolia 36/54
Sala: Sala Duicu Alexandru Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) Observator:

Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 18.09 00:00 CSS Viitorul Cluj sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 18.09 11:00 CS Arena Tg Mures vs LPS Satu Mare 36/55
Sala: Sala Liviu Rebreanu Arbitri: A.Baltat(BV)/D.Rusu(BV) Observator:
Sb 18.09 12:00 CSS 2 Baia Mare vs CSS Zalau 36/56
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: A.Moldovan(MS)/C.Pipa(BH) Observator:
Sb 18.09 15:00 CS Marta Baia Mare vs ACS Viitorul Nasaud 36/57
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: A.Moldovan(MS)/C.Pipa(BH) Observator:

Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 19.09 00:00 LPS Roman sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 19.09 09:00 LPS Suceava vs CSU din Suceava 36/58
Sala: Sala LPS Suceava Arbitri: C.Balan(IS)/I.Savin(VS) Observator:
Du 19.09 13:00 LPS Piatra Neamt vs CSS Tecuci 36/59
Sala: Sala LPS Arbitri: M.Gradinaru(VS)/S.Onofrei(VS) Observator:
Du 19.09 11:00 LPS Iasi vs LPS Botosani 36/60
Sala: Sala LPS Iasi Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator:

Etapa 1

Măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice.

LPS Iolanda Balas Soter Buzau nu se prezinta la meciul cu CSS Calarasi.

LPS Braila nu se prezinta la meciul cu Cs Medgidia .

LPS Braila s-a retras din campionat in data de 29.09.2021.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 19.09 11:00 CS Medgidia vs AHC Dobrogea Sud Constanta JI 36/61
Sala: Sala Iftimie Ilisei Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) Observator:
Du 19.09 16:00 LPS I. Balas Soter Buzau sta
Sala: Sala LPS Arbitri: A.Georgescu(CT)/M.Moldoveanu(CT) Observator:
Du 19.09 12:00 CSS Calarasi vs CSM Focsani 2007 36/62
Sala: Sala Polivalenta Calarasi Arbitri: I.Cazan(CT)/G.Suliman(B) Observator:

Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 19.09 00:00 CSS 2 Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 19.09 13:00 CS Brazi JI vs CS Orasenesc Mizil 36/63
Sala: Sala TEL GEORGE Arbitri: G.Doana(IF)/A.Gociu(B) Observator:
Du 19.09 13:00 CSS Craiova vs CT Media Bucuresti 36/64
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: M.Ciutacu(B)/A.Stamatoiu(VL) Observator:
Du 19.09 10:30 ACS Fortuna Bucuresti vs CSM Bucuresti 36/65
Sala: Sala Floreasca Arbitri: C.Constantin(B)/D.Enache(B) Observator:

Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 19.09 00:00 CSS Sibiu sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 19.09 17:00 ACS Sporting Ghimbav vs CSO Tricolorul Breaza 36/66
Sala: Sala de Sport Ghimbav Arbitri: D.Cristea(DB)/M.Padeanu(B) Observator:
Du 19.09 12:00 CSS Sighisoara vs CSS Fagaras 36/67
Sala: Sala Polivalenta Radu Voina Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) Observator:
Du 19.09 17:30 CSS Dinamo Brasov vs CSS Odorheiul Secuiesc 36/68
Sala: Sala D.P. Colibasi Arbitri: T.Serbu(B)/A.Vasilescu(B) Observator:

Etapa 1

HC Dinamyc Zalau nu se prezinta la meciul cu AHC Potaissa Turda din 14.10.2021.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 19.09 00:00 LPS Cluj sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 19.09 11:00 AHC Potaissa Turda vs LPS Tg Mures 36/69
Sala: Sala Gheorghe Baritiu Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) Observator:
Du 19.09 11:00 HC Dinamyc Zalau vs CS Extrem Baia Mare 36/70
Sala: Sala Gheorghe Tadici Arbitri: G.Badiu(CJ)/I.Barbu(CJ) Observator:
Du 19.09 11:00 CSS 2 Baia Mare vs ACSH Academica Cluj 36/71
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: P.Coroban(BN)/F.Horoba(BN) Observator:

Etapa 1

Măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 19.09 14:30 SCM Politehnica Timisoara vs LPS Alba Iulia 36/72
Sala: Sala Constantin Jude Arbitri: D.Gurbina(CS)/E.Stanciu(CS) Observator:
Du 19.09 10:00 LPS Banatul Timisoara sta
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: / Observator:
Du 19.09 16:00 CSM Resita vs ACS Unirea Sannicolau Mare 36/73
Sala: Sala Polivalenta Resita Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) Observator:

Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 19.09 00:00 LPS Roman sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 19.09 13:00 CSS Unirea Iasi sta
Sala: Sala LPS Iasi Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator:
Du 19.09 13:00 LPS Suceava vs LPS Vaslui 36/74
Sala: Sala LPS Suceava Arbitri: C.Agavriloaie(IS)/D.Bura(IS) Observator:
Du 19.09 11:00 ACS ORASENESC COMANESTI vs LPS Iasi 36/75
Sala: Sala Polivalenta Comanesti Arbitri: D.Gogolinca(IS)/S.Roibu(IS) Observator:

Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 19.09 12:00 CSM Galati vs CSM Ramnicu Sarat 36/76
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: D.Bida(CT)/V.Olar(CT) Observator:
Du 19.09 10:00 CSS Galati vs HC Dunarea Braila 36/77
Sala: Sala CSS Arbitri: C.Bontea(BZ)/A.Stoian(VS) Observator:
Du 19.09 10:00 ACS Lucian Bute Galati vs LPS Braila 36/78
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: D.Bida(CT)/V.Olar(CT) Observator:

Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 19.09 15:00 CSS Slobozia vs CS Orasenesc Mizil 36/79
Sala: Sala Andreea Nica Arbitri: I.Cojocaru(GL)/C.Gheorghiu(GL) Observator:
Du 19.09 13:00 CSS 1 Constanta vs CSM Ploiesti 36/80
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) Observator:
Du 19.09 13:00 CSS Ploiesti vs CSS Tulcea 36/81
Sala: Sala Olimpia Arbitri: F.Curtuia(BV)/S.Curtuia(BV) Observator:

Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 19.09 00:00 CS Rapid Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 19.09 11:30 ACSO Viitorul Pantelimon vs LPS Pitesti 36/82
Sala: Sala Pantelimon Arbitri: A.Baltat(BV)/D.Rusu(BV) Observator:
Du 19.09 13:00 CSM Bucuresti vs CSS 6 Bucuresti 36/83
Sala: Sala Elite Arbitri: C.Constantin(B)/D.Enache(B) Observator:
Du 19.09 12:30 CSU Stiinta Bucuresti vs ACS Tonus Bucuresti 36/84
Sala: Sala Floreasca Arbitri: C.Badea(PH)/T.Margarit(AG) Observator:

Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 19.09 00:00 CS Chimia Rm Valcea sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 19.09 12:00 CSM Tg Jiu vs CSS Hunedoara 36/85
Sala: Sala Sporturilor Tg.Jiu Arbitri: G.Dumitru(DJ)/L.Ionescu(DJ) Observator:
Du 19.09 14:00 CSS Caracal vs LPS Fl. Fleseriu Sebes 36/86
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: I.Ghita(AG)/I.Stoica(AG) Observator:

Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 19.09 00:00 CSS Sighisoara sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 19.09 13:30 CSM Corona Brasov vs ACS Sporting Ghimbav 36/87
Sala: Sala D.P. Colibasi Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Turdean(MS) Observator:
Du 19.09 11:00 CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc vs CSS Dinamo Brasov 36/88
Sala: Sala Marton Aron Arbitri: L.Gal(HR)/R.Gyorgy(HG) Observator:
Du 19.09 11:00 ACS Sepsi SIC Sf. Gheorghe vs ACS Kids Tampa 2015 Brasov 36/89
Sala: Sala Katy Szabo Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator:

Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 19.09 11:00 Unirea Sannicolau Mare vs ACS Leu Giarmata 36/90
Sala: N/A Arbitri: N.Dan(HD)/S.Macarie(AB) Observator:
Du 19.09 14:00 AHCS Citu Timisoara vs CSS Dr. Tr. Severin 36/91
Sala: Sala Dumbravita Arbitri: R.Jurj(AR)/R.Vizitiu(HD) Observator:
Du 19.09 14:00 LPS Banatul Timisoara sta
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: / Observator:
Du 19.09 13:00 Lic Teor Traian Vuia Resita vs CSS Petrosani 36/92
Sala: Sala Traian Vuia Arbitri: A.Chicus(GJ)/L.Marii(GJ) Observator:

Etapa 1

LPS Tg. Mures nu se prezinta la meciul cu LPS Satu Mare.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 19.09 12:00 CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud vs LPS Satu Mare 36/93
Sala: Sala Polivalenta Bistrita Arbitri: A.Nacu(MS)/L.Pop(MS) Observator:
Vi 17.09 15:00 CS HCM Oradea vs CSS 2 Baia Mare 36/94
Sala: Sala Santandrei Arbitri: C.Pipa(BH)/F.Suciu(BH) Observator:
Sb 18.09 17:00 LT Liviu Rebreanu Turda vs LPS Tg. Mures 36/95
Sala: Sala Gheorghe Baritiu Arbitri: A.Canta(MM)/J.Debreczeni(MM) Observator:

Etapa 1

Măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 18.09 11:30 LPS Suceava vs LPS Vaslui 36/96
Sala: Sala LPS Suceava Arbitri: I.Cristea(IS)/L.Gheorghiu(VS) Observator:
Sb 18.09 12:00 LPS Piatra Neamt vs CSU din Suceava 36/97
Sala: Sala LPS Arbitri: D.Gogolinca(IS)/S.Roibu(IS) Observator:
Sb 18.09 11:00 LPS Iasi vs CSM Bacau 36/98
Sala: Sala LPS Iasi Arbitri: M.Gradinaru(VS)/R.Visan(B) Observator:

Etapa 1

Măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 18.09 00:00 CSS Targoviste sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 18.09 12:00 CSS Galati vs CSS Ploiesti 36/99
Sala: Sala CSS Arbitri: G.Lungu(NT)/M.Paraschiv(NT) Observator:
Sb 18.09 11:00 CSM Focsani 2007 vs CS Orasenesc Mizil 36/100
Sala: Sala Polivalenta Focsani Arbitri: D.Ciulei(BV)/O.Petre(BV) Observator:

Etapa 1

Măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 18.09 11:00 CS Concordia Chiajna vs CS Agronomia Bucuresti 36/101
Sala: Sala Chiajna Arbitri: C.Dinescu(AG)/A.Stanca(AG) Observator:
Sb 18.09 10:30 CSS 3 Steaua Bucuresti vs CSU Pitesti 36/102
Sala: Sala Floreasca Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) Observator:
Sb 18.09 10:30 AHC Talentul este Cheia Bucuresti vs CSM Bucuresti 36/103
Sala: Sala Antilopa Arbitri: T.Serbu(B)/A.Vasilescu(B) Observator:

Etapa 1

Măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 18.09 00:00 CSM Ploiesti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 18.09 11:00 CSM Fetesti vs AHC Dobrogea Sud Constanta 36/104
Sala: Sala Axiopolis Arbitri: V.Ursu(TL)/A.Valcu(CT) Observator:
Sb 18.09 12:00 CSS Calarasi vs CS Navodari 36/105
Sala: Sala Polivalenta Calarasi Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/L.Neagu(IL) Observator:

Etapa 1

Măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 18.09 17:00 ACS Sporting Ghimbav vs CSS Odorheiul Secuiesc 36/106
Sala: Sala de Sport Ghimbav Arbitri: B.Ciobea(AG)/B.Dordea(SB) Observator:
Lu 20.09 15:00 ACS Avatar Brasov vs CSS Sibiu 36/107
Sala: Sala Sporturilor Transilvania Arbitri: R.Voica(SB)/S.Broscateanu(SB) Observator:
Sb 18.09 12:00 LPS Alba Iulia vs CSS Sighisoara 36/108
Sala: Sala Florin Fleseriu Sebes Arbitri: C.Fugaru(GJ)/A.Otelea(HD) Observator:

Etapa 1

Măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 18.09 00:00 LPS Bistrita sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Ma 21.09 15:30 Lic Liviu Rebreanu Turda vs LPS Tg Mures 36/109
Sala: Sala Gheorghe Baritiu Turda Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator:
Sb 18.09 09:00 CSS 2 Baia Mare vs Academia Minaur Baia Mare 36/110
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) Observator:

Etapa 1

Măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 18.09 00:00 CSS Craiova sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 18.09 11:00 ACS Romanati Sport Caracal vs ACS Enjoy Sport Craiova 36/111
Sala: Sala Polivalenta Caracal Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) Observator:
Sb 18.09 13:00 CSS Dr. Tr. Severin vs LPS Tg Jiu 36/112
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: A.Ciocos(dj)/R.Treistaru(DJ) Observator:

Etapa 1

Măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 18.09 00:00 SCM Politehnica Timisoara sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 18.09 10:00 LPS Banatul Timisoara vs Unirea Sannicolau Mare 36/113
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: D.Ghiocel(TM)/C.Rapa(TM) Observator:
Sb 18.09 14:30 LPS Bihorul Oradea vs CSM Resita 36/114
Sala: Sala LPS Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) Observator:

Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 18.09 13:30 LPS Suceava vs ACS ORASENESC COMANESTI 36/115
Sala: Sala LPS Suceava Arbitri: E.Baba(BT)/C.Ungureanu(BT) Observator:
Sb 18.09 13:00 CS PRO SPORT Focsani vs CSS Bacau 36/116
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: D.Ciulei(BV)/O.Petre(BV) Observator:
Sb 18.09 10:30 LPS Vaslui vs CSO Buhusi 36/117
Sala: Sala Polivalenta Vaslui Arbitri: C.Agavriloaie(IS)/E.Faur(MH) Observator:

Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 18.09 10:00 CSS Galati vs ACS Viitorul Otelul Galati 36/118
Sala: Sala CSS Arbitri: A.Popescu(br)/A.Trica(BR) Observator:
Sb 18.09 09:00 CSM Galati vs ACS Lucian Bute 2 Galati 36/119
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator:
Sb 18.09 14:00 CSS Tecuci vs ACS Lucian Bute 1 Galati 36/120
Sala: Sala Lucian Vasilache Arbitri: R.Armanu(BC)/R.Popovici(BC) Observator:

Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 19.09 15:00 HC Omer Constanta vs CSM Fetesti 36/121
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: A.Popescu(br)/A.Trica(BR) Observator:
Sb 18.09 14:30 CSS Tulcea vs HC Dunarea Braila 36/122
Sala: Sala CSS Arbitri: I.Cojocaru(GL)/C.Gheorghiu(GL) Observator:
Sb 18.09 10:00 CS Orasenesc Ovidiu vs CSS Medgidia 36/123
Sala: Sala Ovidiu Arbitri: C.Oprea(IL)/ Observator:

Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 18.09 00:00 CSM Unirea Slobozia sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 18.09 14:30 CSS Buzau vs CSO Voluntari 2005 36/124
Sala: Sala Sporturilor Romeo Iamandi Arbitri: I.Burdun(BV)/P.Iacob(BV) Observator:
Sb 18.09 14:00 LPS I. Balas Soter Buzau vs CSM Ploiesti 36/125
Sala: Sala LPS Buzau Arbitri: D.Cristea(DB)/M.Padeanu(B) Observator:
Sb 18.09 11:00 ACSO Viitorul Pantelimon vs ACS Tonus Bucuresti 36/126
Sala: Sala Pantelimon Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) Observator:

Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 18.09 00:00 CSM Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 18.09 18:30 CSS 2 Bucuresti vs ACS Unirea Dobroesti 36/127
Sala: Sala Floreasca Arbitri: M.Ciutacu(B)/A.Stamatoiu(VL) Observator:
Sb 18.09 16:30 CS Rapid Bucuresti vs LPS Pitesti 36/128
Sala: Sala Rapid Arbitri: G.Petrache(ph)/M.Gradisteanu(PH) Observator:
Sb 18.09 14:30 CSU Stiinta Bucuresti vs CS Concordia Chiajna 36/129
Sala: Sala Floreasca Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) Observator:

Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 18.09 00:00 CSM Corona Brasov sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 18.09 11:00 CSO Tricolorul Breaza vs ACS Academia Junior Ploiesti 36/130
Sala: Sala Breaza Arbitri: M.Agliceriu(PH)/L.Toader(PH) Observator:
Sb 18.09 15:00 ACS Sporting Ghimbav vs ACS Kids Tampa 2015 Brasov 36/131
Sala: Sala de Sport Ghimbav Arbitri: G.Dudau(BV)/R.Dudau(BV) Observator:
Sb 18.09 13:00 CSS Ploiesti vs ACS Transilvania Brasov 36/132
Sala: Sala Olimpia Arbitri: C.Marin(DB)/C.Nicolae(DB) Observator:

Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 18.09 13:00 CSM Slatina vs CS Novaci 36/133
Sala: Sala LPS Slatina Arbitri: E.Brindusoiu(DJ)/A.Marin(DJ) Observator:
Sb 18.09 14:00 HCM Craiova vs CSM Tg Jiu 36/134
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: S.Crac(CS)/S.Dragan(CS) Observator:
Sb 18.09 16:00 HC Univ. FEFS Craiova vs LPS Tg Jiu 36/135
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: S.Crac(CS)/S.Dragan(CS) Observator:
Sb 18.09 11:00 CSS Craiova vs CSS Caracal 36/136
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: F.Melencu(DJ)/L.Stegaru(DJ) Observator:

Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 18.09 14:30 CSS Odorheiul Secuiesc vs CSS Viitorul Cluj 36/137
Sala: Sala Banyai Janos Arbitri: S.Broscateanu(SB)/C.Campean(SB) Observator:
Sb 18.09 15:00 ACS ARIESUL TURDA VOLEI-HANDBAL vs LPS Tg Mures 36/138
Sala: Sala Gheorghe Baritiu Arbitri: N.Dan(HD)/S.Macarie(AB) Observator:
Sb 18.09 14:00 CSM Tg. Mures vs CSS Sf. Gheorghe 36/139
Sala: Sala Liviu Rebreanu Arbitri: P.Coroban(BN)/F.Horoba(BN) Observator:
Sb 18.09 11:30 CSS Fagaras vs CS UNIREA UNGHENI 2018 36/140
Sala: Sala Radu Negru Arbitri: P.Caunei(PH)/L.Juganaru(PH) Observator:

Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 18.09 13:00 CSS Zalau vs CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud 36/141
Sala: Sala Sporturilor Gh. Tadici Arbitri: N.ILLES(MM)/C.Lemnaru(MM) Observator:
Sb 18.09 10:30 CSS 2 Baia Mare vs ACS Atletik Satu Mare 36/142
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator:
Sb 18.09 10:00 AHC VM ZALĂU vs LPS Satu Mare 36/143
Sala: Sala Gheorghe Tadici Arbitri: A.Canta(MM)/J.Debreczeni(MM) Observator:
Sb 18.09 13:30 CS Marta Baia Mare vs LPS Bistrita 36/144
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator:

Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 18.09 00:00 CS OLIMPIC DR. TR. SEVERIN sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 18.09 15:00 CSS Dr. Tr. Severin vs ACS Leu Giarmata 36/145
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: D.Gurbina(CS)/E.Stanciu(CS) Observator:
Sb 18.09 12:00 ACS Golden Kids Bocsa vs Sc. Gen. 7 Timisoara 36/146
Sala: Sala de Sport Nufarul Arbitri: B.Beica(HD)/R.Dodu(HD) Observator:
Sb 18.09 14:00 ACS Baile Herculane vs LPS Banatul Timisoara 36/147
Sala: Sala Duicu Alexandru Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) Observator:

Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 18.09 00:00 HC Beldiman Arad sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 18.09 16:00 CS Avantul Periam Timis vs CS Giroc Chisoda 36/148
Sala: Sala Periam Arbitri: D.Huzdup(TM)/D.Ivascu(TM) Observator:
Vi 17.09 17:00 AHCS Citu Timisoara vs HC Jimbolia 36/149
Sala: Sala Dumbravita Arbitri: D.Ghiocel(TM)/C.Rapa(TM) Observator:
Sb 18.09 11:00 ACS Unirea Sannicolau Mare vs CSC Mosnita Noua 36/150
Sala: N/A Arbitri: D.Huzdup(TM)/D.Ivascu(TM) Observator:

Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 19.09 11:00 LPS Roman vs LPS Vaslui 36/151
Sala: Sala Sporturilor Roman Arbitri: I.Bargauan(SV)/M.Nicolaevici(SV) Observator:
Du 19.09 11:30 LPS Suceava vs CSU din Suceava 36/152
Sala: Sala LPS Suceava Arbitri: C.Balan(IS)/I.Savin(VS) Observator:
Du 19.09 10:30 LPS Piatra Neamt vs LPS Iasi 36/153
Sala: Sala LPS Arbitri: M.Gradinaru(VS)/S.Onofrei(VS) Observator:
Du 19.09 13:00 CSO Negresti Vaslui vs Fortuna Chisinau (MD) 36/154
Sala: Sala Negresti Arbitri: M.MACIORNEA(IS)/D.Doban(IS) Observator:

Etapa 1

LPS Braila nu se prezinta la meciul cu ACS FairPlay Cernavoda in data de 15.10.2021.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 19.09 00:00 LPS Braila sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 19.09 12:00 CSS Galati vs AHC Dobrogea Sud Constanta 36/155
Sala: Sala CSS Arbitri: C.Bontea(BZ)/A.Stoian(VS) Observator:
Du 19.09 16:00 CSS Medgidia vs AS Arrubium Macin 36/156
Sala: Sala Iftimie Ilisei Arbitri: M.Damian(CT)/A.Hodorogea(CT) Observator:
Du 19.09 11:00 ACS Fairplay Cernavoda vs CSS Calarasi 36/157
Sala: Sala Axiopolis Arbitri: V.Ursu(TL)/A.Valcu(CT) Observator:

Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 19.09 00:00 LPS I. Balas Soter Buzau sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 19.09 12:30 LPS Focsani vs CSS Focsani 36/158
Sala: Sala Sporturilor Focsani Arbitri: D.Pavel(BZ)/C.Stanciu(Bz) Observator:
Du 19.09 10:00 CSM Focsani 2007 vs CSM Bacau 36/159
Sala: Sala Polivalenta Focsani Arbitri: D.Pavel(BZ)/C.Stanciu(Bz) Observator:
Du 19.09 10:00 HC Junior BB Buzau vs CSM Ploiesti 36/160
Sala: Sala Sporturilor Romeo Iamandi Arbitri: I.Burdun(BV)/P.Iacob(BV) Observator:

Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 19.09 11:00 CS Concordia Chiajna vs CSS Targoviste 36/161
Sala: Sala Chiajna Arbitri: /C.Oprea(IL) Observator:
Du 19.09 16:30 CSS 3 Steaua Bucuresti vs CS Dinamo Bucuresti 36/162
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) Observator:
Du 19.09 10:30 HC "Talentul este Cheia" Bucuresti vs CSO Tricolorul Breaza 36/163
Sala: Sala Antilopa Arbitri: M.Florea(DJ)/D.Gavrila(DJ) Observator:
Du 19.09 14:30 CSS 2 Bucuresti vs CSM Bucuresti 36/164
Sala: Sala Floreasca Arbitri: C.Oprea(IL)/ Observator:

Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 20.09 17:00 ACS Sporting Ghimbav vs CSS Fagaras 36/165
Sala: Sala de Sport Ghimbav Arbitri: D.Balate(BV)/K.Szabo(BV) Observator:
Du 19.09 15:30 ACS Transilvania Brasov vs CS Szejke Odorheiu Secuiesc 36/166
Sala: Sala D.P. Colibasi Arbitri: T.Serbu(B)/A.Vasilescu(B) Observator:
Du 19.09 14:00 CSS Sighisoara vs LPS Alba Iulia 36/167
Sala: Sala Polivalenta Radu Voina Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) Observator:
Du 19.09 12:00 CSS Sibiu vs Lic.Teh. Lucian Blaga Reghin 36/168
Sala: N/A Arbitri: O.Cristea(AG)/T.Grigoriu(AG) Observator:

Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 19.09 13:00 Lic. Liviu Rebreanu Turda vs CS Seini 36/169
Sala: Sala Gheorghe Baritiu Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) Observator:
Du 19.09 13:00 LPS Cluj vs ACS Atletik Satu Mare 36/170
Sala: Sala LPS Cluj Arbitri: N.ILLES(MM)/C.Lemnaru(MM) Observator:
Du 19.09 14:30 CSS 2 Baia Mare vs LPS Tg Mures 36/171
Sala: Sala Lascar Pana Arbitri: P.Coroban(BN)/F.Horoba(BN) Observator:
Du 19.09 09:30 Academia Minaur Baia Mare vs CSS Adep Satu Mare 36/172
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: A.Canta(MM)/J.Debreczeni(MM) Observator:

Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 19.09 11:00 ACS Romanati Sport Caracal vs LPS Tg Jiu 36/173
Sala: Sala Polivalenta Caracal Arbitri: A.Ciocos(dj)/R.Treistaru(DJ) Observator:
Du 19.09 13:00 CSS Dr. Tr. Severin vs ACS Enjoy Sport Craiova 36/174
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: C.Fugaru(GJ)/A.Otelea(HD) Observator:
Du 19.09 00:00 CSM Progresul Bailesti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 19.09 13:30 LPS Bihorul Oradea vs CS Giroc Chisoda 36/175
Sala: Sala LPS Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) Observator:
Du 19.09 12:00 CS Victoria Nadlac vs HC Beldiman Arad 36/176
Sala: Sala de Sport Nadlac Arbitri: C.Pipa(BH)/F.Suciu(BH) Observator:
Du 19.09 11:00 CSC Mosnita Noua vs Sc. Gen. 7 Timisoara 36/177
Sala: Sala de Sport Mosnita Noua Arbitri: A.Baghiu(TM)/R.Torok(TM) Observator:
Du 19.09 12:00 LPS Banatul Timisoara vs CSM Resita 36/178
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: R.Jurj(AR)/R.Vizitiu(HD) Observator: