Program nr. 25 saptamana: 21.06-27.06.2021


Etapa 1

GRUPA A
Sala Dobroesti
Sedinta tehnica miercuri 23 iunie 2021, ora 20:30 (Sala Dobroesti)

Delegat FRH: CALINA Valentin Ion (B) - 0740.080.605 & AMARANDEI Victoria - 0764285655
Arbitri:  BADEA/FANARU/UNGUREANU(B)
RADU / MARGARIT (B/Ag)
ARMANU / STANESCU (BC/DB)
CRISTEA / PADEANU(DB/B)
ANDREI / CAUNEI (PH)
SERBU / VASILESCU(B)
COSTACHE / DOANA (B)

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 24.06 09:00 LPS Vaslui vs CS Brazi 25/1
Sala: Sala Dobroiesti Arbitri: / Observator: V.Amarandei(B)
Jo 24.06 10:15 ACS Transilvania Brasov vs CSM Progresul Bailesti 25/2
Sala: Sala Dobroiesti Arbitri: / Observator: V.Amarandei(B)

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 24.06 15:15 CS Brazi vs CSM Progresul Bailesti 25/3
Sala: Sala Dobroiesti Arbitri: / Observator: V.Amarandei(B)
Jo 24.06 14:00 LPS Vaslui vs ACS Transilvania Brasov 25/4
Sala: Sala Dobroiesti Arbitri: / Observator: V.Amarandei(B)

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 25.06 10:15 ACS Transilvania Brasov vs CS Brazi 25/5
Sala: Sala Dobroiesti Arbitri: / Observator: V.Amarandei(B)
Vi 25.06 09:00 CSM Progresul Bailesti vs LPS Vaslui 25/6
Sala: Sala Dobroiesti Arbitri: / Observator: V.Amarandei(B)

Etapa 1

GRUPA B
Sala Dobroesti

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 24.06 11:30 HC Junior BB Buzau vs AHC Potaissa Turda 25/7
Sala: Sala Dobroiesti Arbitri: / Observator: V.Amarandei(B)
Jo 24.06 12:45 CSM Bucuresti vs LPS Tg Jiu 25/8
Sala: N/A Arbitri: / Observator: V.Amarandei(B)

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 24.06 16:30 CSM Bucuresti vs HC Junior BB Buzau 25/9
Sala: Sala Dobroiesti Arbitri: / Observator: V.Amarandei(B)
Jo 24.06 17:45 LPS Tg Jiu vs AHC Potaissa Turda 25/10
Sala: N/A Arbitri: / Observator: V.Amarandei(B)

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 25.06 11:30 AHC Potaissa Turda vs CSM Bucuresti 25/11
Sala: Sala Dobroiesti Arbitri: / Observator: V.Amarandei(B)
Vi 25.06 12:45 HC Junior BB Buzau vs LPS Tg Jiu 25/12
Sala: N/A Arbitri: / Observator: V.Amarandei(B)

Etapa 1

GRUPA C
Sala Pantelimon

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 24.06 09:00 CSC Mosnita Noua vs ACS Sporting Ghimbav 25/13
Sala: Sala Pantelimon Arbitri: / Observator: V.Calina(AG)
Jo 24.06 10:15 HC "Talentul este Cheia" Bucuresti vs LPS Suceava 25/14
Sala: Sala Pantelimon Arbitri: / Observator: V.Calina(AG)

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 24.06 15:15 ACS Sporting Ghimbav vs LPS Suceava 25/15
Sala: Sala Pantelimon Arbitri: / Observator: V.Calina(AG)
Jo 24.06 14:00 CSC Mosnita Noua vs HC "Talentul este Cheia" Bucuresti 25/16
Sala: Sala Pantelimon Arbitri: / Observator: V.Calina(AG)

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 25.06 10:15 HC "Talentul este Cheia" Bucuresti vs ACS Sporting Ghimbav 25/17
Sala: Sala Pantelimon Arbitri: / Observator: V.Calina(AG)
Vi 25.06 09:00 LPS Suceava vs CSC Mosnita Noua 25/18
Sala: Sala Pantelimon Arbitri: / Observator: V.Calina(AG)

Etapa 1

GRUPA D
Sala Pantelimon

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 24.06 11:30 ACS Szejke Odorheiul Secuiesc vs LPS Buzau 25/19
Sala: Sala Pantelimon Arbitri: / Observator: V.Calina(AG)
Jo 24.06 12:45 HC Beldiman Arad vs CSM Ploiesti 25/20
Sala: Sala Pantelimon Arbitri: / Observator: V.Calina(AG)

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 24.06 17:45 LPS Buzau vs CSM Ploiesti 25/21
Sala: Sala Pantelimon Arbitri: / Observator: V.Calina(AG)
Jo 24.06 16:30 ACS Szejke Odorheiul Secuiesc vs HC Beldiman Arad 25/22
Sala: Sala Pantelimon Arbitri: / Observator: V.Calina(AG)

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 25.06 12:45 HC Beldiman Arad vs LPS Buzau 25/23
Sala: Sala Pantelimon Arbitri: / Observator: V.Calina(AG)
Vi 25.06 11:30 CSM Ploiesti vs ACS Szejke Odorheiul Secuiesc 25/24
Sala: Sala Pantelimon Arbitri: / Observator: V.Calina(AG)

Etapa 1

Gr Principala 1 - Sala Dobroesti

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 25.06 14:00 LPS Vaslui vs HC Junior BB Buzau 25/25
Sala: Sala Dobroesti Arbitri: / Observator: V.Amarandei(B)
Vi 25.06 15:15 CSM Progresul Bailesti vs CSM Bucuresti 25/26
Sala: Sala Dobroesti Arbitri: / Observator: V.Amarandei(B)

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 26.06 00:00 HC Junior BB Buzau vs CSM Bucuresti 25/27
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 26.06 00:00 LPS Vaslui vs CSM Progresul Bailesti 25/28
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 26.06 11:30 CSM Progresul Bailesti vs HC Junior BB Buzau 25/29
Sala: N/A Arbitri: / Observator: V.Calina(AG)
Sb 26.06 10:15 CSM Bucuresti vs LPS Vaslui 25/30
Sala: N/A Arbitri: / Observator: V.Calina(AG)

Etapa 1

Gr Principala 2 - Sala Pantelimon

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 25.06 14:00 HC "Talentul este Cheia" Bucuresti vs LPS Buzau 25/31
Sala: N/A Arbitri: / Observator: V.Calina(AG)
Vi 25.06 15:15 LPS Suceava vs CSM Ploiesti 25/32
Sala: N/A Arbitri: / Observator: V.Calina(AG)

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 26.06 00:00 LPS Buzau vs CSM Ploiesti 25/33
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 26.06 00:00 HC "Talentul este Cheia" Bucuresti vs LPS Suceava 25/34
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 26.06 10:15 LPS Suceava vs LPS Buzau 25/35
Sala: N/A Arbitri: / Observator: V.Amarandei(B)
Sb 26.06 09:00 CSM Ploiesti vs HC "Talentul este Cheia" Bucuresti 25/36
Sala: N/A Arbitri: / Observator: V.Amarandei(B)

Etapa 1

Gr Secundara 1 - Sala Dobroesti

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 25.06 16:30 ACS Transilvania Brasov vs LPS Tg Jiu 25/37
Sala: Sala Dobroesti Arbitri: / Observator: V.Amarandei(B)
Vi 25.06 17:45 CS Brazi vs AHC Potaissa Turda 25/38
Sala: Sala Dobroesti Arbitri: / Observator: V.Amarandei(B)

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 26.06 00:00 LPS Tg Jiu vs AHC Potaissa Turda 25/39
Sala: N/A Arbitri: / Observator: V.Calina(AG)
Sb 26.06 00:00 ACS Transilvania Brasov vs CS Brazi 25/40
Sala: N/A Arbitri: / Observator: V.Calina(AG)

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 26.06 14:00 CS Brazi vs LPS Tg Jiu 25/41
Sala: Sala Dobroesti Arbitri: / Observator: V.Calina(AG)
Sb 26.06 12:45 AHC Potaissa Turda vs ACS Transilvania Brasov 25/42
Sala: Sala Dobroesti Arbitri: / Observator: V.Calina(AG)

Etapa 1

Gr Secundara 2 - Sala Pantelimon

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 25.06 16:30 CSC Mosnita Noua vs ACS Szejke Odorheiul Secuiesc 25/43
Sala: Sala Pantelimon Arbitri: / Observator: V.Calina(AG)
Vi 25.06 17:45 ACS Sporting Ghimbav vs HC Beldiman Arad 25/44
Sala: Sala Pantelimon Arbitri: / Observator: V.Calina(AG)

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 26.06 00:00 ACS Szejke Odorheiul Secuiesc vs HC Beldiman Arad 25/45
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 26.06 00:00 CSC Mosnita Noua vs ACS Sporting Ghimbav 25/46
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 26.06 12:45 ACS Sporting Ghimbav vs ACS Szejke Odorheiul Secuiesc 25/47
Sala: Sala Pantelimon Arbitri: / Observator: V.Amarandei(B)
Sb 26.06 11:30 HC Beldiman Arad vs CSC Mosnita Noua 25/48
Sala: Sala Pantelimon Arbitri: / Observator: V.Amarandei(B)

Locurile 5-8

Sala Dobroesti

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 26.06 15:15 LPS Vaslui vs LPS Suceava frhtv 25/49
Sala: Sala Dobroesti Arbitri: / Observator: V.Calina(AG)
Sb 26.06 16:30 CSM Progresul Bailesti vs LPS Buzau frhtv 25/50
Sala: N/A Arbitri: / Observator: V.Calina(AG)

Locurile 1-4

Sala Dobroesti

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 26.06 17:45 CSM Bucuresti vs CSM Ploiesti frhtv 25/51
Sala: Sala Dobroesti Arbitri: / Observator: V.Calina(AG)
Sb 26.06 19:00 HC Junior BB Buzau vs HC "Talentul este Cheia" Bucuresti frhtv 25/52
Sala: Sala Dobroesti Arbitri: / Observator: V.Calina(AG)

Locurile 13-16

Sala Pantelimon

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 26.06 15:15 LPS Tg Jiu vs ACS Szejke Odorheiul Secuiesc frhtv 25/53
Sala: Sala Pantelimon Arbitri: D.Cristea(DB)/M.Padeanu(VL) Observator: V.Amarandei(B)
Sb 26.06 16:30 CS Brazi vs HC Beldiman Arad frhtv 25/54
Sala: Sala Pantelimon Arbitri: T.Margarit(AG)/V.Radu(B) Observator: V.Amarandei(B)

Locurile 9-12

Sala Pantelimon

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 26.06 17:45 ACS Transilvania Brasov vs ACS Sporting Ghimbav frhtv 25/55
Sala: Sala Pantelimon Arbitri: P.Caunei(PH)/E.Andrei(PH) Observator: V.Amarandei(B)
Sb 26.06 19:00 AHC Potaissa Turda vs CSC Mosnita Noua frhtv 25/56
Sala: Sala Pantelimon Arbitri: D.Cristea(DB)/M.Padeanu(VL) Observator: V.Amarandei(B)

Loc 15-16
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 27.06 09:00 LPS Tg Jiu vs CS Brazi frhtv 25/57
Sala: Sala Pantelimon Arbitri: / Observator: V.Amarandei(B)

Loc 13-14
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 27.06 10:30 ACS Szejke Odorheiul Secuiesc vs HC Beldiman Arad frhtv 25/58
Sala: Sala Pantelimon Arbitri: / Observator: V.Amarandei(B)

Loc 11-12
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 27.06 12:00 ACS Sporting Ghimbav vs AHC Potaissa Turda frhtv 25/59
Sala: Sala Pantelimon Arbitri: / Observator: V.Amarandei(B)

Loc 9-10
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 27.06 13:30 ACS Transilvania Brasov vs CSC Mosnita Noua frhtv 25/60
Sala: Sala Pantelimon Arbitri: / Observator: V.Amarandei(B)

Loc 7-8
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 27.06 09:00 LPS Vaslui vs LPS Buzau frhtv 25/61
Sala: Sala Dobroesti Arbitri: / Observator: V.Calina(AG)

Loc 5-6
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 27.06 10:30 LPS Suceava vs CSM Progresul Bailesti frhtv 25/62
Sala: Sala Dobroesti Arbitri: / Observator: V.Calina(AG)

Loc 3-4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 27.06 12:00 CSM Ploiesti vs HC Junior BB Buzau frhtv 25/63
Sala: Sala Dobroesti Arbitri: / Observator: V.Calina(AG)

Loc 1-2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 27.06 13:30 CSM Bucuresti vs HC "Talentul este Cheia" Bucuresti frhtv 25/64
Sala: Sala Dobroesti Arbitri: C.Badea(PH)/D.Finaru(B) Observator: V.Calina(AG)

Etapa 1

GRUPA A
Sala Traian
Sedinta tehnica miercuri 23 iunie 2021, ora 20:30 (Sala Traian)

Delegat FRH: CAZACU Carmen – B - 0773982091 & SIGHICEA Victor - 0728.331.239
Arbitri: GEABURU / MITRAN (DJ)
MACIORNEA / SAVIN (IS)
CHIRIAC / CORDESCU (GJ)
EREMIA / MARII (GJ)
MOLDOVAN / TURDEAN (MS )
CIUTACU / STAMATOIU / ILINA (B/VL/VL )

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 24.06 09:00 ACS Lucian Bute Galati vs CSM Ploiesti 25/65
Sala: Sala Traian Arbitri: / Observator: V.Sighicea(VL)
Jo 24.06 10:15 Sporting Ghimbav vs CSC Mosnita Noua 25/66
Sala: Sala Traian Arbitri: / Observator: V.Sighicea(VL)

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 24.06 15:15 CSM Ploiesti vs CSC Mosnita Noua 25/67
Sala: Sala Traian Arbitri: / Observator: V.Sighicea(VL)
Jo 24.06 14:00 ACS Lucian Bute Galati vs Sporting Ghimbav 25/68
Sala: Sala Traian Arbitri: / Observator: V.Sighicea(VL)

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 25.06 10:15 Sporting Ghimbav vs CSM Ploiesti 25/69
Sala: Sala Traian Arbitri: / Observator: V.Sighicea(VL)
Vi 25.06 09:00 CSC Mosnita Noua vs ACS Lucian Bute Galati 25/70
Sala: Sala Traian Arbitri: / Observator: V.Sighicea(VL)

Etapa 1

GRUPA B
Sala Traian

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 24.06 11:30 CSU Stiinta Bucuresti vs Chimia Rm Valcea 25/71
Sala: Sala Traian Arbitri: / Observator: V.Sighicea(VL)
Jo 24.06 12:45 LPS Vaslui vs CSS Fagaras 25/72
Sala: Sala Traian Arbitri: / Observator: V.Sighicea(VL)

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 24.06 17:45 Chimia Rm Valcea vs CSS Fagaras 25/73
Sala: Sala Traian Arbitri: / Observator: V.Sighicea(VL)
Jo 24.06 16:30 CSU Stiinta Bucuresti vs LPS Vaslui 25/74
Sala: Sala Traian Arbitri: / Observator: V.Sighicea(VL)

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 25.06 12:45 LPS Vaslui vs Chimia Rm Valcea 25/75
Sala: Sala Traian Arbitri: / Observator: V.Sighicea(VL)
Vi 25.06 11:30 CSS Fagaras vs CSU Stiinta Bucuresti 25/76
Sala: Sala Traian Arbitri: / Observator: V.Sighicea(VL)

Etapa 1

GRUPA C
Sala Energetic Rm. Valcea

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 24.06 09:00 Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea vs Transilvania Brasov 25/77
Sala: Sala Energetic Rm. Valcea Arbitri: A.Moldovan(MS)/M.Turdean(MS) Observator: C.Cazacu(B)
Jo 24.06 10:15 ACS Academia Junior Ploiesti vs HC Junior BB Buzau 25/78
Sala: Sala Energetic Rm. Valcea Arbitri: A.Eremia(GJ)/L.Marii(GJ) Observator: C.Cazacu(B)

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 24.06 15:15 Transilvania Brasov vs HC Junior BB Buzau 25/79
Sala: Sala Energetic Rm. Valcea Arbitri: A.Moldovan(MS)/M.Turdean(MS) Observator: C.Cazacu(B)
Jo 24.06 14:00 Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea vs ACS Academia Junior Ploiesti 25/80
Sala: Sala Energetic Rm. Valcea Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) Observator: C.Cazacu(B)

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 25.06 10:15 ACS Academia Junior Ploiesti vs Transilvania Brasov 25/81
Sala: Sala Energetic Rm. Valcea Arbitri: M.Mociornea(IS)/A.Savin(IS) Observator: C.Cazacu(B)
Vi 25.06 09:00 HC Junior BB Buzau vs Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea 25/82
Sala: Sala Energetic Rm. Valcea Arbitri: C.Cordescu(GJ)/R.Chiriac(GJ) Observator: C.Cazacu(B)

Etapa 1

GRUPA D
Sala Energetic Rm. Valcea

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 24.06 11:30 CSM Corona Brasov vs HC Dunarea Braila 25/83
Sala: Sala Energetic Rm. Valcea Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) Observator: C.Cazacu(B)
Jo 24.06 12:45 CSM Slatina vs CSM Bucuresti 25/84
Sala: Sala Energetic Rm. Valcea Arbitri: A.Moldovan(MS)/M.Turdean(MS) Observator: C.Cazacu(B)

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 24.06 17:45 HC Dunarea Braila vs CSM Bucuresti 25/85
Sala: Sala Energetic Rm. Valcea Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) Observator: C.Cazacu(B)
Jo 24.06 16:30 CSM Corona Brasov vs CSM Slatina 25/86
Sala: Sala Energetic Rm. Valcea Arbitri: A.Eremia(GJ)/L.Marii(GJ) Observator: C.Cazacu(B)

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 25.06 12:45 CSM Slatina vs HC Dunarea Braila 25/87
Sala: Sala Energetic Rm. Valcea Arbitri: M.Mociornea(IS)/A.Savin(IS) Observator: C.Cazacu(B)
Vi 25.06 11:30 CSM Bucuresti vs CSM Corona Brasov 25/88
Sala: Sala Energetic Rm. Valcea Arbitri: A.Moldovan(MS)/M.Turdean(MS) Observator: C.Cazacu(B)

Etapa 1

Grupa Principala 1

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 25.06 00:00 ACS Lucian Bute Galati vs CSS Fagaras 25/89
Sala: Sala Traian Arbitri: / Observator: V.Sighicea(VL)
Vi 25.06 00:00 CSM Ploiesti vs CSU Stiinta Bucuresti 25/90
Sala: Sala Traian Arbitri: / Observator: V.Sighicea(VL)

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 26.06 09:00 CSU Stiinta Bucuresti vs ACS Lucian Bute Galati 25/91
Sala: Sala Traian Arbitri: / Observator: V.Sighicea(VL)
Sb 26.06 10:15 CSM Ploiesti vs CSS Fagaras 25/92
Sala: Sala Traian Arbitri: / Observator: V.Sighicea(VL)

Etapa 1

Grupa Principala 2

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 25.06 00:00 ACS Academia Junior Ploiesti vs CSM Corona Brasov 25/93
Sala: Sala Energetic Arbitri: / Observator: C.Cazacu(B)
Vi 25.06 00:00 HC Junior BB Buzau vs CSM Bucuresti 25/94
Sala: Sala Energetic Arbitri: / Observator: C.Cazacu(B)

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 26.06 09:00 CSM Bucuresti vs ACS Academia Junior Ploiesti 25/95
Sala: Sala Energetic Arbitri: / Observator: C.Cazacu(B)
Sb 26.06 10:15 HC Junior BB Buzau vs CSM Corona Brasov 25/96
Sala: Sala Energetic Arbitri: / Observator: C.Cazacu(B)

Etapa 1

Grupa Secundara 1

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 25.06 00:00 CSC Mosnita Noua vs LPS Vaslui 25/97
Sala: Sala Traian Arbitri: / Observator: V.Sighicea(VL)
Vi 25.06 00:00 Sporting Ghimbav vs Chimia Rm Valcea 25/98
Sala: Sala Traian Arbitri: / Observator: V.Sighicea(VL)

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 26.06 11:30 Chimia Rm Valcea vs CSC Mosnita Noua 25/99
Sala: Sala Traian Arbitri: / Observator: V.Sighicea(VL)
Sb 26.06 12:45 Sporting Ghimbav vs LPS Vaslui 25/100
Sala: Sala Traian Arbitri: / Observator: V.Sighicea(VL)

Etapa 1

Grupa Secundara 2

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 25.06 00:00 Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea vs CSM Slatina 25/101
Sala: Sala Energetic Arbitri: / Observator: C.Cazacu(B)
Vi 25.06 00:00 Transilvania Brasov vs HC Dunarea Braila 25/102
Sala: Sala Energetic Arbitri: / Observator: V.Sighicea(VL)

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 26.06 11:30 HC Dunarea Braila vs Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea 25/103
Sala: Sala Energetic Arbitri: / Observator: V.Sighicea(VL)
Sb 26.06 12:45 Transilvania Brasov vs CSM Slatina 25/104
Sala: Sala Energetic Arbitri: / Observator: C.Cazacu(B)

Semifinale
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 26.06 17:30 ACS Lucian Bute Galati vs CSM Bucuresti 25/105
Sala: Sala Traian Arbitri: / Observator: C.Cazacu(B)
Sb 26.06 18:45 CSU Stiinta Bucuresti vs ACS Academia Junior Ploiesti 25/106
Sala: Sala Traian Arbitri: / Observator: C.Cazacu(B)

5-8
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 26.06 15:00 CSM Ploiesti vs CSM Corona Brasov 25/107
Sala: Sala Traian Arbitri: / Observator: C.Cazacu(B)
Sb 26.06 16:15 CSS Fagaras vs HC Junior BB Buzau 25/108
Sala: Sala Traian Arbitri: / Observator: C.Cazacu(B)

9-12
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 26.06 17:30 LPS Vaslui vs HC Dunarea Braila 25/109
Sala: Sala Energetic Arbitri: / Observator: V.Sighicea(VL)
Sb 26.06 18:45 Chimia Rm Valcea vs CSM Slatina 25/110
Sala: Sala Energetic Arbitri: / Observator: V.Sighicea(VL)

13-16
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 26.06 15:00 Sporting Ghimbav vs Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea 25/111
Sala: Sala Energetic Arbitri: / Observator: V.Sighicea(VL)
Sb 26.06 16:15 CSC Mosnita Noua vs Transilvania Brasov 25/112
Sala: Sala Energetic Arbitri: / Observator: V.Sighicea(VL)

15-16
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 27.06 09:00 Sporting Ghimbav vs Transilvania Brasov 25/113
Sala: Sala Energetic Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) Observator: V.Sighicea(VL)

13-14
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 27.06 10:30 Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea vs CSC Mosnita Noua 25/114
Sala: Sala Energetic Arbitri: A.Moldovan(MS)/M.Turdean(MS) Observator: V.Sighicea(VL)

11-12
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 27.06 12:00 HC Dunarea Braila vs Chimia Rm Valcea 25/115
Sala: Sala Energetic Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) Observator: V.Sighicea(VL)

9-10
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 27.06 13:30 LPS Vaslui vs CSM Slatina 25/116
Sala: Sala Energetic Arbitri: M.Mociornea(IS)/A.Savin(IS) Observator: V.Sighicea(VL)

7-8
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 27.06 09:00 CSM Ploiesti vs CSS Fagaras 25/117
Sala: Sala Traian Arbitri: M.Ciutacu(B)/A.Stamatoiu(VL) Observator: C.Cazacu(B)

5-6
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 27.06 10:30 CSM Corona Brasov vs HC Junior BB Buzau 25/118
Sala: Sala Traian Arbitri: A.Eremia(GJ)/L.Marii(GJ) Observator: C.Cazacu(B)

3-4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 27.06 12:00 ACS Lucian Bute Galati vs ACS Academia Junior Ploiesti 25/119
Sala: Sala Traian Arbitri: M.Ciutacu(B)/A.Stamatoiu(VL) Observator: C.Cazacu(B)

Finala
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 27.06 13:30 CSM Bucuresti vs CSU Stiinta Bucuresti 25/120
Sala: Sala Traian Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) Observator: C.Cazacu(B)