Program nr. 24 saptamana: 14.06-20.06.2021


Etapa 1

Cluj Napoca - Sala Horia Demian
Sedinta tehnica - marti 15 iunie 2021 ora 20:30
Persoana contact : POTORA Cristian - 0744 652 363

Delegat FRH:
SERBU Ion (B) - 0722.405.327 & POTORA Cristian - 0744.652.363
Arbitri: Harabagiu/Stanescu - DB
Constantin/Gal - B/Hr
Babau/Roibu - PH
Barbu/Badiu - Cj

 

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 16.06 10:00 Lic Liviu Rebreanu Turda vs CSS 2 Baia Mare 24/1
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: M.Babau(PH)/A.Roibu(PH) Observator: I.Serbu(B)
Mi 16.06 12:30 AHC Talentul este Cheia Bucuresti vs SCM Politehnica Timisoara 24/2
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: R.Harabagiu(DB)/S.Stanescu(DB) Observator: I.Serbu(B)

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 17.06 10:00 CSS 2 Baia Mare vs SCM Politehnica Timisoara 24/3
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: G.Badiu(CJ)/I.Barbu(CJ) Observator: I.Serbu(B)
Jo 17.06 12:30 Lic Liviu Rebreanu Turda vs AHC Talentul este Cheia Bucuresti 24/4
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) Observator: I.Serbu(B)

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 18.06 10:00 AHC Talentul este Cheia Bucuresti vs CSS 2 Baia Mare 24/5
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: R.Harabagiu(DB)/S.Stanescu(DB) Observator: I.Serbu(B)
Vi 18.06 12:30 SCM Politehnica Timisoara vs Lic Liviu Rebreanu Turda 24/6
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: M.Babau(PH)/A.Roibu(PH) Observator: I.Serbu(B)

Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 16.06 15:00 CSU din Suceava vs CS Fortuna Bucuresti 24/7
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) Observator: I.Serbu(B)
Mi 16.06 17:30 CSM Bucuresti vs CSM Focsani 2007 24/8
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: G.Badiu(CJ)/I.Barbu(CJ) Observator: I.Serbu(B)

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 17.06 15:00 CS Fortuna Bucuresti vs CSM Focsani 2007 24/9
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: M.Babau(PH)/A.Roibu(PH) Observator: I.Serbu(B)
Jo 17.06 17:30 CSU din Suceava vs CSM Bucuresti 24/10
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: R.Harabagiu(DB)/S.Stanescu(DB) Observator: I.Serbu(B)

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 18.06 15:00 CSM Bucuresti vs CS Fortuna Bucuresti 24/11
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) Observator: I.Serbu(B)
Vi 18.06 17:30 CSM Focsani 2007 vs CSU din Suceava 24/12
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: G.Badiu(CJ)/I.Barbu(CJ) Observator: I.Serbu(B)

Locurile 7-8
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 19.06 10:00 SCM Politehnica Timisoara vs CS Fortuna Bucuresti 24/13
Sala: N/A Arbitri: R.Harabagiu(DB)/S.Stanescu(DB) Observator: I.Serbu(B)

Locurile 5-6
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 19.06 12:30 AHC Talentul este Cheia Bucuresti vs CSM Focsani 2007 24/14
Sala: N/A Arbitri: M.Babau(PH)/A.Roibu(PH) Observator: I.Serbu(B)

Semifinala 1
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 19.06 15:00 Lic Liviu Rebreanu Turda vs CSM Bucuresti frhtv 24/15
Sala: N/A Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) Observator: I.Serbu(B)

Semifinala 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 19.06 17:30 CSU din Suceava vs CSS 2 Baia Mare frhtv 24/16
Sala: N/A Arbitri: G.Badiu(CJ)/I.Barbu(CJ) Observator: I.Serbu(B)

Finala mica
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 20.06 10:00 CSM Bucuresti vs CSS 2 Baia Mare 24/17
Sala: N/A Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) Observator: I.Serbu(B)

Finala mare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 20.06 12:30 Lic Liviu Rebreanu Turda vs CSU din Suceava 24/18
Sala: N/A Arbitri: R.Harabagiu(DB)/S.Stanescu(DB) Observator: I.Serbu(B)