Program nr. 17 saptamana: 26.04-02.05.2021

Calificari Campionatul European 2022 - masculin
28.04.2021

Sibiu, sala Transilvania, ora 18:00

Romania- Suedia                      TVR 1

Delegat: N. Vizitiu (MDA)

Arbitri: M. Boricic /  D. Markovic (SRB)

02.05.2021

Podgorica (MNE), sala Bemax Arena, ora 19:00

Muntenegru - Romania             TVR 1

28.04.2021

Jocuri amicale Juniori (M18) si Cadeti (M16) in Kladovo (SRB)

28.04.2021
 Serbia  - Romania M16 / ora 18:00

 Serbia - Romania/ M18 / ora 20:00

 

29.04.2021
Serbia - Romania/ M16 / ora 12:00

Serbia - Romania/ M18 / ora 14:00

 

 

 


Etapa 16
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 26.04 16:00 SCM Râmnicu Vâlcea vs SCM Craiova Tvr 2 17/1
Sala: Sala Polivalenta Bistrita Arbitri: G.Doana(B)/A.Gociu(B) Observator: D.Manea(B)
Lu 26.04 00:00 CSU Cluj-Napoca sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Lu 26.04 13:45 CS Măgura Cisnadie vs CS Dacia Mioveni 2012 frhtv 17/2
Sala: Sala LPS Bistrita Arbitri: M.Ghiorghisor(B)/M.State(BZ) Observator: I.Aldica(BN)
Lu 26.04 18:30 CSM București vs SCM Gloria Buzău Tvr 1 17/3
Sala: Sala Polivalenta Bistrita Arbitri: I.Cazan(CT)/G.Suliman(CT) Observator: G.Nasturel(CS)
Lu 26.04 16:30 HC Dunărea Brăila vs CS Activ Prahova Ploiesti frhtv 17/4
Sala: Sala LPS Bistrita Arbitri: I.Ifrim(NT)/O.Ilisei(NT) Observator: V.Calina(AG)
Lu 26.04 10:30 CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud vs CSM Galati frhtv 17/5
Sala: Sala Polivalenta Bistrita Arbitri: D.Ciulei(BV)/A.Stoia(B) Observator: C.Potora(Cj)
Lu 26.04 11:00 CS Minaur Baia Mare vs HC Zalău frhtv 17/6
Sala: Sala LPS Bistrita Arbitri: A.Manafu(B)/D.Pavel(BZ) Observator: R.Cojocaru(BV)
Lu 26.04 13:15 CSM Slatina vs CS Rapid București frhtv 17/7
Sala: Sala Polivalenta Bistrita Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) Observator: Z.Mesaros(MM)

Etapa 17
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 27.04 14:45 CSM Slatina vs SCM Râmnicu Vâlcea frhtv 17/8
Sala: Sala LPS Bistrita Arbitri: D.Ciulei(BV)/A.Stoia(B) Observator: V.Calina(AG)
Ma 27.04 18:30 CS Rapid București vs CS Minaur Baia Mare Tvr 1 17/9
Sala: Sala Polivalenta Bistrita Arbitri: I.Cazan(CT)/G.Suliman(CT) Observator: R.Cojocaru(BV)
Ma 27.04 12:00 HC Zalău vs CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud frhtv 17/10
Sala: Sala LPS Bistrita Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) Observator: D.Manea(B)
Ma 27.04 13:15 CSM Galati vs HC Dunărea Brăila frhtv 17/11
Sala: Sala Polivalenta Bistrita Arbitri: M.Ghiorghisor(B)/M.State(BZ) Observator: C.Potora(Cj)
Ma 27.04 17:30 CS Activ Prahova Ploiesti vs CSM București frhtv 17/12
Sala: Sala LPS Bistrita Arbitri: D.Pavel(BZ)/A.Manafu(B) Observator: Z.Mesaros(MM)
Ma 27.04 16:00 SCM Gloria Buzău vs CS Măgura Cisnadie Tvr 2 17/13
Sala: Sala Polivalenta Bistrita Arbitri: I.Ifrim(NT)/O.Ilisei(NT) Observator: I.Aldica(BN)
Ma 27.04 10:30 CS Dacia Mioveni 2012 vs CSU Cluj-Napoca frhtv 17/14
Sala: Sala Polivalenta Bistrita Arbitri: G.Doana(B)/A.Gociu(B) Observator: G.Nasturel(CS)
Ma 27.04 00:00 SCM Craiova sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 18
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 29.04 00:00 SCM Râmnicu Vâlcea sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 29.04 13:15 SCM Craiova vs CS Dacia Mioveni 2012 frhtv 17/15
Sala: Sala Polivalenta Bistrita Arbitri: R.Iliescu(B)/P.Manea(B) Observator: V.Sighicea(VL)
Jo 29.04 12:00 CSU Cluj-Napoca vs SCM Gloria Buzău frhtv 17/16
Sala: Sala LPS Bistrita Arbitri: S.Hagiu(VS)/L.Gheorghiu(VS) Observator: G.Candea(SB)
Jo 29.04 10:30 CS Măgura Cisnadie vs CS Activ Prahova Ploiesti frhtv 17/17
Sala: Sala Polivalenta Bistrita Arbitri: T.Serbu(B)/A.Vasilescu(B) Observator: P.Anton(IS)
Jo 29.04 17:30 CSM București vs CSM Galati frhtv 17/18
Sala: Sala LPS Bistrita Arbitri: C.Belean(MS)/S.Hendrea(MM) Observator: I.Ciobanu(BC)
Jo 29.04 16:00 HC Dunărea Brăila vs HC Zalău Tvr 2 17/19
Sala: Sala Polivalenta Bistrita Arbitri: B.Stark(B)/R.Stefan(PH) Observator: H.Belu(B)
Jo 29.04 18:30 CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud vs CS Rapid București Tvr 1 17/20
Sala: Sala Polivalenta Bistrita Arbitri: G.Badiu(CJ)/I.Barbu(CJ) Observator: M.Brumaru(Vn)
Jo 29.04 14:45 CS Minaur Baia Mare vs CSM Slatina frhtv 17/21
Sala: Sala LPS Bistrita Arbitri: C.Nastase(B)/S.Stancu(BZ) Observator: V.Ciucan(B)

Etapa 19
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 01.05 16:00 CS Minaur Baia Mare vs SCM Râmnicu Vâlcea Tvr 1 17/22
Sala: Sala Polivalenta Bistrita Arbitri: B.Stark(B)/R.Stefan(PH) Observator: V.Ciucan(B)
Sb 01.05 13:30 CSM Slatina vs CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud frhtv 17/23
Sala: Sala Polivalenta Bistrita Arbitri: S.Hagiu(VS)/L.Gheorghiu(VS) Observator: H.Belu(B)
Sb 01.05 12:35 CS Rapid București vs HC Dunărea Brăila frhtv 17/24
Sala: Sala LPS Bistrita Arbitri: C.Belean(MS)/S.Hendrea(MM) Observator: G.Candea(SB)
Sb 01.05 11:00 HC Zalău vs CSM București Tvr 2 17/25
Sala: Sala Polivalenta Bistrita Arbitri: G.Badiu(CJ)/I.Barbu(CJ) Observator: I.Ciobanu(BC)
Sb 01.05 10:00 CSM Galati vs CS Măgura Cisnadie frhtv 17/26
Sala: Sala LPS Bistrita Arbitri: R.Iliescu(B)/P.Manea(B) Observator: P.Anton(IS)
Sb 01.05 18:35 CS Activ Prahova Ploiesti vs CSU Cluj-Napoca frhtv 17/27
Sala: Sala Polivalenta Bistrita Arbitri: C.Nastase(B)/S.Stancu(BZ) Observator: V.Sighicea(VL)
Sb 01.05 15:10 SCM Gloria Buzău vs SCM Craiova frhtv 17/28
Sala: Sala LPS Bistrita Arbitri: T.Serbu(B)/A.Vasilescu(B) Observator: M.Brumaru(Vn)
Sb 01.05 00:00 CS Dacia Mioveni 2012 sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator: