Program nr. 15 saptamana: 12.04-21.04.2021

Play off Campionat Mondial Senioare 2021
17.04.2021, ora 18:00, sala Dinamo Bucuresti

Romania - Macedonia de Nord 
Delegat: Mihail BASHEV (BUL)
Arbtri: Vanja ANTIC și Jelena JAKOVLJEVIC (SRB)


Etapa 25
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 18.04 19:25 ACS HC Buzău 2012 vs CSM Focșani 2007 frhtv 15/1
Sala: Sala Gheorghe Baritiu, Turda Arbitri: M.Moldoveanu(CT)/A.Georgescu(CT) Observator: A.Lupsa(CS)
Du 18.04 17:10 CSM Vaslui vs CSM Bacău frhtv 15/2
Sala: Sala Gheorghe Baritiu, Turda Arbitri: C.Popa(GL)/I.Velisca(BZ) Observator: V.Ciucan(B)
Du 18.04 13:00 AHC Potaissa Turda vs CS Magnum Botosani frhtv 15/3
Sala: Sala Babes Bolyai Arbitri: A.Nacu(MS)/A.Rucoi(MS) Observator: I.Vizitiu(HD)
Du 18.04 15:45 CSU din Suceava vs CSM Reșita frhtv 15/4
Sala: Sala Babes Bolyai Arbitri: M.Ciutacu(B)/A.Stamatoiu(VL) Observator: C.Potora(Cj)
Du 18.04 14:30 CS Dinamo București vs CSM București Tvr 1 15/5
Sala: Sala Gheorghe Baritiu, Turda Arbitri: G.Badiu(CJ)/I.Barbu(CJ) Observator: N.Rusu(CT)
Du 18.04 18:30 CSM Făgăraș vs AHC Dobrogea Sud frhtv 15/6
Sala: Sala Babes Bolyai Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator: I.Rapa(TM)
Du 18.04 00:00 CSA Steaua București sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 18.04 11:00 SCM Politehnica Timișoara vs CS Minaur Baia Mare Tvr 2 15/7
Sala: Sala Gheorghe Baritiu, Turda Arbitri: M.Parvu(B)/M.Potirniche(BZ) Observator: I.Barbu(B)

Etapa 26
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 20.04 16:00 CSM Focșani 2007 vs SCM Politehnica Timișoara frhtv 15/8
Sala: Sala Babes Bolyai Arbitri: S.Hagiu(VS)/L.Gheorghiu(VS) Observator: G.Dumitrache(BZ)
Ma 20.04 15:50 CS Minaur Baia Mare vs CSA Steaua București Tvr 2 15/9
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: R.Harabagiu(DB)/S.Stanescu(DB) Observator: C.Potora(Cj)
Ma 20.04 00:00 CSM Făgăraș sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Ma 20.04 18:25 AHC Dobrogea Sud vs CS Dinamo București Tvr 1 15/10
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: B.Stark(B)/R.Stefan(PH) Observator: G.Bejinariu(AG)
Ma 20.04 13:15 CSM București vs CSU din Suceava frhtv 15/11
Sala: Sala Babes Bolyai Arbitri: C.Gorina(DJ)/F.Melencu(DJ) Observator: I.Serbu(B)
Ma 20.04 10:15 CSM Reșita vs AHC Potaissa Turda frhtv 15/12
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) Observator: I.Enache(BV)
Ma 20.04 10:30 CS Magnum Botosani vs CSM Vaslui frhtv 15/13
Sala: Sala Babes Bolyai Arbitri: S.Marza(CJ)/C.Nedelea(CJ) Observator: V.Pavel(BZ)
Ma 20.04 13:00 CSM Bacău vs ACS HC Buzău 2012 frhtv 15/14
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: T.Serbu(B)/A.Vasilescu(B) Observator: C.Milcu(MH)

Etapa 27
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 21.04 16:00 CSM Bacău vs CSM Focșani 2007 frhtv 15/15
Sala: Sala Babes Bolyai Arbitri: R.Harabagiu(DB)/S.Stanescu(DB) Observator: G.Bejinariu(AG)
Mi 21.04 10:15 ACS HC Buzău 2012 vs CS Magnum Botosani frhtv 15/16
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) Observator: I.Enache(BV)
Mi 21.04 10:30 CSM Vaslui vs CSM Reșita frhtv 15/17
Sala: Sala Babes Bolyai Arbitri: T.Serbu(B)/A.Vasilescu(B) Observator: C.Potora(Cj)
Mi 21.04 15:50 AHC Potaissa Turda vs CSM București Tvr 2 15/18
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: B.Stark(B)/R.Stefan(PH) Observator: C.Milcu(MH)
Mi 21.04 13:00 CSU din Suceava vs AHC Dobrogea Sud frhtv 15/19
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: S.Hagiu(VS)/L.Gheorghiu(VS) Observator: V.Pavel(BZ)
Mi 21.04 00:00 CS Dinamo București sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 21.04 13:15 CSM Făgăraș vs CS Minaur Baia Mare frhtv 15/20
Sala: Sala Babes Bolyai Arbitri: C.Gorina(DJ)/F.Melencu(DJ) Observator: I.Serbu(B)
Mi 21.04 18:25 CSA Steaua București vs SCM Politehnica Timișoara frhtv 15/21
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: S.Marza(CJ)/C.Nedelea(CJ) Observator: G.Dumitrache(BZ)

Tur Preliminar

Sala Szabo Katy- Sfântu Gheorghe
Delegat: BEJINARIU Gheorghe - AG - 0722.314.384
Arbitri:
MURARIU / TABACARIU(NT)
CONSTANTIN / GAL (B/HR)
CRUCERU / EREMIA (Mh/Gj)
GHERMAN / MOLDOVAN (MM)

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 16.04 11:00 CSU Pitesti vs CS Universitatea Craiova 15/22
Sala: N/A Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) Observator: P.Anton(IS)
Vi 16.04 13:40 CSM Ploiesti vs CS Universitatea Cluj 15/23
Sala: N/A Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) Observator: H.Belu(B)
Vi 16.04 16:20 CSM Alexandria vs CSM Sighisoara 15/24
Sala: N/A Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) Observator: G.Nasturel(CS)
Vi 16.04 19:00 CS Medgidia vs ACS Szejke Odorheiu Secuiesc 15/25
Sala: N/A Arbitri: A.Eremia(GJ)/L.Cruceru(MH) Observator: G.Bejinariu(AG)

Jocuri Preliminare = Invinse + Castigatoare
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 17.04 11:00 CS Universitatea Craiova vs CS Medgidia 15/26
Sala: N/A Arbitri: A.Eremia(GJ)/L.Cruceru(MH) Observator: H.Belu(B)
Sb 17.04 13:40 CSM Ploiesti vs CSM Sighisoara 15/27
Sala: N/A Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) Observator: G.Bejinariu(AG)
Sb 17.04 16:20 CSU Pitesti vs ACS Szejke Odorheiu Secuiesc 15/28
Sala: N/A Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) Observator: P.Anton(IS)
Sb 17.04 19:00 CS Universitatea Cluj vs CSM Alexandria 15/29
Sala: N/A Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) Observator: G.Nasturel(CS)

Jocuri Clasament
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 18.04 11:00 CS Universitatea Craiova vs CSM Ploiesti 15/30
Sala: N/A Arbitri: L.Cruceru(MH)/A.Eremia(GJ) Observator: G.Nasturel(CS)
Du 18.04 13:40 CS Medgidia vs CSM Sighisoara 15/31
Sala: N/A Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) Observator: H.Belu(B)
Du 18.04 16:20 CSU Pitesti vs CS Universitatea Cluj 15/32
Sala: N/A Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) Observator: P.Anton(IS)
Du 18.04 19:00 ACS Szejke Odorheiu Secuiesc vs CSM Alexandria 15/33
Sala: N/A Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) Observator: G.Bejinariu(AG)

Etapa 1

Suceava - Sala Ion Creanga
Delegat: ALDICA Ion (BN)  - 0747990637
ArbitriAPOSTU / CHINDE(MM)
MACIORNEA / SAVIN (IS)
BARGAUAN / NICOLAEVICI(SV)

ACS Transilvania Brasov nu se prezinta la turneu

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 16.04 00:00 ACS Transilvania Brasov vs CSM Focsani 2007 15/34
Sala: Sala Ion Creanga Arbitri: / Observator: I.Aldica(BN)
Vi 16.04 14:40 CSS Sighisoara vs CSS Medgidia 15/35
Sala: Sala Ion Creanga Arbitri: M.Mociornea(IS)/A.Savin(IS) Observator: I.Aldica(BN)
Vi 16.04 12:00 CSS Fagaras vs CSU din Suceava 15/36
Sala: Sala Ion Creanga Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) Observator: I.Aldica(BN)

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 17.04 00:00 CSS Medgidia vs ACS Transilvania Brasov 15/37
Sala: Sala Ion Creanga Arbitri: / Observator: I.Aldica(BN)
Sb 17.04 10:30 CSS Fagaras vs CSM Focsani 2007 15/38
Sala: Sala Ion Creanga Arbitri: I.Bargauan(SV)/M.Nicolaevici(SV) Observator: I.Aldica(BN)
Sb 17.04 13:10 CSS Sighisoara vs CSU din Suceava 15/39
Sala: Sala Ion Creanga Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) Observator: I.Aldica(BN)

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 18.04 12:10 CSM Focsani 2007 vs CSS Sighisoara 15/40
Sala: Sala Ion Creanga Arbitri: I.Bargauan(SV)/M.Nicolaevici(SV) Observator: I.Aldica(BN)
Du 18.04 00:00 CSU din Suceava vs ACS Transilvania Brasov 15/41
Sala: Sala Ion Creanga Arbitri: / Observator: I.Aldica(BN)
Du 18.04 09:30 CSS Fagaras vs CSS Medgidia 15/42
Sala: Sala Ion Creanga Arbitri: A.Savin(IS)/M.Mociornea(IS) Observator: I.Aldica(BN)

Etapa 1

Moreni - Sala Sporturilor
Delegat: CAZACU Carmen – B – 0773982091
Arbitri:
AVADANII / POPOVICI(BC)
CHIRIAC / CORDESCU (GJ)
IACOB / PETRE (BV)

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 16.04 13:00 LPS Buzau vs AHC Talentul este Cheia Bucuresti 15/43
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: P.Iacob(BV)/O.Petre(BV) Observator: C.Cazacu(B)
Vi 16.04 15:40 CSO Mizil vs CS Fortuna Bucuresti 15/44
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator: C.Cazacu(B)
Vi 16.04 18:20 CS Brazi vs CSM Bucuresti 15/45
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) Observator: C.Cazacu(B)

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 17.04 10:30 CS Fortuna Bucuresti vs LPS Buzau 15/46
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: P.Iacob(BV)/O.Petre(BV) Observator: C.Cazacu(B)
Sb 17.04 13:10 CS Brazi vs AHC Talentul este Cheia Bucuresti 15/47
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator: C.Cazacu(B)
Sb 17.04 15:50 CSO Mizil vs CSM Bucuresti 15/48
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) Observator: C.Cazacu(B)

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 18.04 10:00 AHC Talentul este Cheia Bucuresti vs CSO Mizil 15/49
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) Observator: C.Cazacu(B)
Du 18.04 12:40 CSM Bucuresti vs LPS Buzau 15/50
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator: C.Cazacu(B)
Du 18.04 15:00 CS Brazi vs CS Fortuna Bucuresti 15/51
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: P.Iacob(BV)/O.Petre(BV) Observator: C.Cazacu(B)

Etapa 1

Turda - Sala Gh. Baritiu/Sala Mihai Viteazul
Delegat
: COJOCARU Remus (BV) -  0744.879.766
Arbitri: BOTEZ /JURJ(AR)
DAN / MACARIE(HD/AB)
MOLDOVAN / PIPA (Ms/Bh)

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 16.04 11:30 CSS 2 Baia Mare vs LPS Banatul Timisoara 15/52
Sala: Sala Gheorghe Baritiu Arbitri: A.Moldovan(MS)/C.Pipa(BH) Observator: R.Cojocaru(BV)
Vi 16.04 14:10 Lic Liviu Rebreanu Turda vs CSS Corabia 15/53
Sala: Sala Gheorghe Baritiu Arbitri: N.Dan(HD)/S.Macarie(AB) Observator: R.Cojocaru(BV)
Vi 16.04 16:50 LPS Cluj vs SCM Politehnica Timisoara 15/54
Sala: Sala Gheorghe Baritiu Arbitri: M.Botez(AR)/R.Jurj(AR) Observator: R.Cojocaru(BV)

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 17.04 11:30 CSS Corabia vs CSS 2 Baia Mare 15/55
Sala: Sala Gheorghe Baritiu Arbitri: M.Botez(AR)/R.Jurj(AR) Observator: R.Cojocaru(BV)
Sb 17.04 14:10 LPS Cluj vs LPS Banatul Timisoara 15/56
Sala: Sala Gheorghe Baritiu Arbitri: N.Dan(HD)/S.Macarie(AB) Observator: R.Cojocaru(BV)
Sb 17.04 16:50 Lic Liviu Rebreanu Turda vs SCM Politehnica Timisoara 15/57
Sala: Sala Gheorghe Baritiu Arbitri: A.Moldovan(MS)/C.Pipa(BH) Observator: R.Cojocaru(BV)

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 18.04 10:00 LPS Banatul Timisoara vs Lic Liviu Rebreanu Turda 15/58
Sala: Sala Mihai Viteazul Arbitri: M.Botez(AR)/R.Jurj(AR) Observator: R.Cojocaru(BV)
Du 18.04 12:40 SCM Politehnica Timisoara vs CSS 2 Baia Mare 15/59
Sala: Sala Mihai Viteazul Arbitri: A.Moldovan(MM)/C.Pipa(BH) Observator: R.Cojocaru(BV)
Du 18.04 15:00 LPS Cluj vs CSS Corabia 15/60
Sala: Sala Mihai Viteazul Arbitri: N.Dan(HD)/S.Macarie(AB) Observator: R.Cojocaru(BV)