Romania Cadete Feminin

Program

Rezultate

20:26 10:15
Marþi, 12 aprilie 2016 /
ROMANIA CADETE vs UNGARIA CADETE
Pregatire

Programul competitional anul 2019

# Data Actiune
1 01 - 09.02.2019 Pregătire - Sfantu Gheorghe
2 11 – 14.04.2019 Pregătire - Timisoara
3 14 – 22.04.2019 Jocurile Mediteraneene - Budva/Muntenegru
4 24.06 – 04.07.2019 Pregătire - Ploiesti
5 04 – 08.07.2019 Jocuri bilaterale - Ploiesti - Romania Spania (05 - ora 17.30, 06 - ora 17.30, 07 - ora 11.30)
6 21 – 31.08.2019 Pregătire - Râmnicu Vâlcea
7 27.10 - 03.11.2019 Pregătire - Predeal
8 21 - 28.11.2019 Pregătire - Izvorani
9 29.11.2019 – 30.11.2019 Jocuri bilaterale Romania - Elvetia - Izvorani
10 09 – 19.12.2019 Pregatire centralizata – Ramnicu Valcea

Lot curent

Aceste informatii sunt disponibile doar in cazul in care nationala este implicata intr-un turneu final care necesita un lot oficial si nu pe cel largit.

Lot largit

AFTENE CARMEN
CSS Sfântu Gheorghe/CNE Sfântu Gheorghe
2006
ARDELEAN CASIA
CSS 2 Baia Mare/CNOPJ Baia Mare
2006
BARABAS MARA
CSS 2 Baia Mare CSS 2 Baia Mare/CNOPJ Baia Mare
2006
BLEJUSCA LORENA ANDREEA
HC Cîtu Timisoara/CNOPJ Baia Mare
2006
BODIJAR ENRIKA VALENTINA
CSM Ploiesti/CNE Ramnicu Valcea
2006
BORDEIANU DENISA
ACS Sepsi Sic Sfantu Gheorghe/CNE Sfantu Gheorghe
2006
BURIC ANDRA MIRUNA
LPS Iasi/CNOPJ Iasi
2006
CÂMPAN ISABELA
CSS 2 Baia Mare/CNOPJ Baia Mare
2006
CHELARU ALEXIA
CSM Targu Mure?/CNE Sfantu Gheorghe
2006
CIOBANU CONSUELO ALEXANDRA
HCM Craiova/CNE Ramnicu Valcea
2006
CIONTE IULIA
CSS 2 Baia Mare/CNOPJ Baia Mare
2006
CÎRSTEA MARIA
CSS 2 Baia Mare/CNOPJ Baia Mare
2006
CONSTANDACHE DENISA
ACS Sepsi Sic Sfantu Gheorghe/CNE Sfantu Gheorghe
2006
CRAMBA PAULA
CSS Odorheiu Secuiesc/CNE Sfantu Gheorghe
2006
DONOSA ANA MARIA
LPS Vaslui/CNOPJ Iasi
2006
ENEA ALEXIA
CSS 1 Constanta/CNE Sfantu Gheorghe
2006
FLORICA FLORIANA
HCM Craiova/CNE Ramnicu Valcea
2006
GÂNSAC DARIA
ACS Sepsi Sic Sfantu Gheorghe/CNE Sfantu Gheorghe
2006
GHEORGHE GIULIA
CSS 2 Baia Mare/CNOPJ Baia Mare
2006
GOGOLINCA ANA MARIA
LPS Iasi/CNOPJ Iasi
2006
HRENARU IOANA CODRU?A
LPS Iasi/CNOPJ Iasi
2006
IONITA BIANCA
CSS Ploie?ti/CNE Sfantu Gheorghe
2006
IORDACHE BIANCA
CSM Ploie?ti/CNE Sfantu Gheorghe
2006
IVASCU LORENA
CSS Sfantu Gheorghe/CNE Sfantu Gheorghe
2006
KACSO DENISA
CSS Viitorul Cluj Napoca/CNOPJ Baia Mare
2006
LUPEA DIANA
CSS Sfantu Gheorghe/CNE Sfantu Gheorghe
2006
LUPISCA DARIA
CSS Ploiesti/CNE Sfantu Gheorghe
2006
MARCU MARIA
HC Citu Timisoara/CNOPJ Baia Mare
2008
MARIN ANA MARIA
LPS Iasi/CNOPJ Iasi
2007
MORAR SONIA MARIA
LPS Florin Fleseriu Sebes/CNOPJ Baia Mare
2006
MORARESCU MELISSA
ACS Kids Tîmpa 2015 Brasov/CNE Sfantu Gheorghe
2007
NITA IOANA
CSS Petro?ani/CNE Ramnicu Valcea
2006
OLARU MIRUNA ALEXANDRA
LPS Vaslui/CNOPJ Iasi
2006
OLTEAN ANEMONA
CSS 2 Baia Mare/CNOPJ Baia Mare
2006
ONOFREI DELIA
CSS Ploiesti/CNE Sfantu Gheorghe
2006
OPREA ALEXIA MIHAELA
CSS Caracal/CNE Ramnicu Valcea
2006
PISICEANU ANDREEA CRISTINA
LPS Ia?i/CNOPJ Iasi
2006
POLONIC DIANA PARASCHIVA
LPS Ia?i/CNOPJ Ia?i
2006
POPESCU ALICIA
CSS Dr.Tr. Severin/CNE Ramnicu Valcea
2006
RADU ADELA GABRIELA
CSM Ploie?ti/CNE Ramnicu Valcea
2006
ROGOZ MARIA EMILIA
CSS 6 Bucure?ti/CNE Ramnicu Valcea
2006
ROPOTIN ALEXANDRA
LPS Banatul Timi?oara/CNE Ramnicu Valcea
2007
SANDU ANA MARIA
LPS Ia?i/CNOPJ Ia?i
2006
SÂRBU ANASTASIA
CSO Buhu?i/CNOPJ Ia?i
2006
SCHIOPU CARLA
CSS 2 Baia Mare/CNOPJ Baia Mare
2006
SOLTUZ SABINA CRISTINA
LPS Iasi/CNOPJ Iasi
2007
SOROCEANU MARIA IONICA
ACS B?ile Herculane/CNE Ramnicu Valcea
2006
SOVAR NAOMI
CSS 6 Bucure?ti/CNE Ramnicu Valcea
2006
STETCA LARISA GABRIELA
CSS 2 Baia Mare/CNOPJ Baia Mare
2006
STIR NAOMI LARISA
HC Cîtu Timi?oara/CNOPJ Baia Mare
2006
STOIAN KARINA
LPS Iasi/CNOPJ Iasi
2006
TILEA IZABELA
CSS 1 Constan?a/CNE Sfantu Gheorghe
2006
TOROK LARISA
ACS Kids Tîmpa 2015 Bra?ov/CNE Sfantu Gheorghe
2006
TORONILA ANDREEA DANIELA
LPS Piatra Neamt/CNOPJ Iasi
2006
VATASELU AIDA
CSS Petrosani/CNE Ramnicu Valcea
2006
VINTILA BIANCA MARIA
CSS Caracal/CNE Ramnicu Valcea
2006

Staff nationala

DANULET Marius
Antrenor principal – Gr. Sc. Energetic Ramnicu Valcea
CIOBATARU Mihaela
Antrenor secund – CSM Corona Bra?ov
LUPAN Veniamin
Antrenor CNOPJ Ia?i
GHEORGHE Gabriela
Antrenor CNE Sfantu Gheorghe
MIHAI Bogdan
Antrenor CNOPJ Baia Mare
MATASARU Niculae
Maseur – CNE Ramnicu Valcea