Romania Junioare Feminin

Program

Rezultate

25:21 11:13
Joi, 28 iulie 2016 /
SLOVACIA vs ROMANIA
Campionatul Mondial de Junioare 2016
29:30 14:11
Miercuri, 27 iulie 2016 /
ROMANIA vs DANEMARCA
Campionatul Mondial de Junioare 2016
22:25 9:13
Vineri, 22 iulie 2016 /
ROMANIA vs NORVEGIA
Campionatul Mondial de Junioare 2016
17:35 8:19
Miercuri, 20 iulie 2016 /
KAZAHSTAN vs ROMANIA
Campionatul Mondial de Junioare 2016
31:28 15:17
Marþi, 19 iulie 2016 /
ROMANIA vs PARAGUAY
Campionatul Mondial de Junioare 2016
24:21 9:9
Vineri, 08 iulie 2016 /
ROMANIA vs SPANIA
European Open
17:30 9:15
Joi, 07 iulie 2016 /
ROMANIA vs RUSIA
European Open
38:15 18:9
Miercuri, 06 iulie 2016 /
ROMANIA vs EGIPT
Campionatul Mondial de Tineret 2016
24:25 8:11
Miercuri, 06 iulie 2016 /
ROMANIA vs FRANTA
European Open
21:25 16:10
Miercuri, 06 iulie 2016 /
ROMANIA vs OLANDA
European Open
24:13 15:6
Marþi, 05 iulie 2016 /
ROMANIA vs MUNTENEGRU
European Open
15:15 8:10
Marþi, 05 iulie 2016 /
ROMANIA vs ELVETIA
European Open
16:12 7:6
Luni, 04 iulie 2016 /
ROMANIA vs ISLANDA
European Open
17:19 7:9
Luni, 04 iulie 2016 /
ROMANIA vs NORVEGIA
European Open
29:22 18:13
Vineri, 20 mai 2016 /
FRANTA vs ROMANIA
Pregatire
28:24 14:11
Joi, 19 mai 2016 /
FRANTA vs ROMANIA
Pregatire
24:23 13:10
Miercuri, 18 mai 2016 /
FRANTA vs ROMANIA
Pregatire
27:25 14:14
Sâmbãtã, 23 aprilie 2016 /
ROMANIA vs FRANTA
Pregatire
29:29 14:11
Vineri, 22 aprilie 2016 /
ROMANIA vs FRANTA
Pregatire
25:26 14:11
Miercuri, 20 aprilie 2016 /
ROMANIA vs FRANTA
Pregatire
25:27 12:15
Duminicã, 20 martie 2016 /
ROMANIA vs DANEMARCA
Pregatire
20:32 9:12
Sâmbãtã, 19 martie 2016 /
ROMANIA vs NORVEGIA
Pregatire
22:29 10:15
Vineri, 18 martie 2016 /
ROMANIA vs RUSIA
Pregatire
30:23 15:12
Sâmbãtã, 27 februarie 2016 /
ROMANIA vs GERMANIA
Pregatire
Nagy Elena, Verde Elena 1, Braniste Cristina 1, Dinut Bianca 3, Badea Alexandra 3, Lacatus Claudia 1, Tarca Sorina 4, Muntean Alexandra 1,Tilvan Florentina, Mititelu Cristina, Popescu Teodora, Mihart Andreea, Petrus Raluca 5, Bucur Daria 6, Banciu Alexandra 1, Damian Maria 1, Kelemen Raluca 1, Tecar Andreea 2. Antrenor Principal: Tarca Maraiana Anrenor secund: Dumitru Nadina
28:24 10:12
Vineri, 26 februarie 2016 /
ROMANIA vs GERMANIA
Pregatire
Nagy Elena, Verde Elena 1, Braniste Cristina, Dinut Bianca, Badea Alexandra 3, Lacatus Claudia 1, Tarca Sorina 5, Muntean Alexandra 3, Popescu Teodora, Mihart Andreea 2, Petrus Raluca 3, Bucur Daria 4, Banciu Alexandra, Damian Maria, Kelemen Raluca, Tecar Andreea 6. Antrenor Principal: Tarca Maraiana Anrenor secund: Dumitru Nadina
31:34 0:0
Duminicã, 23 august 2015 /
ROMANIA vs UNGARIA
Campionatul European de Junioare 2015 Macedonia
23:31 14:19
Vineri, 21 august 2015 /
ROMANIA vs DANEMARCA
Campionatul European de Junioare 2015 Macedonia
28:21 11:11
Miercuri, 19 august 2015 /
ROMANIA vs SUEDIA
Campionatul European de Junioare 2015 Macedonia
34:25 18:17
Marþi, 18 august 2015 /
ROMANIA vs SLOVENIA
Campionatul European de Junioare 2015 Macedonia
27:29 0:0
Duminicã, 16 august 2015 /
ROMANIA vs RUSIA
Campionatul European de Junioare 2015 Macedonia
27:30 0:0
Vineri, 14 august 2015 /
ROMANIA vs GERMANIA
Campionatul European de Junioare 2015 Macedonia
29:20 0:0
Joi, 13 august 2015 /
ROMANIA vs SPANIA
Campionatul European de Junioare 2015 Macedonia
24:28 14:17
Joi, 02 iulie 2015 /
ROMANIA vs RUSIA
Pregatire
35:30 16:13
Duminicã, 30 noiembrie 2014 /
ROMANIA vs FRANTA
Pregatire
29:23 18:10
Sâmbãtã, 29 noiembrie 2014 /
ROMANIA vs FRANTA
Pregatire
32:21 15:7
Duminicã, 03 august 2014 /
ROMANIA vs GERMANIA
Campionatul Mondial de Junioare 2014 (U18)
28:25 12:13
Vineri, 01 august 2014 /
ROMANIA vs MUNTENEGRU
Campionatul Mondial de Junioare 2014 (U18)
36:22 22:12
Miercuri, 30 iulie 2014 /
ROMANIA vs OLANDA
Campionatul Mondial de Junioare 2014 (U18)
30:30 13:14
Sâmbãtã, 26 iulie 2014 /
DANEMARCA vs ROMANIA
Campionatul Mondial de Junioare 2014 (U18)
27:25 14:11
Vineri, 25 iulie 2014 /
ROMANIA vs GERMANIA
Campionatul Mondial de Junioare 2014 (U18)
37:23 17:12
Miercuri, 23 iulie 2014 /
ROMANIA vs MECEDONIA
Campionatul Mondial de Junioare 2014 (U18)
22:42 10:19
Marþi, 22 iulie 2014 /
UZBEKISTAN vs ROMANIA
Campionatul Mondial de Junioare 2014 (U18)
34:20 16:9
Duminicã, 20 iulie 2014 /
ROMANIA vs ARGENTINA
Campionatul Mondial de Junioare 2014 (U18)
27:35 14:17
Duminicã, 22 iunie 2014 /
ROMANIA vs GERMANIA
Pregatire
32:27 15:15
Vineri, 20 iunie 2014 /
ROMANIA vs GERMANIA
Pregatire

Programul competitional anul 2019

# Data Actiune
1 01 - 09.02.2019 Pregatire - Ramnicu Valcea
2 17 – 21.03.2019 Pregatire - Ramnicu Valcea
3 21 – 25.03.2019 Trofeul Carpati Junioare feminin U17 - Ramnicu Valcea
4 14 – 17.04.2019 Pregătire - Izvorani
5 17 – 21.04.2019 Turneu Portugalia
6 17 – 19.06.2019 Pregătire - Bucuresti
7 19 - 26.06.2019 Pregătire - Targu Secuiesc
8 01 - 11.07.2019 Pregătire - Targu Secuiesc
9 28.07 – 31.07.2019 Pregătire - Izvorani
10 31.07 – 12.08.2019 Campionat European W U17 - Celje/Slovenia
11 23 – 28.11.2019 Pregătire - Izvorani
12 28.11 – 30.11.2019 Jocuri Bilaterale Romania - Elvetia - Izvorani

Lot curent

Aceste informatii sunt disponibile doar in cazul in care nationala este implicata intr-un turneu final care necesita un lot oficial si nu pe cel largit.

Lot largit

ABAZA IOANA
CSM Corona Brasov
2005
ADAM ELENA ALEXANDRA
CSS Dr. Tr. Severin/CNE Rm. Valcea
2004
ANCHIDIN TEODORA
CSM Bacau
2004
ANDREI DARIA GABRIELA
CSS Caracal/CNE Rm. Valcea
2004
BANU ANDRA ROXANA
ACS Sepsi Sic Sf. Gheorghe/CNE Sf. Gheorghe
2005
BOICIUC ALISIA LORENA
CSS 2 Baia Mare/CNOPJ Baia Mare
2005
BRINDUSA SORINA FLORENTINA
CSS 2 Baia Mare/CNOPJ Baia Mare
2004
CAMPEAN TEA MARIA
CSS Viitorul Cluj Napoca
2005
COJOCARU SABINA GABRIELA
CS Rapid Bucuresti
2004
CRISTEA ANA MARIA
ACS Sepsi Sic Sf. Gheorghe/CNE Sf. Gheorghe
2005
DANILESCU IOANA
Lic. Teoretic Liviu Rebreanu Turda
2005
DEMETER MARIA
ACS Sepsi Sic Sf. Gheorghe/CNE Sf. Gheorghe
2004
ENACHE BIANCA ANA MARIA
CSS6 Bucuresti/CNE Rm. Valcea
2004
FLOREA LAVINIA IOANA
ACS Sepsi Sic Sf. Gheorghe/CNE Sf. Gheorghe
2004
FUMURESCU ELENA
HC Univ. FEFS Craiova
2005
GEAMANU REBECCA
CSM Bucuresti
2004
GERMAN DARIA ALEXIA
Lic. Teoretic Liviu Rebreanu Turda
2005
GINJU MARIA IZABELA
ACS Sepsi Sic Sf. Gheorghe/CNE Sf. Gheorghe
2004
GRIGORE ANAMARIA MIHAELA
ACS Sepsi Sic Sf. Gheorghe/CNE Sf. Gheorghe
2004
GROSAN MARIA IOANA
CSS 2 Baia Mare/CNOPJ Baia Mare
2004
IORDAN MEDEEA CRISTIANA
CSM Corona Brasov
2004
KIBEDI SARAH EVELIN
Lic. Teoretic Liviu Rebreanu Turda
2004
LIXANDROIU MARIA DIANA
LPS Slatina/CNE Rm. Valcea
2005
MAXIM IRINA ANDREEA
CSM Bucuresti
2004
MEZEI MARIA NOEMI
LPS Banatul Timisoara/CNE Rm. Valcea
2004
MIHAI MIHAELA ANDREEA
CSM Bucuresti
2004
MLECOV PATRICIA NICOLETA
CSS Caracal/CNE Rm. Valcea
2004
MOHAMED MARIAM NADIA
CSM Bucuresti
2004
MOZES ORSOLYA MARIA
Lic. Teoretic Liviu Rebreanu Turda
2005
MUSAT GEORGIANA ALINA
CSS6 Bucuresti/CNE Rm. Valcea
2005
NEAGU TEODORA DIANA
CSS 2 Baia Mare/CNOPJ Baia Mare
2004
PAVEL DENISA MARINA
ACS Sepsi Sic Sf. Gheorghe/CNE Sf. Gheorghe
2004
PREDESCU VANESSA LEONA
HC Citu Timisoara/CNE Rm. Valcea
2004
RAICEA COSTINELA BEATRICE
CSS Caracal/CNE Rm. Valcea
2005
SCUTARU KARINA DALIA
CSM Bacau
2004

Staff nationala

OLTEANU Larisa
Antrenor principal
OLTEANU Adrian
Antrenor secund
BARBU KEREKES Ildiko
Antrenor portari
NITOI Vlad
Kinetoterapeut
POP Vlad
Kinetoterapeut