Program nr. 19 saptamana: 10.05-16.05.2021


Etapa 29
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 10.05 13:10 CS Magnum Botosani vs CSM Focșani 2007 frhtv 19/1
Sala: Sala Dinamo Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) Observator: V.Dobre(B)
Lu 10.05 10:30 CSM Bacău vs CSM Reșita frhtv 19/2
Sala: Sala Dinamo Arbitri: M.Babau(PH)/A.Roibu(PH) Observator: R.Chirvase(B)
Lu 10.05 15:50 ACS HC Buzău 2012 vs CSM București Tvr 2 19/3
Sala: Sala Dinamo Arbitri: S.Marza(CJ)/C.Nedelea(CJ) Observator: N.Rusu(CT)
Lu 10.05 14:45 CSM Vaslui vs HC Dobrogea Sud frhtv 19/4
Sala: Sala Rapid Arbitri: T.Serbu(B)/A.Vasilescu(B) Observator: P.Suica(TR)
Lu 10.05 00:00 AHC Potaissa Turda sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Lu 10.05 17:30 CSU din Suceava vs CS Minaur Baia Mare frhtv 19/5
Sala: Sala Rapid Arbitri: M.Ghiorghisor(B)/M.State(BZ) Observator: V.Ciucan(B)
Lu 10.05 18:25 CS Dinamo București vs SCM Politehnica Timișoara Tvr 1 19/6
Sala: Sala Dinamo Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) Observator: G.Dumitrache(BZ)
Lu 10.05 12:00 CSM Făgăraș vs CSA Steaua București frhtv 19/7
Sala: Sala Rapid Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) Observator: V.Vicea(B)

Etapa 30
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 11.05 13:00 CSM Focșani 2007 vs CSM Făgăraș frhtv 19/8
Sala: Sala Dinamo Arbitri: S.Marza(CJ)/C.Nedelea(CJ) Observator: G.Dumitrache(BZ)
Ma 11.05 18:25 CSA Steaua București vs CS Dinamo București Tvr 1 19/9
Sala: Sala Rapid Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) Observator: V.Vicea(B)
Ma 11.05 15:45 SCM Politehnica Timișoara vs CSU din Suceava frhtv 19/10
Sala: Sala Dinamo Arbitri: M.Babau(PH)/A.Roibu(PH) Observator: N.Rusu(CT)
Ma 11.05 15:50 CS Minaur Baia Mare vs AHC Potaissa Turda Tvr 2 19/11
Sala: Sala Rapid Arbitri: T.Serbu(B)/A.Vasilescu(B) Observator: R.Chirvase(B)
Ma 11.05 00:00 CSM Vaslui sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Ma 11.05 13:10 HC Dobrogea Sud vs ACS HC Buzău 2012 frhtv 19/12
Sala: Sala Rapid Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) Observator: V.Dobre(B)
Ma 11.05 18:30 CSM București vs CSM Bacău frhtv 19/13
Sala: Sala Dinamo Arbitri: M.Ghiorghisor(B)/M.State(BZ) Observator: P.Suica(TR)
Ma 11.05 10:30 CSM Reșita vs CS Magnum Botosani frhtv 19/14
Sala: Sala Rapid Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) Observator: V.Ciucan(B)

Etapa 22
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 13.05 16:00 SCM Râmnicu Vâlcea vs SCM Gloria Buzău Tvr 2 19/15
Sala: Sala Traian Arbitri: C.Belean(MS)/S.Hendrea(MM) Observator: G.Covaci(B)
Jo 13.05 10:30 CS Dacia Mioveni 2012 vs CS Activ Prahova Ploiesti frhtv 19/16
Sala: Sala Traian Arbitri: D.Gurbina(CS)/E.Stanciu(CS) Observator: I.Vizitiu(HD)
Jo 13.05 00:00 CSM Galati sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 13.05 13:15 SCM Craiova vs HC Zalău frhtv 19/17
Sala: Sala Traian Arbitri: G.Badiu(CJ)/I.Barbu(CJ) Observator: I.Chira(MM)
Jo 13.05 12:00 CSU Cluj-Napoca vs CS Rapid București frhtv 19/18
Sala: Sala Liceul Energetic Rm. Valcea Arbitri: M.Ciutacu(B)/A.Stamatoiu(VL) Observator: V.Calina(AG)
Jo 13.05 14:45 CS Măgura Cisnadie vs CSM Slatina frhtv 19/19
Sala: Sala Liceul Energetic Rm. Valcea Arbitri: M.Ghiorghisor(B)/M.State(BZ) Observator: D.Manea(B)
Jo 13.05 18:30 CSM București vs CS Minaur Baia Mare Tvr 1 19/20
Sala: Sala Traian Arbitri: I.Ifrim(NT)/O.Ilisei(NT) Observator: R.Cojocaru(BV)
Jo 13.05 17:30 HC Dunărea Brăila vs CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud frhtv 19/21
Sala: Sala Liceul Energetic Rm. Valcea Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) Observator: R.Chirvase(B)

Etapa 23
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 15.05 11:00 HC Dunărea Brăila vs SCM Râmnicu Vâlcea Tvr 2 19/22
Sala: Sala Traian Arbitri: C.Nastase(B)/S.Stancu(BZ) Observator: G.Bejinariu(AG)
Sb 15.05 14:30 CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud vs CSM București Tvr 1 19/23
Sala: Sala Traian Arbitri: M.Moldoveanu(CT)/A.Georgescu(CT) Observator: O.Pripas(VL)
Sb 15.05 12:00 CS Minaur Baia Mare vs CS Măgura Cisnadie frhtv 19/24
Sala: Sala Liceul Energetic Rm. Valcea Arbitri: I.Cazan(CT)/G.Suliman(B) Observator: V.Pavel(BZ)
Sb 15.05 17:10 CSM Slatina vs CSU Cluj-Napoca frhtv 19/25
Sala: Sala Traian Arbitri: M.Parvu(B)/M.Potirniche(BZ) Observator: V.Sighicea(VL)
Sb 15.05 19:45 CS Rapid București vs SCM Craiova frhtv 19/26
Sala: Sala Traian Arbitri: R.Harabagiu(DB)/S.Stanescu(DB) Observator: H.Belu(B)
Sb 15.05 00:00 HC Zalău sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 15.05 14:45 CSM Galati vs CS Dacia Mioveni 2012 frhtv 19/27
Sala: Sala Liceul Energetic Rm. Valcea Arbitri: R.Iliescu(B)/P.Manea(B) Observator: A.Lupsa(CS)
Sb 15.05 17:30 CS Activ Prahova Ploiesti vs SCM Gloria Buzău frhtv 19/28
Sala: Sala Liceul Energetic Rm. Valcea Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) Observator: I.Enache(BV)

Etapa 24
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 16.05 17:30 SCM Râmnicu Vâlcea vs CS Activ Prahova Ploiesti frhtv 19/29
Sala: Sala Liceul Energetic Rm. Valcea Arbitri: I.Cazan(CT)/G.Suliman(B) Observator: I.Enache(BV)
Du 16.05 17:10 SCM Gloria Buzău vs CSM Galati frhtv 19/30
Sala: Sala Traian Arbitri: R.Harabagiu(DB)/S.Stanescu(DB) Observator: O.Pripas(VL)
Du 16.05 12:00 CS Dacia Mioveni 2012 vs HC Zalău frhtv 19/31
Sala: Sala Liceul Energetic Rm. Valcea Arbitri: M.Moldoveanu(CT)/A.Georgescu(CT) Observator: V.Pavel(BZ)
Du 16.05 00:00 CS Rapid București sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 16.05 19:45 SCM Craiova vs CSM Slatina frhtv 19/32
Sala: Sala Traian Arbitri: C.Nastase(B)/S.Stancu(BZ) Observator: V.Sighicea(VL)
Du 16.05 14:45 CSU Cluj-Napoca vs CS Minaur Baia Mare frhtv 19/33
Sala: Sala Liceul Energetic Rm. Valcea Arbitri: L.Gal(HR)/A.Constantin(B) Observator: H.Belu(B)
Du 16.05 11:00 CS Măgura Cisnadie vs CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud Tvr 2 19/34
Sala: Sala Traian Arbitri: P.Manea(B)/R.Iliescu(B) Observator: G.Bejinariu(AG)
Du 16.05 14:30 CSM București vs HC Dunărea Brăila Tvr 1 19/35
Sala: Sala Traian Arbitri: M.Parvu(B)/M.Potirniche(BZ) Observator: A.Lupsa(CS)

Ziua 1

Blejoi - Sala Sporturilor
Sedinta tehnica in
Delegat FRHBARCAN Marius (DJ) -  0757.079.228

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 14.05 10:00 CSM Corona Brașov vs CSU Oradea 19/36
Sala: N/A Arbitri: G.Lungu(NT)/M.Paraschiv(NT) Observator: N.Rusu(CT)
Vi 14.05 13:40 HCF Piatra Neamt vs CSM Roman 19/37
Sala: N/A Arbitri: G.Doana(IF)/A.Gociu(B) Observator: G.Antonescu(AG)
Vi 14.05 16:20 CSM Deva vs CSU Neptun Constanta 19/38
Sala: N/A Arbitri: D.Ciulei(BV)/A.Stoia(B) Observator: M.Barcan(DJ)
Vi 14.05 18:40 CSM Tg. Jiu vs CSU Stiinta Bucuresti 19/39
Sala: N/A Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Turdean(MS) Observator: P.Anton(IS)

Semifinala 1 (locurile 5-8)
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 15.05 10:00 CSU Oradea vs CSM Tg. Jiu frhtv 19/40
Sala: Sala Polivalenta Blejoi Arbitri: G.Lungu(NT)/M.Paraschiv(NT) Observator: G.Antonescu(AG)

Semifinala 2 (locurile 5-8)
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 15.05 12:40 HCF Piatra Neamt vs CSU Neptun Constanta frhtv 19/41
Sala: Sala Polivalenta Blejoi Arbitri: D.Ciulei(BV)/A.Stoia(B) Observator: P.Anton(IS)

Semifinala 1 (locurile 1-4)
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 15.05 15:20 CSM Corona Brașov vs CSU Stiinta Bucuresti frhtv 19/42
Sala: Sala Polivalenta Blejoi Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Turdean(MS) Observator: M.Barcan(DJ)

Semifinala 2 (locurile 5-8)
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 15.05 17:40 CSM Roman vs CSM Deva frhtv 19/43
Sala: Sala Polivalenta Blejoi Arbitri: G.Doana(IF)/A.Gociu(B) Observator: N.Rusu(CT)

Jocuri Clasament
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 16.05 10:00 HCF Piatra Neamt vs CSU Oradea 19/44
Sala: N/A Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Turdean(MS) Observator: N.Rusu(CT)
Du 16.05 12:40 CSU Neptun Constanta vs CSM Tg. Jiu 19/45
Sala: N/A Arbitri: D.Ciulei(BV)/A.Stoia(B) Observator: P.Anton(IS)
Du 16.05 15:20 CSM Corona Brașov vs CSM Roman 19/46
Sala: N/A Arbitri: G.Doana(IF)/A.Gociu(B) Observator: G.Antonescu(AG)
Du 16.05 17:20 CSU Stiinta Bucuresti vs CSM Deva 19/47
Sala: N/A Arbitri: G.Lungu(NT)/M.Paraschiv(NT) Observator: M.Barcan(DJ)

Etapa 4

SACELE (Brasov) - Sala Liceul Teoretic George Moroianu
Delegat FRH: Gheorghe CANDEA (SB)  - 0753.076.275
Arbitri: 
APOSTU / CHINDE (MM)
BOICA / BROSCATEANU (SB)
Draganescu/Radulescu - GJ/MH

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 14.05 18:20 CSU din Suceava vs CS Szejke Odorheiu Secuiesc 19/48
Sala: Liceul Teoretic George Moroianu Arbitri: / Observator: G.Candea(SB)
Vi 14.05 15:40 CSM Bacau vs LPS Tg Mures 19/49
Sala: Liceul Teoretic George Moroianu Arbitri: / Observator: G.Candea(SB)
Vi 14.05 13:00 LPS Suceava vs ACS Transilvania Brasov 19/50
Sala: Liceul Teoretic George Moroianu Arbitri: / Observator: G.Candea(SB)

Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 15.05 10:30 ACS Transilvania Brasov vs CSM Bacau 19/51
Sala: Liceul Teoretic George Moroianu Arbitri: / Observator: G.Candea(SB)
Sb 15.05 13:10 LPS Suceava vs CS Szejke Odorheiu Secuiesc 19/52
Sala: Liceul Teoretic George Moroianu Arbitri: / Observator: G.Candea(SB)
Sb 15.05 15:50 CSU din Suceava vs LPS Tg Mures 19/53
Sala: Liceul Teoretic George Moroianu Arbitri: / Observator: G.Candea(SB)

Etapa 6
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 16.05 10:00 LPS Tg Mures vs LPS Suceava 19/54
Sala: Liceul Teoretic George Moroianu Arbitri: / Observator: G.Candea(SB)
Du 16.05 12:40 ACS Transilvania Brasov vs CSU din Suceava 19/55
Sala: Liceul Teoretic George Moroianu Arbitri: / Observator: G.Candea(SB)
Du 16.05 15:00 CSM Bacau vs CS Szejke Odorheiu Secuiesc 19/56
Sala: Liceul Teoretic George Moroianu Arbitri: / Observator: G.Candea(SB)

Etapa 4

Moreni – Sala Sporturilor
Sedinta tehnica in
Delegat: AMARANDEI Victoria (B) - 0764285655
ARBITRI: 
ALI / MIHORDEA (B / DB)
CRISTEA / MURARIU (IS / NT)
GRADINARU / ONOFREI (VS)

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 14.05 13:00 AHC Dobrogea Sud Constanta vs ACS Academia Junior Ploiesti 19/57
Sala: Sala Sporturilor Moreni Arbitri: E.Ali(CT)/F.Mihordea(DB) Observator: V.Amarandei(B)
Vi 14.05 15:40 HC "Talentul este Cheia" Bucuresti vs CSM Ploiesti 19/58
Sala: Sala Sporturilor Moreni Arbitri: I.Cristea(IS)/V.Murariu(NT) Observator: V.Amarandei(B)
Vi 14.05 18:20 CSM Bucuresti vs ACS Olimpic Mizil 19/59
Sala: Sala Sporturilor Moreni Arbitri: S.Onofrei(VS)/M.Gradinaru(VS) Observator: V.Amarandei(B)

Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 15.05 10:30 ACS Academia Junior Ploiesti vs HC "Talentul este Cheia" Bucuresti 19/60
Sala: Sala Sporturilor Moreni Arbitri: S.Onofrei(VS)/M.Gradinaru(VS) Observator: V.Amarandei(B)
Sb 15.05 13:10 AHC Dobrogea Sud Constanta vs ACS Olimpic Mizil 19/61
Sala: Sala Sporturilor Moreni Arbitri: A.Evghin(CT)/F.Mihordea(DB) Observator: V.Amarandei(B)
Sb 15.05 15:50 CSM Bucuresti vs CSM Ploiesti 19/62
Sala: Sala Sporturilor Moreni Arbitri: I.Cristea(IS)/V.Murariu(NT) Observator: V.Amarandei(B)

Etapa 6
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 16.05 10:00 CSM Ploiesti vs AHC Dobrogea Sud Constanta 19/63
Sala: Sala Sporturilor Moreni Arbitri: I.Cristea(IS)/V.Murariu(NT) Observator: V.Amarandei(B)
Du 16.05 12:40 ACS Academia Junior Ploiesti vs CSM Bucuresti 19/64
Sala: Sala Sporturilor Moreni Arbitri: S.Onofrei(VS)/M.Gradinaru(VS) Observator: V.Amarandei(B)
Du 16.05 15:00 HC "Talentul este Cheia" Bucuresti vs ACS Olimpic Mizil 19/65
Sala: Sala Sporturilor Moreni Arbitri: A.Evghin(CT)/F.Mihordea(DB) Observator: V.Amarandei(B)

Etapa 4

Giroc
Sedinta tehnica in
Delegat: NASTUREL Gheorghe – CS 0744.798.045
ARBITRI: 
CHIRIAC / CORDESCU (GJ)
DUMITRU / IONESCU (DJ)
BOTEZ/JURJ - AR/BH

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 14.05 13:00 Sc. Gen. 7 Timisoara vs LPS Bihor Oradea 19/66
Sala: Sala Giroc Arbitri: G.Dumitru(DJ)/L.Ionescu(DJ) Observator: G.Nasturel(CS)
Vi 14.05 15:40 CSC Mosnita Noua vs Academia Minaur Baia Mare 19/67
Sala: Sala Giroc Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) Observator: G.Nasturel(CS)
Vi 14.05 18:20 CS Giroc Chisoda vs Lic. Liviu Rebreanu Turda 19/68
Sala: Sala Giroc Arbitri: M.Botez(AR)/R.Jurj(AR) Observator: G.Nasturel(CS)

Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 15.05 10:00 LPS Bihor Oradea vs CSC Mosnita Noua 19/69
Sala: Sala Giroc Arbitri: M.Botez(AR)/R.Jurj(AR) Observator: G.Nasturel(CS)
Sb 15.05 12:40 Sc. Gen. 7 Timisoara vs Lic. Liviu Rebreanu Turda 19/70
Sala: Sala Giroc Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) Observator: G.Nasturel(CS)
Sb 15.05 15:20 CS Giroc Chisoda vs Academia Minaur Baia Mare 19/71
Sala: Sala Giroc Arbitri: G.Dumitru(DJ)/L.Ionescu(DJ) Observator: G.Nasturel(CS)

Etapa 6
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 16.05 09:00 CSC Mosnita Noua vs Lic. Liviu Rebreanu Turda 19/72
Sala: Sala Giroc Arbitri: G.Dumitru(DJ)/L.Ionescu(DJ) Observator: G.Nasturel(CS)
Du 16.05 11:40 Academia Minaur Baia Mare vs Sc. Gen. 7 Timisoara 19/73
Sala: Sala Giroc Arbitri: M.Botez(AR)/R.Jurj(AR) Observator: G.Nasturel(CS)
Du 16.05 14:20 LPS Bihor Oradea vs CS Giroc Chisoda 19/74
Sala: Sala Giroc Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) Observator: G.Nasturel(CS)

Etapa 1

Galați 
Delegat FRHDUMITRACHE Gabriel (Bz) - 0731.260.184 
Sedinta tehnica in 12.05.2021 ora 10:30
ARBITRI: 
CURTUIA / CURTUIA (BV)
GRECU / ZAPCIROIU (OT)
MACIORNEA / BALAN (IS)

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 12.05 13:00 CSS Bacau vs HC Dunarea Braila 19/75
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: M.Mociornea(IS)/C.Balan(IS) Observator: G.Dumitrache(BZ)
Mi 12.05 18:20 CSO Buhusi vs CSS 1 Constanta 19/76
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: F.Curtuia(BV)/S.Curtuia(BV) Observator: G.Dumitrache(BZ)
Mi 12.05 15:40 ACS Lucian Bute Galati vs CSM Galati 19/77
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: A.Grecu(OT)/A.Zapciroiu(OT) Observator: G.Dumitrache(BZ)

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 13.05 13:00 HC Dunarea Braila vs CSM Galati 19/78
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: A.Grecu(OT)/A.Zapciroiu(OT) Observator: G.Dumitrache(BZ)
Jo 13.05 15:40 CSS 1 Constanta vs ACS Lucian Bute Galati 19/79
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: M.Mociornea(IS)/C.Balan(IS) Observator: G.Dumitrache(BZ)
Jo 13.05 18:20 CSS Bacau vs CSO Buhusi 19/80
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: F.Curtuia(BV)/S.Curtuia(BV) Observator: G.Dumitrache(BZ)

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 14.05 15:40 CSO Buhusi vs HC Dunarea Braila 19/81
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: M.Mociornea(IS)/C.Balan(IS) Observator: G.Dumitrache(BZ)
Vi 14.05 18:20 ACS Lucian Bute Galati vs CSS Bacau 19/82
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: A.Grecu(OT)/A.Zapciroiu(OT) Observator: G.Dumitrache(BZ)
Vi 14.05 13:00 CSM Galati vs CSS 1 Constanta 19/83
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: F.Curtuia(BV)/S.Curtuia(BV) Observator: G.Dumitrache(BZ)

Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 15.05 13:00 HC Dunarea Braila vs CSS 1 Constanta 19/84
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: A.Grecu(OT)/A.Zapciroiu(OT) Observator: G.Dumitrache(BZ)
Sb 15.05 15:40 CSS Bacau vs CSM Galati 19/85
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: M.Mociornea(IS)/C.Balan(IS) Observator: G.Dumitrache(BZ)
Sb 15.05 18:20 CSO Buhusi vs ACS Lucian Bute Galati 19/86
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: F.Curtuia(BV)/S.Curtuia(BV) Observator: G.Dumitrache(BZ)

Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 16.05 11:40 ACS Lucian Bute Galati vs HC Dunarea Braila 19/87
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: M.Mociornea(IS)/A.Savin(IS) Observator: G.Dumitrache(BZ)
Du 16.05 14:20 CSM Galati vs CSO Buhusi 19/88
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: F.Curtuia(BV)/S.Curtuia(BV) Observator: G.Dumitrache(BZ)
Du 16.05 09:00 CSS 1 Constanta vs CSS Bacau 19/89
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: A.Grecu(OT)/A.Zapciroiu(OT) Observator: G.Dumitrache(BZ)

Etapa 1

București 
Delegat FRH: CAZACU Carmen – B – 0773982091
ARBITRI:
ARMANU / STANESCU (Bc / Db)
BADEA / UNGUREANU (PH/B )
BIDA / OLAR (CT )

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 12.05 13:00 CSU Stiinta Bucuresti vs CSS Ploiesti 19/90
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: R.Armanu(BC)/A.Stanescu(DB) Observator: C.Cazacu(B)
Mi 12.05 18:20 CS Tonus Bucuresti vs CSM Ploiesti 19/91
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: D.Bida(CT)/V.Olar(CT) Observator: C.Cazacu(B)
Mi 12.05 15:40 CSM Bucuresti vs CSS 6 Bucuresti 19/92
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: C.Badea(PH)/M.Ungureanu(B) Observator: C.Cazacu(B)

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 13.05 13:00 CSS Ploiesti vs CSS 6 Bucuresti 19/93
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: D.Bida(CT)/V.Olar(CT) Observator: C.Cazacu(B)
Jo 13.05 15:40 CSM Ploiesti vs CSM Bucuresti 19/94
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: C.Badea(PH)/M.Ungureanu(B) Observator: C.Cazacu(B)
Jo 13.05 18:20 CSU Stiinta Bucuresti vs CS Tonus Bucuresti 19/95
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: R.Armanu(BC)/A.Stanescu(DB) Observator: C.Cazacu(B)

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 14.05 15:40 CS Tonus Bucuresti vs CSS Ploiesti 19/96
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: R.Armanu(BC)/A.Stanescu(DB) Observator: C.Cazacu(B)
Vi 14.05 18:20 CSM Bucuresti vs CSU Stiinta Bucuresti 19/97
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: C.Badea(PH)/M.Ungureanu(B) Observator: C.Cazacu(B)
Vi 14.05 13:00 CSS 6 Bucuresti vs CSM Ploiesti 19/98
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: D.Bida(CT)/V.Olar(CT) Observator: C.Cazacu(B)

Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 15.05 13:00 CSS Ploiesti vs CSM Ploiesti 19/99
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: C.Badea(PH)/M.Ungureanu(B) Observator: C.Cazacu(B)
Sb 15.05 15:40 CSU Stiinta Bucuresti vs CSS 6 Bucuresti 19/100
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: D.Bida(CT)/V.Olar(CT) Observator: C.Cazacu(B)
Sb 15.05 18:20 CS Tonus Bucuresti vs CSM Bucuresti 19/101
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: R.Armanu(BC)/A.Stanescu(DB) Observator: C.Cazacu(B)

Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 16.05 11:40 CSM Bucuresti vs CSS Ploiesti 19/102
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: D.Bida(CT)/V.Olar(CT) Observator: C.Cazacu(B)
Du 16.05 14:20 CSS 6 Bucuresti vs CS Tonus Bucuresti 19/103
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: R.Armanu(BC)/A.Stanescu(DB) Observator: C.Cazacu(B)
Du 16.05 09:00 CSM Ploiesti vs CSU Stiinta Bucuresti 19/104
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: C.Badea(PH)/M.Ungureanu(B) Observator: C.Cazacu(B)

Etapa 1

Buzău 
Delegat FRH: DIMA Adrian – GL - 0751.064.601
ARBITRI:
HAGIU / SAVIN (VS )
BONTEA / PAVEL D.(BZ)
URSU / VILCU (TL / CT )

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 12.05 13:00 CSM Corona Brasov vs ACSO Comanesti 19/105
Sala: Sala Polivalenta Romeo Iamandi Arbitri: S.Hagiu(VS)/I.Savin(VS) Observator: A.DIMA(GL)
Mi 12.05 18:20 ACS Sporting Ghimbav vs HC Junior BB Buzau 19/106
Sala: Sala Polivalenta Romeo Iamandi Arbitri: V.Ursu(TL)/A.Valcu(CT) Observator: A.DIMA(GL)
Mi 12.05 15:40 CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc vs CSS Sfantu Gheorghe 19/107
Sala: Sala Polivalenta Romeo Iamandi Arbitri: C.Bontea(BZ)/D.Pavel(BZ) Observator: A.DIMA(GL)

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 13.05 13:00 ACSO Comanesti vs CSS Sfantu Gheorghe 19/108
Sala: Sala Polivalenta Romeo Iamandi Arbitri: V.Ursu(TL)/A.Valcu(CT) Observator: A.DIMA(GL)
Jo 13.05 15:40 HC Junior BB Buzau vs CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc 19/109
Sala: Sala Polivalenta Romeo Iamandi Arbitri: S.Hagiu(VS)/I.Savin(VS) Observator: A.DIMA(GL)
Jo 13.05 18:20 CSM Corona Brasov vs ACS Sporting Ghimbav 19/110
Sala: Sala Polivalenta Romeo Iamandi Arbitri: C.Bontea(BZ)/D.Pavel(BZ) Observator: A.DIMA(GL)

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 14.05 15:40 ACS Sporting Ghimbav vs ACSO Comanesti 19/111
Sala: Sala Polivalenta Romeo Iamandi Arbitri: S.Hagiu(VS)/I.Savin(VS) Observator: A.DIMA(GL)
Vi 14.05 18:20 CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc vs CSM Corona Brasov 19/112
Sala: Sala Polivalenta Romeo Iamandi Arbitri: C.Bontea(BZ)/D.Pavel(BZ) Observator: A.DIMA(GL)
Vi 14.05 13:00 CSS Sfantu Gheorghe vs HC Junior BB Buzau 19/113
Sala: Sala Polivalenta Romeo Iamandi Arbitri: V.Ursu(TL)/A.Valcu(CT) Observator: A.DIMA(GL)

Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 15.05 13:00 ACSO Comanesti vs HC Junior BB Buzau 19/114
Sala: Sala Polivalenta Romeo Iamandi Arbitri: V.Ursu(TL)/A.Valcu(CT) Observator: A.DIMA(GL)
Sb 15.05 15:40 CSM Corona Brasov vs CSS Sfantu Gheorghe 19/115
Sala: Sala Polivalenta Romeo Iamandi Arbitri: C.Bontea(BZ)/D.Pavel(BZ) Observator: A.DIMA(GL)
Sb 15.05 18:20 ACS Sporting Ghimbav vs CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc 19/116
Sala: Sala Polivalenta Romeo Iamandi Arbitri: S.Hagiu(VS)/I.Savin(VS) Observator: A.DIMA(GL)

Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 16.05 11:40 CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc vs ACSO Comanesti 19/117
Sala: Sala Polivalenta Romeo Iamandi Arbitri: C.Bontea(BZ)/D.Pavel(BZ) Observator: A.DIMA(GL)
Du 16.05 14:20 CSS Sfantu Gheorghe vs ACS Sporting Ghimbav 19/118
Sala: Sala Polivalenta Romeo Iamandi Arbitri: V.Ursu(TL)/A.Valcu(CT) Observator: A.DIMA(GL)
Du 16.05 09:00 HC Junior BB Buzau vs CSM Corona Brasov 19/119
Sala: Sala Polivalenta Romeo Iamandi Arbitri: S.Hagiu(VS)/I.Savin(VS) Observator: A.DIMA(GL)

Etapa 1

Târgu Jiu 
Delegat FRH: MILCU Constantin – MH - 0747.905.206
ARBITRI: 
AVADANII / POPOVICI (BC)
BEICA / DODU (HD)
CHICUS / OLTEANU (BV )

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 12.05 13:00 CSM Tg Jiu vs CS Marta Baia Mare 19/120
Sala: N/A Arbitri: B.Beica(HD)/R.Dodu(HD) Observator: C.Milcu(MH)
Mi 12.05 18:20 CSM Slatina vs CSS 2 Baia Mare 19/121
Sala: Sala Sporturilor Tg.Jiu Arbitri: A.Chicus(BV)/M.Olteanu(BV) Observator: C.Milcu(MH)
Mi 12.05 15:40 HC Sportiv Citu Timisoara vs Sc. Gen. 7 Timisoara 19/122
Sala: Sala Sporturilor Tg.Jiu Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator: C.Milcu(MH)

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 13.05 10:00 CS Marta Baia Mare vs Sc. Gen. 7 Timisoara 19/123
Sala: Sala Sporturilor Tg.Jiu Arbitri: A.Chicus(BV)/M.Olteanu(BV) Observator: C.Milcu(MH)
Jo 13.05 12:40 CSS 2 Baia Mare vs HC Sportiv Citu Timisoara 19/124
Sala: Sala Sporturilor Tg.Jiu Arbitri: B.Beica(HD)/R.Dodu(HD) Observator: C.Milcu(MH)
Jo 13.05 15:20 CSM Tg Jiu vs CSM Slatina 19/125
Sala: Sala Sporturilor Tg.Jiu Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator: C.Milcu(MH)

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 14.05 12:40 CSM Slatina vs CS Marta Baia Mare 19/126
Sala: Sala Sporturilor Tg.Jiu Arbitri: B.Beica(HD)/R.Dodu(HD) Observator: C.Milcu(MH)
Vi 14.05 15:20 HC Sportiv Citu Timisoara vs CSM Tg Jiu 19/127
Sala: Sala Sporturilor Tg.Jiu Arbitri: A.Chicus(BV)/M.Olteanu(BV) Observator: C.Milcu(MH)
Vi 14.05 10:00 Sc. Gen. 7 Timisoara vs CSS 2 Baia Mare 19/128
Sala: Sala Sporturilor Tg.Jiu Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator: C.Milcu(MH)

Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 15.05 10:00 CS Marta Baia Mare vs CSS 2 Baia Mare 19/129
Sala: Sala Sporturilor Tg.Jiu Arbitri: B.Beica(HD)/R.Dodu(HD) Observator: C.Milcu(MH)
Sb 15.05 12:40 CSM Tg Jiu vs Sc. Gen. 7 Timisoara 19/130
Sala: Sala Sporturilor Tg.Jiu Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator: C.Milcu(MH)
Sb 15.05 15:20 CSM Slatina vs HC Sportiv Citu Timisoara 19/131
Sala: N/A Arbitri: A.Chicus(BV)/M.Olteanu(BV) Observator: C.Milcu(MH)

Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 16.05 11:40 HC Sportiv Citu Timisoara vs CS Marta Baia Mare 19/132
Sala: Sala Sporturilor Tg.Jiu Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator: C.Milcu(MH)
Du 16.05 14:20 Sc. Gen. 7 Timisoara vs CSM Slatina 19/133
Sala: Sala Sporturilor Tg.Jiu Arbitri: B.Beica(HD)/R.Dodu(HD) Observator: C.Milcu(MH)
Du 16.05 09:00 CSS 2 Baia Mare vs CSM Tg Jiu 19/134
Sala: Sala Sporturilor Tg.Jiu Arbitri: A.Chicus(BV)/M.Olteanu(BV) Observator: C.Milcu(MH)