Program nr. 9 saptamana: 01.03-07.03.2021

EHF European League - masculin - Faza Grupelor
02.03.2021, ora 21:45
sala Tatran Handball Arena (SVK)

TATRAN Presov - CS DINAMO Bucuresti

EHF Champions League - feminin - Play-off
06.03.2021, ora 17:00
sala Traian Rm Valcea

Rm Valcea - CSM Bucuresti

 


Etapa 9

Locatie de desfasurare: Deva
Sedinta tehnica in
Delegat FRH: BARCAN Marius (DJ) - 0757.079.228
Arbitri: LUNGU / PARASCHIV (NT)
PAVEL / PENTEA (SJ)
FASCU / BAGHIU (TM)

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 05.03 00:00 CNE Sf. Gheorghe sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 05.03 11:00 CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud vs CSU Timisoara frhtv 9/1
Sala: Sala Sporturilor Tg. Jiu Arbitri: A.Draganescu(GJ)/F.Radulescu(MH) Observator: V.Vicea(B)
Vi 05.03 16:20 CSU Resita vs CSM Tg. Jiu frhtv 9/2
Sala: Sala Sporturilor Tg. Jiu Arbitri: A.Stamatoiu(VL)/M.Ciutacu(B) Observator: V.Vicea(B)
Vi 05.03 13:40 CSU Oradea vs CSM Deva frhtv 9/3
Sala: Sala Sporturilor Tg. Jiu Arbitri: C.Gorina(DJ)/F.Melencu(DJ) Observator: V.Vicea(B)

Etapa 10
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 06.03 00:00 CSU Oradea sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 06.03 16:20 CSM Deva vs CSU Resita frhtv 9/4
Sala: Sala Sporturilor Tg. Jiu Arbitri: A.Draganescu(GJ)/F.Radulescu(MH) Observator: V.Vicea(B)
Sb 06.03 11:00 CSM Tg. Jiu vs CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud frhtv 9/5
Sala: Sala Sporturilor Tg. Jiu Arbitri: C.Gorina(DJ)/F.Melencu(DJ) Observator: V.Vicea(B)
Sb 06.03 13:40 CSU Timisoara vs CNE Sf. Gheorghe frhtv 9/6
Sala: Sala Sporturilor Tg. Jiu Arbitri: A.Stamatoiu(VL)/M.Ciutacu(B) Observator: V.Vicea(B)

Etapa 11
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 07.03 00:00 CSU Timisoara sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 07.03 16:20 CNE Sf. Gheorghe vs CSM Tg. Jiu frhtv 9/7
Sala: Sala Sporturilor Tg. Jiu Arbitri: C.Gorina(DJ)/F.Melencu(DJ) Observator: V.Vicea(B)
Du 07.03 13:40 CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud vs CSM Deva frhtv 9/8
Sala: Sala Sporturilor Tg. Jiu Arbitri: M.Ciutacu(B)/A.Stamatoiu(VL) Observator: V.Vicea(B)
Du 07.03 11:00 CSU Resita vs CSU Oradea frhtv 9/9
Sala: Sala Sporturilor Tg. Jiu Arbitri: A.Draganescu(GJ)/F.Radulescu(MH) Observator: V.Vicea(B)

Etapa 9

Locatie de desfasurare: Slobozia
Sedinta tehnica in
Delegat FRH: VICEA Viorel (B) -  0726.356.559
Arbitri: CRUCERU / EREMIA (MH / GJ)
ARSENE / BONTEA (VS / BZ)
CHIRITOIU / NEAGU ( IL)


CS Danubius Calarasi nu se prezinta la turneu

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 05.03 00:00 ACS AMY Slatina sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 05.03 13:00 CS Danubius Calarasi vs CNE Rm. Valcea frhtv 9/10
Sala: Sala Andreea Nica Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/L.Neagu(IL) Observator: I.Serbu(B)
Vi 05.03 18:20 CSU Stiinta Bucuresti vs HCM Slobozia frhtv 9/11
Sala: Sala Andreea Nica Arbitri: G.Lungu(NT)/M.Paraschiv(NT) Observator: I.Serbu(B)
Vi 05.03 15:40 CSM București vs CSU Neptun Constanta frhtv 9/12
Sala: Sala Andreea Nica Arbitri: A.Arsene(VS)/C.Bontea(BZ) Observator: I.Serbu(B)

Etapa 10
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 06.03 00:00 CSM București sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 06.03 13:40 CSU Neptun Constanta vs CSU Stiinta Bucuresti frhtv 9/13
Sala: Sala Andreea Nica Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/L.Neagu(IL) Observator: I.Serbu(B)
Sb 06.03 16:20 HCM Slobozia vs CS Danubius Calarasi frhtv 9/14
Sala: Sala Andreea Nica Arbitri: A.Arsene(VS)/C.Bontea(BZ) Observator: I.Serbu(B)
Sb 06.03 11:00 CNE Rm. Valcea vs ACS AMY Slatina frhtv 9/15
Sala: Sala Andreea Nica Arbitri: G.Lungu(NT)/M.Paraschiv(NT) Observator: I.Serbu(B)

Etapa 11
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 07.03 00:00 CNE Rm. Valcea sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 07.03 16:20 ACS AMY Slatina vs HCM Slobozia frhtv 9/16
Sala: Sala Andreea Nica Arbitri: A.Arsene(VS)/C.Bontea(BZ) Observator: I.Serbu(B)
Du 07.03 13:40 CS Danubius Calarasi vs CSU Neptun Constanta frhtv 9/17
Sala: Sala Andreea Nica Arbitri: G.Lungu(NT)/M.Paraschiv(NT) Observator: I.Serbu(B)
Du 07.03 11:00 CSU Stiinta Bucuresti vs CSM București frhtv 9/18
Sala: Sala Andreea Nica Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/L.Neagu(IL) Observator: I.Serbu(B)

Etapa 4

Piatra Neamt - Sala Polivalenta 2
Delegat FRH:
ANTON Bogdan – IS – 0722.898.906
Arbitri: Balan/Savin – Is/Vs
            Ghita/Topliceanu – Ct

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 05.03 18:40 CSM Bacau vs LPS Suceava 9/19
Sala: Sala Polivalenta 2 Arbitri: C.Balan(IS)/A.Savin(IS) Observator: P.Anton(IS)
Vi 05.03 16:00 CSS Tecuci vs LPS Piatra Neamt 9/20
Sala: Sala Polivalenta 2 Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) Observator: P.Anton(IS)

Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 06.03 17:40 CSS Tecuci vs CSM Bacau 9/21
Sala: Sala Polivalenta 2 Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) Observator: P.Anton(IS)
Sb 06.03 15:00 LPS Piatra Neamt vs LPS Suceava 9/22
Sala: Sala Polivalenta 2 Arbitri: C.Balan(IS)/A.Savin(IS) Observator: P.Anton(IS)

Etapa 6
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 07.03 12:10 CSM Bacau vs LPS Piatra Neamt 9/23
Sala: Sala Polivalenta 2 Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) Observator: P.Anton(IS)
Du 07.03 09:30 LPS Suceava vs CSS Tecuci 9/24
Sala: Sala Polivalenta 2 Arbitri: C.Balan(IS)/A.Savin(IS) Observator: P.Anton(IS)

Etapa 6

Odorhei - Sala Sporturilor
Delegat FRH: CAZACU Carmen – B - 0773982091
Arbitri:  Avadanii/Popovici – Bc
            Radu/Visan – B
            Cruceru/Eremia – MH/Gj

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 03.03 13:00 CSS Fagaras vs CSS Dinamo Brasov 9/25
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: A.Eremia(GJ)/L.Cruceru(MH) Observator: C.Cazacu(B)
Mi 03.03 18:20 ACS Sporting Ghimbav vs CSS Sighisoara 9/26
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) Observator: C.Cazacu(B)
Mi 03.03 15:40 CSM Sf. Gheorghe vs CSS Odorheiul Secuiesc 9/27
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator: C.Cazacu(B)

Etapa 7
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 04.03 10:00 CSM Sf. Gheorghe vs CSS Fagaras 9/28
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator: C.Cazacu(B)
Jo 04.03 12:40 CSS Odorheiul Secuiesc vs ACS Sporting Ghimbav 9/29
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: L.Cruceru(MH)/A.Eremia(GJ) Observator: C.Cazacu(B)
Jo 04.03 15:20 CSS Sighisoara vs CSS Dinamo Brasov 9/30
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) Observator: C.Cazacu(B)

Etapa 8
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 05.03 12:40 CSS Fagaras vs CSS Sighisoara 9/31
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: L.Cruceru(MH)/A.Eremia(GJ) Observator: C.Cazacu(B)
Vi 05.03 15:20 CSS Dinamo Brasov vs CSS Odorheiul Secuiesc 9/32
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator: C.Cazacu(B)
Vi 05.03 10:00 ACS Sporting Ghimbav vs CSM Sf. Gheorghe 9/33
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) Observator: C.Cazacu(B)

Etapa 9
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 06.03 10:00 ACS Sporting Ghimbav vs CSS Fagaras 9/34
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: L.Cruceru(MH)/A.Eremia(GJ) Observator: C.Cazacu(B)
Sb 06.03 12:40 CSM Sf. Gheorghe vs CSS Dinamo Brasov 9/35
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator: C.Cazacu(B)
Sb 06.03 15:20 CSS Odorheiul Secuiesc vs CSS Sighisoara 9/36
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) Observator: C.Cazacu(B)

Etapa 10
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 07.03 11:40 CSS Fagaras vs CSS Odorheiul Secuiesc 9/37
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) Observator: C.Cazacu(B)
Du 07.03 14:20 CSS Sighisoara vs CSM Sf. Gheorghe 9/38
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator: C.Cazacu(B)
Du 07.03 09:00 CSS Dinamo Brasov vs ACS Sporting Ghimbav 9/39
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: L.Cruceru(MH)/A.Eremia(GJ) Observator: C.Cazacu(B)

Etapa 6

Moreni - Sala Sporturilor
Delegat FRH: AMARANDEI Victoria (B) - 0764285655
Arbitri: Ghesoiu/Tita – Ph
            Ali/Mihordea – Ct/Db



CSS Caracal s-a retras in 23.02.2021

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 05.03 16:00 LPS Buzau vs CSS Rm Valcea 9/40
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: I.Tita(PH)/C.Ghesoiu(PH) Observator: V.Amarandei(B)

Etapa 7
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 06.03 13:40 CSS Rm Valcea vs CSM Bucuresti 9/41
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: A.Evghin(CT)/F.Mihordea(DB) Observator: V.Amarandei(B)

Etapa 8
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 07.03 09:30 CSS Craiova vs CSS Rm Valcea 9/42
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: I.Tita(PH)/C.Ghesoiu(PH) Observator: V.Amarandei(B)
Du 07.03 12:10 CSM Bucuresti vs LPS Buzau 9/43
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: A.Evghin(CT)/F.Mihordea(DB) Observator: V.Amarandei(B)

Etapa 9
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 06.03 11:00 LPS Buzau vs CSS Craiova 9/44
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: I.Tita(PH)/C.Ghesoiu(PH) Observator: V.Amarandei(B)

Etapa 10
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 05.03 18:40 CSS Craiova vs CSM Bucuresti 9/45
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: F.Mihordea(DB)/A.Evghin(CT) Observator: V.Amarandei(B)

Etapa 6

Focsani - Sala Sporturilor
Delegat FRH: DUMITRACHE Gabriel (Bz) - 0731.260.184
Arbitri:  Iacob/Petre – BV
            Chicus/Olteanu=BV

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 03.03 00:00 CSS Medgidia sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 03.03 15:40 CSS Ploiesti vs AS Arrubium Macin 9/46
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: P.Iacob(BV)/O.Petre(BV) Observator: G.Dumitrache(BZ)
Mi 03.03 13:00 CSS Focsani vs CSM Focsani 2007 9/47
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: M.Olteanu(BV)/A.Chicus(BV) Observator: G.Dumitrache(BZ)

Etapa 7
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 04.03 00:00 CSS Focsani sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 04.03 13:00 CSM Focsani 2007 vs CSS Ploiesti 9/48
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: A.Chicus(BV)/M.Olteanu(BV) Observator: G.Dumitrache(BZ)
Jo 04.03 15:40 AS Arrubium Macin vs CSS Medgidia 9/49
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: P.Iacob(BV)/O.Petre(BV) Observator: G.Dumitrache(BZ)

Etapa 8
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 05.03 00:00 AS Arrubium Macin sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 05.03 15:40 CSS Medgidia vs CSM Focsani 2007 9/50
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: M.Olteanu(BV)/A.Chicus(BV) Observator: G.Dumitrache(BZ)
Vi 05.03 13:00 CSS Ploiesti vs CSS Focsani 9/51
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: O.Petre(BV)/P.Iacob(BV) Observator: G.Dumitrache(BZ)

Etapa 9
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 06.03 00:00 CSS Ploiesti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 06.03 10:00 CSS Focsani vs CSS Medgidia 9/52
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: P.Iacob(BV)/O.Petre(BV) Observator: G.Dumitrache(BZ)
Sb 06.03 12:40 CSM Focsani 2007 vs AS Arrubium Macin 9/53
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: M.Olteanu(BV)/A.Chicus(BV) Observator: G.Dumitrache(BZ)

Etapa 10
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 07.03 00:00 CSM Focsani 2007 sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 07.03 10:00 AS Arrubium Macin vs CSS Focsani 9/54
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: O.Petre(BV)/P.Iacob(BV) Observator: G.Dumitrache(BZ)
Du 07.03 12:40 CSS Medgidia vs CSS Ploiesti 9/55
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: A.Chicus(BV)/M.Olteanu(BV) Observator: G.Dumitrache(BZ)

Etapa 4

Baia Mare – Sala Vasile Alecsandri
Delegat FRH: ALDICA Ion (BN) -  0747990637
Arbitri: Pavel/Pentea – Sj
           Tataru/Vacariu – Tm

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 05.03 14:40 LPS Tg Mures vs AHC Potaissa Turda 9/56
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator: I.Aldica(BN)
Vi 05.03 12:00 Academia Minaur Baia Mare vs CS Extrem Baia Mare 9/57
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: L.Tataru(TM)/A.Vacariu(TM) Observator: I.Aldica(BN)

Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 06.03 10:00 Academia Minaur Baia Mare vs LPS Tg Mures 9/58
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator: I.Aldica(BN)
Sb 06.03 12:40 CS Extrem Baia Mare vs AHC Potaissa Turda 9/59
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: L.Tataru(TM)/A.Vacariu(TM) Observator: I.Aldica(BN)

Etapa 6
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 07.03 10:00 LPS Tg Mures vs CS Extrem Baia Mare 9/60
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator: I.Aldica(BN)
Du 07.03 12:40 AHC Potaissa Turda vs Academia Minaur Baia Mare 9/61
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: L.Tataru(TM)/A.Vacariu(TM) Observator: I.Aldica(BN)

Etapa 4

Timișoara– Sala Constantin Jude
Delegat FRH: MILCU Constantin – MH - 0747.905.206
Arbitri: Ardeleanu/Botez – Bh/Ar
           Jurj/Vizitiu - Ar


LPS Banatul Timsioara - nu se prezinta la turneu

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 05.03 15:00 CSS Hunedoara vs CSM Resita 9/62
Sala: Sala Constantin Jude Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) Observator: C.Milcu(MH)
Vi 05.03 00:00 SCM Politehnica Timisoara vs LPS Banatul Timisoara 9/63
Sala: N/A Arbitri: / Observator: C.Milcu(MH)

Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 06.03 11:30 SCM Politehnica Timisoara vs CSS Hunedoara 9/64
Sala: Sala Constantin Jude Arbitri: R.Jurj(AR)/R.Vizitiu(HD) Observator: C.Milcu(MH)
Sb 06.03 00:00 LPS Banatul Timisoara vs CSM Resita 9/65
Sala: N/A Arbitri: / Observator: C.Milcu(MH)

Etapa 6
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 07.03 00:00 CSS Hunedoara vs LPS Banatul Timisoara 9/66
Sala: N/A Arbitri: / Observator: C.Milcu(MH)
Du 07.03 11:30 CSM Resita vs SCM Politehnica Timisoara 9/67
Sala: Sala Constantin Jude Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) Observator: C.Milcu(MH)