Program nr. 4 saptamana: 25.01-31.01.2021

DELO Women's Champions League / Faza Grupelor
30.01.2021, ora 17:00, Sala Polivalenta

CSM Bucuresti - SG BBM Bietigheim (GER)

 


Etapa 8
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 28.01 16:30 SCM Râmnicu Vâlcea vs HC Dunărea Brăila Tvr 2 4/1
Sala: Sala Polivalenta Bucuresti Arbitri: C.Nastase(B)/S.Stancu(BZ) Observator: I.Barbu(B)
Mi 27.01 18:30 CSM București vs CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud Tvr 1 4/2
Sala: Sala Polivalenta Bucuresti Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) Observator: G.Covaci(B)
Jo 28.01 13:15 CS Măgura Cisnadie vs CS Minaur Baia Mare frhtv 4/3
Sala: Sala Polivalenta Bucuresti Arbitri: G.Doana(B)/A.Gociu(B) Observator: P.Suica(TR)
Mi 27.01 15:45 CSU Cluj-Napoca vs CSM Slatina frhtv 4/4
Sala: Sala Polivalenta Bucuresti Arbitri: C.Popa(GL)/I.Velisca(BZ) Observator: V.Ciucan(B)
Jo 28.01 19:15 SCM Craiova vs CS Rapid București frhtv 4/5
Sala: Sala Polivalenta Bucuresti Arbitri: V.Dragut(VN)/M.Draghici(VN) Observator: I.Serbu(B)
Mi 27.01 00:00 HC Zalău sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 27.01 13:00 CS Dacia Mioveni 2012 vs CSM Galati frhtv 4/6
Sala: Sala Polivalenta Bucuresti Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Turdean(MS) Observator: V.Ionescu(B)
Jo 28.01 10:30 SCM Gloria Buzău vs CS Activ Prahova Ploiesti frhtv 4/7
Sala: Sala Polivalenta Bucuresti Arbitri: D.Ciulei(BV)/A.Stoia(B) Observator: A.Cirligeanu(B)

Etapa 9
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 29.01 12:00 CS Minaur Baia Mare vs CSU Cluj-Napoca frhtv 4/8
Sala: Sala Polivalenta Bucuresti Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) Observator: V.Vicea(B)

Etapa 1

Roman - Sala Sporturilor

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 27.01 00:00 LPS Piatra Neamt sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 27.01 12:50 LPS Suceava vs CSM Bacau 4/9
Sala: N/A Arbitri: E.Baba(BT)/C.Ungureanu(BT) Observator: R.Cojocaru(BV)
Mi 27.01 15:30 CSM Galati vs CSS Bacau 4/10
Sala: N/A Arbitri: S.Hagiu(VS)/L.Gheorghiu(VS) Observator: R.Cojocaru(BV)

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 28.01 00:00 CSS Bacau sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 28.01 14:40 CSM Bacau vs CSM Galati 4/11
Sala: N/A Arbitri: L.Gheorghiu(VS)/S.Hagiu(VS) Observator: R.Cojocaru(BV)
Jo 28.01 12:00 LPS Piatra Neamt vs LPS Suceava 4/12
Sala: N/A Arbitri: E.Baba(BT)/C.Ungureanu(BT) Observator: R.Cojocaru(BV)

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 29.01 00:00 LPS Suceava sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 29.01 17:20 CSM Galati vs LPS Piatra Neamt 4/13
Sala: N/A Arbitri: E.Baba(BT)/C.Ungureanu(BT) Observator: R.Cojocaru(BV)
Vi 29.01 14:40 CSS Bacau vs CSM Bacau 4/14
Sala: N/A Arbitri: L.Gheorghiu(VS)/S.Hagiu(VS) Observator: R.Cojocaru(BV)

Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 30.01 00:00 CSM Bacau sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 30.01 12:00 LPS Piatra Neamt vs CSS Bacau 4/15
Sala: N/A Arbitri: E.Baba(BT)/C.Ungureanu(BT) Observator: R.Cojocaru(BV)
Sb 30.01 14:40 LPS Suceava vs CSM Galati 4/16
Sala: N/A Arbitri: L.Gheorghiu(VS)/S.Hagiu(VS) Observator: R.Cojocaru(BV)

Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 31.01 00:00 CSM Galati sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 31.01 09:00 CSS Bacau vs LPS Suceava 4/17
Sala: N/A Arbitri: L.Gheorghiu(VS)/S.Hagiu(VS) Observator: R.Cojocaru(BV)
Du 31.01 11:40 CSM Bacau vs LPS Piatra Neamt 4/18
Sala: N/A Arbitri: E.Baba(BT)/C.Ungureanu(BT) Observator: R.Cojocaru(BV)

Etapa 1

Buzau - Sala Iolanda Balas Soter
 

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 27.01 10:30 ACS Olimpic Mizil vs LPS I. Balas Soter Buzau 4/19
Sala: N/A Arbitri: M.Gradinaru(VS)/S.Onofrei(VS) Observator: V.Pavel(BZ)
Mi 27.01 13:00 CSM Ploiesti vs CSM Ramnicu Sarat 4/20
Sala: N/A Arbitri: A.Arsene(VS)/C.Bontea(BZ) Observator: V.Pavel(BZ)
Mi 27.01 15:30 CSS Ploiesti vs HC Activ CSO Plopeni 4/21
Sala: N/A Arbitri: M.Parvu(B)/M.Potirniche(BZ) Observator: V.Pavel(BZ)

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 28.01 15:30 LPS I. Balas Soter Buzau vs HC Activ CSO Plopeni 4/22
Sala: N/A Arbitri: A.Arsene(VS)/C.Bontea(BZ) Observator: V.Pavel(BZ)
Jo 28.01 10:30 CSM Ramnicu Sarat vs CSS Ploiesti 4/23
Sala: N/A Arbitri: M.Parvu(B)/M.Potirniche(BZ) Observator: V.Pavel(BZ)
Jo 28.01 13:00 ACS Olimpic Mizil vs CSM Ploiesti 4/24
Sala: N/A Arbitri: M.Gradinaru(VS)/S.Onofrei(VS) Observator: V.Pavel(BZ)

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 29.01 10:30 CSM Ploiesti vs LPS I. Balas Soter Buzau 4/25
Sala: N/A Arbitri: M.Parvu(B)/M.Potirniche(BZ) Observator: V.Pavel(BZ)
Vi 29.01 15:30 CSS Ploiesti vs ACS Olimpic Mizil 4/26
Sala: N/A Arbitri: A.Arsene(VS)/C.Bontea(BZ) Observator: V.Pavel(BZ)
Vi 29.01 13:00 HC Activ CSO Plopeni vs CSM Ramnicu Sarat 4/27
Sala: N/A Arbitri: M.Gradinaru(VS)/S.Onofrei(VS) Observator: V.Pavel(BZ)

Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 30.01 10:30 LPS I. Balas Soter Buzau vs CSM Ramnicu Sarat 4/28
Sala: N/A Arbitri: M.Parvu(B)/M.Potirniche(BZ) Observator: V.Pavel(BZ)
Sb 30.01 13:00 ACS Olimpic Mizil vs HC Activ CSO Plopeni 4/29
Sala: N/A Arbitri: S.Onofrei(VS)/M.Gradinaru(VS) Observator: V.Pavel(BZ)
Sb 30.01 15:30 CSM Ploiesti vs CSS Ploiesti 4/30
Sala: N/A Arbitri: A.Arsene(VS)/C.Bontea(BZ) Observator: V.Pavel(BZ)

Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 31.01 14:00 CSS Ploiesti vs LPS I. Balas Soter Buzau 4/31
Sala: N/A Arbitri: S.Onofrei(VS)/M.Gradinaru(VS) Observator: V.Pavel(BZ)
Du 31.01 09:00 HC Activ CSO Plopeni vs CSM Ploiesti 4/32
Sala: N/A Arbitri: M.Parvu(B)/M.Potirniche(BZ) Observator: V.Pavel(BZ)
Du 31.01 11:30 CSM Ramnicu Sarat vs ACS Olimpic Mizil 4/33
Sala: N/A Arbitri: A.Arsene(VS)/C.Bontea(BZ) Observator: V.Pavel(BZ)

Etapa 1

Slobozia - Sala Andreea Nica

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 29.01 13:10 CS Medgidia vs CSM Bucuresti 4/34
Sala: N/A Arbitri: C.Ghesoiu(PH)/I.Tita(PH) Observator: N.Rusu(CT)
Vi 29.01 15:50 CS Navodari vs ACSO Viitorul Pantelimon 4/35
Sala: N/A Arbitri: A.Georgescu(CT)/M.Moldoveanu(CT) Observator: N.Rusu(CT)

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 30.01 12:40 CSM Bucuresti vs ACSO Viitorul Pantelimon 4/36
Sala: N/A Arbitri: M.Moldoveanu(CT)/A.Georgescu(CT) Observator: N.Rusu(CT)
Sb 30.01 10:00 CS Medgidia vs CS Navodari 4/37
Sala: N/A Arbitri: C.Ghesoiu(PH)/I.Tita(PH) Observator: N.Rusu(CT)

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 31.01 09:00 CS Navodari vs CSM Bucuresti 4/38
Sala: N/A Arbitri: M.Moldoveanu(CT)/A.Georgescu(CT) Observator: N.Rusu(CT)
Du 31.01 11:40 ACSO Viitorul Pantelimon vs CS Medgidia 4/39
Sala: N/A Arbitri: C.Ghesoiu(PH)/I.Tita(PH) Observator: N.Rusu(CT)

Etapa 1

Dobroesti/Ilfov - Sala de Sport Dobroesti

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 27.01 14:45 CSU Stiinta Bucuresti vs CSS Targoviste 4/40
Sala: N/A Arbitri: E.Andrei(PH)/P.Caunei(PH) Observator: H.Belu(B)
Mi 27.01 17:15 ACS Tonus Bucuresti vs CSS 2 Bucuresti 4/41
Sala: N/A Arbitri: R.Visan(B)/V.Radu(B) Observator: H.Belu(B)
Mi 27.01 19:45 ACS Unirea Dobroesti vs CSS 6 Bucuresti 4/42
Sala: N/A Arbitri: C.Badea(PH)/M.Ungureanu(B) Observator: H.Belu(B)

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 28.01 10:30 CSS Targoviste vs CSS 6 Bucuresti 4/43
Sala: N/A Arbitri: E.Andrei(PH)/P.Caunei(PH) Observator: H.Belu(B)
Jo 28.01 15:50 CSS 2 Bucuresti vs ACS Unirea Dobroesti 4/44
Sala: N/A Arbitri: C.Badea(PH)/M.Ungureanu(B) Observator: H.Belu(B)
Jo 28.01 13:10 CSU Stiinta Bucuresti vs ACS Tonus Bucuresti 4/45
Sala: N/A Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) Observator: H.Belu(B)

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 29.01 10:30 ACS Tonus Bucuresti vs CSS Targoviste 4/46
Sala: N/A Arbitri: R.Visan(B)/V.Radu(B) Observator: H.Belu(B)
Vi 29.01 15:50 ACS Unirea Dobroesti vs CSU Stiinta Bucuresti 4/47
Sala: N/A Arbitri: P.Caunei(PH)/E.Andrei(PH) Observator: H.Belu(B)
Vi 29.01 13:10 CSS 6 Bucuresti vs CSS 2 Bucuresti 4/48
Sala: N/A Arbitri: C.Badea(PH)/M.Ungureanu(B) Observator: H.Belu(B)

Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 30.01 10:30 CSS Targoviste vs CSS 2 Bucuresti 4/49
Sala: N/A Arbitri: R.Visan(B)/V.Radu(B) Observator: H.Belu(B)
Sb 30.01 13:10 CSU Stiinta Bucuresti vs CSS 6 Bucuresti 4/50
Sala: N/A Arbitri: C.Badea(PH)/M.Ungureanu(B) Observator: H.Belu(B)
Sb 30.01 15:50 ACS Tonus Bucuresti vs ACS Unirea Dobroesti 4/51
Sala: N/A Arbitri: P.Caunei(PH)/E.Andrei(PH) Observator: H.Belu(B)

Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 31.01 14:20 ACS Unirea Dobroesti vs CSS Targoviste 4/52
Sala: N/A Arbitri: P.Caunei(PH)/E.Andrei(PH) Observator: H.Belu(B)
Du 31.01 09:00 CSS 6 Bucuresti vs ACS Tonus Bucuresti 4/53
Sala: N/A Arbitri: R.Visan(B)/V.Radu(B) Observator: H.Belu(B)
Du 31.01 11:40 CSS 2 Bucuresti vs CSU Stiinta Bucuresti 4/54
Sala: N/A Arbitri: C.Badea(PH)/M.Ungureanu(B) Observator: H.Belu(B)

Etapa 1

Odorheiul Secuiesc - Sala Sporturilor

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 27.01 10:30 ACS Sepsi SIC Sf. Gheorghe vs CSM Corona Brasov 4/55
Sala: N/A Arbitri: G.Lungu(NT)/M.Paraschiv(NT) Observator: V.Amarandei(B)
Mi 27.01 13:00 CSS Sighisoara vs CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc 4/56
Sala: N/A Arbitri: I.Cristea(IS)/V.Murariu(NT) Observator: V.Amarandei(B)
Mi 27.01 15:30 CSS Fagaras vs CSS Odorheiul Secuiesc 4/57
Sala: N/A Arbitri: A.Stanescu(DB)/G.Paraschiv(DB) Observator: V.Amarandei(B)

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 28.01 10:30 CSM Corona Brasov vs CSS Odorheiul Secuiesc 4/58
Sala: N/A Arbitri: I.Cristea(IS)/V.Murariu(NT) Observator: V.Amarandei(B)
Jo 28.01 15:30 CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc vs CSS Fagaras 4/59
Sala: N/A Arbitri: G.Lungu(NT)/M.Paraschiv(NT) Observator: V.Amarandei(B)
Jo 28.01 13:00 ACS Sepsi SIC Sf. Gheorghe vs CSS Sighisoara 4/60
Sala: N/A Arbitri: A.Stanescu(DB)/G.Paraschiv(DB) Observator: V.Amarandei(B)

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 29.01 10:30 CSS Sighisoara vs CSM Corona Brasov 4/61
Sala: N/A Arbitri: G.Paraschiv(DB)/A.Stanescu(DB) Observator: V.Amarandei(B)
Vi 29.01 15:30 CSS Fagaras vs ACS Sepsi SIC Sf. Gheorghe 4/62
Sala: N/A Arbitri: G.Lungu(NT)/M.Paraschiv(NT) Observator: V.Amarandei(B)
Vi 29.01 13:00 CSS Odorheiul Secuiesc vs CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc 4/63
Sala: N/A Arbitri: V.Murariu(NT)/I.Cristea(IS) Observator: V.Amarandei(B)

Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 30.01 10:30 CSM Corona Brasov vs CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc 4/64
Sala: N/A Arbitri: I.Cristea(IS)/V.Murariu(NT) Observator: V.Amarandei(B)
Sb 30.01 13:00 ACS Sepsi SIC Sf. Gheorghe vs CSS Odorheiul Secuiesc 4/65
Sala: N/A Arbitri: A.Stanescu(DB)/G.Paraschiv(DB) Observator: V.Amarandei(B)
Sb 30.01 15:30 CSS Sighisoara vs CSS Fagaras 4/66
Sala: N/A Arbitri: G.Lungu(NT)/M.Paraschiv(NT) Observator: V.Amarandei(B)

Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 31.01 14:00 CSS Fagaras vs CSM Corona Brasov 4/67
Sala: N/A Arbitri: I.Cristea(IS)/V.Murariu(NT) Observator: V.Amarandei(B)
Du 31.01 09:00 CSS Odorheiul Secuiesc vs CSS Sighisoara 4/68
Sala: N/A Arbitri: A.Stanescu(DB)/G.Paraschiv(DB) Observator: V.Amarandei(B)
Du 31.01 11:30 CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc vs ACS Sepsi SIC Sf. Gheorghe 4/69
Sala: N/A Arbitri: G.Lungu(NT)/M.Paraschiv(NT) Observator: V.Amarandei(B)

Etapa 1

Fagaras - Colegiul National Radu Negru

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 27.01 10:30 CSM Fagaras vs ACS Baile Herculane 4/70
Sala: N/A Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator: N.Popa(AG)
Mi 27.01 13:10 ACS Sporting Ghimbav vs LPS Banatul Timisoara 4/71
Sala: N/A Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) Observator: N.Popa(AG)
Mi 27.01 15:50 ACS Traian Lalescu Hunedoara vs AHCS Citu Timisoara 4/72
Sala: N/A Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator: N.Popa(AG)

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 28.01 10:30 ACS Baile Herculane vs AHCS Citu Timisoara 4/73
Sala: N/A Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) Observator: N.Popa(AG)
Jo 28.01 15:50 LPS Banatul Timisoara vs ACS Traian Lalescu Hunedoara 4/74
Sala: N/A Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator: N.Popa(AG)
Jo 28.01 13:10 CSM Fagaras vs ACS Sporting Ghimbav 4/75
Sala: N/A Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator: N.Popa(AG)

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 29.01 10:30 ACS Sporting Ghimbav vs ACS Baile Herculane 4/76
Sala: N/A Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator: N.Popa(AG)
Vi 29.01 15:50 ACS Traian Lalescu Hunedoara vs CSM Fagaras 4/77
Sala: N/A Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) Observator: N.Popa(AG)
Vi 29.01 13:10 AHCS Citu Timisoara vs LPS Banatul Timisoara 4/78
Sala: N/A Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator: N.Popa(AG)

Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 30.01 10:30 ACS Baile Herculane vs LPS Banatul Timisoara 4/79
Sala: N/A Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) Observator: N.Popa(AG)
Sb 30.01 13:10 CSM Fagaras vs AHCS Citu Timisoara 4/80
Sala: N/A Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator: N.Popa(AG)
Sb 30.01 15:50 ACS Sporting Ghimbav vs ACS Traian Lalescu Hunedoara 4/81
Sala: N/A Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator: N.Popa(AG)

Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 31.01 14:20 ACS Traian Lalescu Hunedoara vs ACS Baile Herculane 4/82
Sala: N/A Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator: N.Popa(AG)
Du 31.01 11:40 AHCS Citu Timisoara vs ACS Sporting Ghimbav 4/83
Sala: N/A Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) Observator: N.Popa(AG)
Du 31.01 09:00 LPS Banatul Timisoara vs CSM Fagaras 4/84
Sala: N/A Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator: N.Popa(AG)

Etapa 1

Baia Mare - Sala Vasile Alecsandri

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 27.01 14:15 CSS Viitorul Cluj vs LPS Fl. Fleseriu Sebes 4/85
Sala: N/A Arbitri: F.Curtuia(BV)/S.Curtuia(BV) Observator: G.Candea(SB)
Mi 27.01 00:00 CSS 2 Baia Mare sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 27.01 16:55 Lic. Teo. Liviu Rebreanu Turda vs CSS Zalau 4/86
Sala: N/A Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) Observator: G.Candea(SB)

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 28.01 10:45 LPS Fl. Fleseriu Sebes vs CSS Zalau 4/87
Sala: N/A Arbitri: F.Curtuia(BV)/S.Curtuia(BV) Observator: G.Candea(SB)
Jo 28.01 00:00 Lic. Teo. Liviu Rebreanu Turda sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 28.01 13:25 CSS Viitorul Cluj vs CSS 2 Baia Mare 4/88
Sala: N/A Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) Observator: G.Candea(SB)

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 29.01 12:00 CSS 2 Baia Mare vs LPS Fl. Fleseriu Sebes 4/89
Sala: N/A Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) Observator: G.Candea(SB)
Vi 29.01 14:40 Lic. Teo. Liviu Rebreanu Turda vs CSS Viitorul Cluj 4/90
Sala: N/A Arbitri: F.Curtuia(BV)/S.Curtuia(BV) Observator: G.Candea(SB)
Vi 29.01 00:00 CSS Zalau sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 30.01 00:00 LPS Fl. Fleseriu Sebes sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 30.01 12:30 CSS Viitorul Cluj vs CSS Zalau 4/91
Sala: N/A Arbitri: F.Curtuia(BV)/S.Curtuia(BV) Observator: G.Candea(SB)
Sb 30.01 15:10 CSS 2 Baia Mare vs Lic. Teo. Liviu Rebreanu Turda 4/92
Sala: N/A Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) Observator: G.Candea(SB)

Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 31.01 12:40 Lic. Teo. Liviu Rebreanu Turda vs LPS Fl. Fleseriu Sebes 4/93
Sala: N/A Arbitri: F.Curtuia(BV)/S.Curtuia(BV) Observator: G.Candea(SB)
Du 31.01 10:00 CSS Zalau vs CSS 2 Baia Mare 4/94
Sala: N/A Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) Observator: G.Candea(SB)
Du 31.01 00:00 CSS Viitorul Cluj sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 1

Caracal - Sala Municipiului Caracal

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 27.01 18:20 LPS Slatina vs LPS Tg. Mures 4/95
Sala: N/A Arbitri: A.Eremia(GJ)/L.Marii(GJ) Observator: C.Cazacu(B)
Mi 27.01 15:40 CS Chimia Ramnicu Valcea vs LPS Tg Jiu 4/96
Sala: N/A Arbitri: A.Chicus(BV)/M.Olteanu(BV) Observator: C.Cazacu(B)
Mi 27.01 13:00 ACS HC FEFS Craiova vs CSS Caracal 4/97
Sala: N/A Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) Observator: C.Cazacu(B)

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 28.01 10:30 LPS Tg. Mures vs CSS Caracal 4/98
Sala: N/A Arbitri: A.Chicus(BV)/M.Olteanu(BV) Observator: C.Cazacu(B)
Jo 28.01 15:30 LPS Tg Jiu vs ACS HC FEFS Craiova 4/99
Sala: N/A Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) Observator: C.Cazacu(B)
Jo 28.01 13:00 LPS Slatina vs CS Chimia Ramnicu Valcea 4/100
Sala: N/A Arbitri: A.Eremia(GJ)/L.Marii(GJ) Observator: C.Cazacu(B)

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 29.01 10:30 CS Chimia Ramnicu Valcea vs LPS Tg. Mures 4/101
Sala: N/A Arbitri: A.Chicus(BV)/M.Olteanu(BV) Observator: C.Cazacu(B)
Vi 29.01 15:30 ACS HC FEFS Craiova vs LPS Slatina 4/102
Sala: N/A Arbitri: A.Eremia(GJ)/L.Marii(GJ) Observator: C.Cazacu(B)
Vi 29.01 13:00 CSS Caracal vs LPS Tg Jiu 4/103
Sala: N/A Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) Observator: C.Cazacu(B)

Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 30.01 10:30 LPS Tg. Mures vs LPS Tg Jiu 4/104
Sala: N/A Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) Observator: C.Cazacu(B)
Sb 30.01 13:00 LPS Slatina vs CSS Caracal 4/105
Sala: N/A Arbitri: A.Chicus(BV)/M.Olteanu(BV) Observator: C.Cazacu(B)
Sb 30.01 15:30 CS Chimia Ramnicu Valcea vs ACS HC FEFS Craiova 4/106
Sala: N/A Arbitri: A.Eremia(GJ)/L.Marii(GJ) Observator: C.Cazacu(B)

Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 31.01 09:00 ACS HC FEFS Craiova vs LPS Tg. Mures 4/107
Sala: N/A Arbitri: A.Eremia(GJ)/L.Marii(GJ) Observator: C.Cazacu(B)
Du 31.01 14:00 CSS Caracal vs CS Chimia Ramnicu Valcea 4/108
Sala: N/A Arbitri: A.Chicus(BV)/M.Olteanu(BV) Observator: C.Cazacu(B)
Du 31.01 11:30 LPS Tg Jiu vs LPS Slatina 4/109
Sala: N/A Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) Observator: C.Cazacu(B)