Program nr. 89 saptamana: 14.09-21.09.2020

Liga Campionilor - feminin
Editia 2020-2021 - Faza Grupelor

19.09.2020, ora 17:00

Sala Traian
SCM Ramnicu Valcea - Odense Handbold (DEN)  Digi Sport 1 direct

20.09.2020, ora 15:00
Esbjerg
Team Esbjerg (DEN) - CSM Bucuresti  Digi Sport 1 direct


Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 15.09 12:00 CSM Reșita vs CSM Focșani 2007 89/1
Sala: Sala Kati Szabo Sf. Gheorghe Arbitri: T.Serbu(B)/A.Vasilescu(B) Observator: C.Potora(Cj)
Ma 15.09 19:30 CSM București vs CS Magnum Botosani 89/2
Sala: Sala Kati Szabo Sf. Gheorghe Arbitri: M.Babau(PH)/A.Roibu(PH) Observator: V.Pavel(BZ)
Ma 15.09 16:00 AHC Dobrogea Sud vs CSM Bacău 89/3
Sala: Sala Polivalenta Sf. Gheorghe Arbitri: G.Badiu(CJ)/I.Barbu(CJ) Observator: H.Belu(B)
Ma 15.09 13:30 AHC Dunărea Călărași vs CS HC Buzău 2012 89/4
Sala: Sala Polivalenta Sf. Gheorghe Arbitri: R.Iliescu(B)/P.Manea(B) Observator: I.Serbu(B)
Ma 15.09 11:00 CS Minaur Baia Mare vs CSM Vaslui 89/5
Sala: Sala Polivalenta Sf. Gheorghe Arbitri: M.Parvu(B)/M.Potirniche(BZ) Observator: G.Bejinariu(AG)
Ma 15.09 17:00 SCM Politehnica Timișoara vs AHC Potaissa Turda Tvr 2 89/6
Sala: Sala Kati Szabo Sf. Gheorghe Arbitri: R.Harabagiu(DB)/S.Stanescu(DB) Observator: I.Ciobanu(BC)
Ma 15.09 14:30 CSA Steaua București vs CSU din Suceava 89/7
Sala: Sala Kati Szabo Sf. Gheorghe Arbitri: I.Ifrim(NT)/O.Ilisei(NT) Observator: I.Barbu(B)
Ma 15.09 18:25 CSM Făgăraș vs CS Dinamo București Tvr 1 89/8
Sala: Sala Polivalenta Sf. Gheorghe Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) Observator: M.Brumaru(Vn)

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 16.09 18:25 CSM Focșani 2007 vs CS Dinamo București Tvr 1 89/9
Sala: Sala Polivalenta Sf. Gheorghe Arbitri: R.Iliescu(B)/P.Manea(B) Observator: H.Belu(B)
Mi 16.09 15:40 CSU din Suceava vs CSM Făgăraș 89/10
Sala: Sala Polivalenta Sf. Gheorghe Arbitri: M.Parvu(B)/M.Potirniche(BZ) Observator: I.Barbu(B)
Mi 16.09 17:00 AHC Potaissa Turda vs CSA Steaua București Tvr 2 89/11
Sala: Sala Kati Szabo Sf. Gheorghe Arbitri: T.Serbu(B)/A.Vasilescu(B) Observator: V.Pavel(BZ)
Mi 16.09 13:00 CSM Vaslui vs SCM Politehnica Timișoara 89/12
Sala: Sala Polivalenta Sf. Gheorghe Arbitri: G.Badiu(CJ)/I.Barbu(CJ) Observator: M.Brumaru(Vn)
Mi 16.09 14:00 CS HC Buzău 2012 vs CS Minaur Baia Mare 89/13
Sala: Sala Kati Szabo Sf. Gheorghe Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) Observator: I.Ciobanu(BC)
Mi 16.09 10:15 CSM Bacău vs AHC Dunărea Călărași 89/14
Sala: Sala Polivalenta Sf. Gheorghe Arbitri: I.Ifrim(NT)/O.Ilisei(NT) Observator: G.Bejinariu(AG)
Mi 16.09 11:15 CS Magnum Botosani vs AHC Dobrogea Sud 89/15
Sala: Sala Kati Szabo Sf. Gheorghe Arbitri: M.Babau(PH)/A.Roibu(PH) Observator: I.Serbu(B)
Mi 16.09 19:45 CSM Reșita vs CSM București 89/16
Sala: Sala Kati Szabo Sf. Gheorghe Arbitri: R.Harabagiu(DB)/S.Stanescu(DB) Observator: C.Potora(Cj)

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 17.09 17:00 CSM București vs CSM Focșani 2007 Tvr 2 89/17
Sala: Sala Kati Szabo Sf. Gheorghe Arbitri: G.Badiu(CJ)/I.Barbu(CJ) Observator: I.Ciobanu(BC)
Jo 17.09 14:00 AHC Dobrogea Sud vs CSM Reșita 89/18
Sala: Sala Kati Szabo Sf. Gheorghe Arbitri: I.Ifrim(NT)/O.Ilisei(NT) Observator: I.Barbu(B)
Jo 17.09 11:15 AHC Dunărea Călărași vs CS Magnum Botosani 89/19
Sala: Sala Kati Szabo Sf. Gheorghe Arbitri: M.Parvu(B)/M.Potirniche(BZ) Observator: I.Serbu(B)
Jo 17.09 19:45 CS Minaur Baia Mare vs CSM Bacău 89/20
Sala: Sala Kati Szabo Sf. Gheorghe Arbitri: T.Serbu(B)/A.Vasilescu(B) Observator: H.Belu(B)
Jo 17.09 15:40 SCM Politehnica Timișoara vs CS HC Buzău 2012 89/21
Sala: Sala Polivalenta Sf. Gheorghe Arbitri: R.Harabagiu(DB)/S.Stanescu(DB) Observator: M.Brumaru(Vn)
Jo 17.09 18:25 CSA Steaua București vs CSM Vaslui Tvr 1 89/22
Sala: Sala Polivalenta Sf. Gheorghe Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) Observator: V.Pavel(BZ)
Jo 17.09 10:15 CSM Făgăraș vs AHC Potaissa Turda 89/23
Sala: Sala Polivalenta Sf. Gheorghe Arbitri: R.Iliescu(B)/P.Manea(B) Observator: G.Bejinariu(AG)
Jo 17.09 13:00 CS Dinamo București vs CSU din Suceava 89/24
Sala: Sala Polivalenta Sf. Gheorghe Arbitri: M.Babau(PH)/A.Roibu(PH) Observator: C.Potora(Cj)