Romania Cadete Feminin

Program

Rezultate

20:26 10:15
Marþi, 12 aprilie 2016 /
ROMANIA CADETE vs UNGARIA CADETE
Pregatire

Programul competitional anul 2019

# Data Actiune
1 01 - 09.02.2019 Pregătire - Sfantu Gheorghe
2 11 – 14.04.2019 Pregătire - Timisoara
3 14 – 22.04.2019 Jocurile Mediteraneene - Budva/Muntenegru
4 24.06 – 04.07.2019 Pregătire - Ploiesti
5 04 – 08.07.2019 Jocuri bilaterale - Ploiesti - Romania Spania (05 - ora 17.30, 06 - ora 17.30, 07 - ora 11.30)
6 21 – 31.08.2019 Pregătire - Râmnicu Vâlcea
7 27.10 - 03.11.2019 Pregătire - Predeal
8 21 - 28.11.2019 Pregătire - Izvorani
9 29.11.2019 – 30.11.2019 Jocuri bilaterale Romania - Elvetia - Izvorani
10 09 – 19.12.2019 Pregatire centralizata – Ramnicu Valcea

Lot curent

Aceste informatii sunt disponibile doar in cazul in care nationala este implicata intr-un turneu final care necesita un lot oficial si nu pe cel largit.

Lot largit

ADAM ALEXANDRA
Gr. Sc.Energetic Rm. Valcea/CNE Rm. Valcea
2004
ALBU ALEXANDRA
ACS OK Sport Onesti/CNE Brasov
2004
ANDREI DARIA
CSS Caracal/CNE Rm. Valcea
2004
BANU ANDRA
ACS Sepsi Sic Sfantu Gheorghe/CNE Brasov
2005
BARLA RIANA
ACS Sepsi Sic Sfantu Gheorghe/CNE Brasov
2004
BIROU RUANA
ACS Atletik Satu Mare/CNOPJ Baia Mare
2004
BOICIUC ALISIA
CSS 2 Baia Mare/CNOPJ Baia Mare
2005
BRANDUSA SORINA
CSS 2 Baia Mare/CNOPJ Baia Mare
2004
BUTALIU AMALIA
Gr. Sc.Energetic Rm. Valcea/CNE Rm. Valcea
2004
CAMPEAN TEA
CSS Viitorul Cluj Napoca
2004
CANTEA LORENA
CSM Corona Brasov
2004
CIUCA GIULIA
CSM Bucuresti
2004
CRISTEA ANA MARIA
ACS Sepsi Sic Sfantu Gheorghe/CNE Brasov
2004
DANCIU CRISTINA
CSS 2 Baia Mare/CNOPJ Baia Mare
2004
DANIELESCU IOANA
Liceul Teoretic Traian Vuia Resita
2005
DEMETER MARIA
ACS Sepsi Sic Sfantu Gheorghe/CNE Brasov
2004
EMILI PAULA
LPS Slatina/CNE Rm.Valcea
2004
ENACHE BIANCA
CSS 6 Bucuresti/CNE Rm. Valcea
2004
FLOREA LAVINIA
ACS Sepsi Sic Sfantu Gheorghe/CNE Brasov
2004
FLUTUR GEORGIANA
Gr. Sc.Energetic Rm. Valcea/CNE Rm. Valcea
2004
FUMURESCU ELENA
F.E.F.S Craiova
2005
GERMAN DARIA
ACS Pegasus Targu Mures
2005
GHEORGHE VIORICA
CSM Ploiesti/CNE Brasov
2004
GHINEA KARINA
ACS Sepsi Sic Sfantu Gheorghe/CNE Brasov
2004
GINJU IZABELA
ACS Sepsi Sic Sfantu Gheorghe/CNE Brasov
2004
GRIGORE ANAMARIA
ACS Sepsi Sic Sfantu Gheorghe/CNE Brasov
2004
GROSAN MARIA
CS Phoenix Baia Mare/CNOPJ Baia Mare
2004
IRIMIA CRISTINA
LPS Vaslui/CNE Brasov
2004
KIBEDI SARAH
ACS Atletik Satu Mare/CNOPJ Baia Mare
2004
LAZEA CRISTINA MARIA
CSS 2 Baia Mare/CNOPJ Baia Mare
2004
LICSANDROIU DIANA
LPS Slatina/CNE Rm. Valcea
2005
MEZEI NOEMI
LPS Banatul Timisoara/CNE Rm. Valcea
2004
MIHAI MIHAELA
CSM Bucuresti
2004
MLECOV PATRICIA
CS Unirea Sannicolau Mare/CNE Rm. Valcea
2004
MOCUT STEFANIA
CSS 2 Baia Mare/CNOPJ Baia Mare
2004
MOHAMED MARIEM
CSM Bucuresti
2004
MOROGAN MARIA
CSM Bucuresti
2004
MOZES ORSOLYA
HC Arsenal Taureni/CNE Brasov
2004
MUSAT ALINA
CSS 6 Bucuresti/CNE Rm. Valcea
2005
NEAGU DIANA
CSS 2 Baia Mare/CNOPJ Baia Mare
2004
PAVEL DENISA
ACS Sepsi Sic Sfantu Gheorghe/CNE Brasov
2004
PESTE ANDREEA
CSS Caracal/CNE Rm. Valcea
2004
POP ALEXANDRA
CSS 2 Baia Mare/CNOPJ Baia Mare
2004
POSTELNICU MAIA
CSS 2 Baia Mare/CNOPJ Baia Mare
2005
PREDESCU VANESSA
LPS Slatina/CNE Rm.Valcea
2004
RAICEA BEATRICE
CSS Caracal
2005
ROMANIUC DENISA
CSS 2 Baia Mare/CNOPJ Baia Mare
2004
RUSCAL DENISA
CSS 2 Baia Mare/CNOPJ Baia Mare
2004
RUSNEAC MIHAELA
CSS 2 Baia Mare/CNOPJ Baia Mare
2004
STANCU IOANA
LPS Buzau/CNE Rm. Valcea
2004
STAVARIU ELENA
ACS Pegasus Targu Mures/CNOPJ Baia Mare
2005
STROIE ANAMARIA
CSS Caracal/CNE Rm. Valcea
2005
SZAKACS ANA MARIA
CSS 2 Baia Mare/CNOPJ Baia Mare
2004
SZOLOSI ANA MARIA
CSS Petrosani/CNE Rm. Valcea
2004
TURDEAN TAISIA
CS Phoenix Baia Mare/CNOPJ Baia Mare
2005
UTAN DARIA IULIANA
CSS 2 Baia Mare/CNOPJ Baia Mare
2006
VALEAN ANDREEA
ACS Sepsi Sic Sfantu Gheorghe/CNE Brasov
2004
ZAMFIRESCU BIANCA
Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea/CNE Rm. Valcea
2004

Staff nationala

BUCESCHI Carmen
antrenor principal
RADOI CONSTANTINESCU Maria Elena
antrenor secund
STEFAN Liliana
antrenor portari
NITOI Vlad
maseur
TONITA Florentina
psiholog