Romania Cadeti Masculin

Program

Rezultate

16:26 9:14
Duminicã, 10 aprilie 2016 /
ROMANIA CADETI vs SERBIA CADETI
Pregatire
ROMANIA: Rusu Robert, Dinu Sorin 2, Forman Vlad 1, Neacsu Vasile 1, Szasz Elod 1, Lazurca Claudiu, Nica Mihai 3, Petrea Sabin 1, Bodor Mark, 1 Iordachi Eduard, Turturica Radu, Dobra Bogdan 2, Copos Andrei, Popa Rares 1, Enculescu Constantin, Pop Daniel 2, Morosanu Stefan 1.Antrenor principal: Raduta Titel, Antrenor secund: Caba Razvan
24:22 11:9
Vineri, 08 aprilie 2016 /
ROMANIA CADETI vs SERBIA CADETI
Pregatire
ROMANIA: Rusu Robert, Dinu Sorin 1, Forman Vlad, Neacsu Vasile 5, Szasz Elod, Lazurca Claudiu, Nica Mihai 5, Petrea Sabin 1, Bodor Mark, Iordachi Eduard, Turturica Radu, Dobra Bogdan, Copos Andrei, Popa Rares, Enculescu Constantin, Pop Daniel 9, Morosanu Stefan 3.Antrenor principal: Raduta Titel, Antrenor secund: Caba Razvan
23:19 13:12
Joi, 07 aprilie 2016 /
ROMANIA CADETI vs SERBIA CADETI
Pregatire
ROMANIA: Rusu Robert, Dinu Sorin 1, Forman Vlad, Neacsu Vasile 4, Szasz Elod 3, Lazurca Claudiu 2, Nica Mihai 3, Petrea Sabin 2, Bodor Mark, Iordachi Eduard 2, Turturica Radu, Dobra Bogdan 3, Copos Andrei, Popa Rares, Enculescu Constantin, Pop Daniel 2, Morosanu Stefan 1. Antrenor principal: Raduta Titel, Antrenor secund: Caba Razvan
29:30 13:18
Duminicã, 20 decembrie 2015 /
ROMANIA CADETI vs UNGARIA CADETI
Pregatire
Romania: Rusu Robert, Dinu Sorin 6, Forman Vlad 1, Bogdan Mihai, Totoi Andrei 1, Lazurca Claudiu, Nica Mihai 7, Neacsu Vasile, Dedu Aron 1, Lazar Adam, Turturica Radu, Bodor Mark, Mitu Andrei 5, Enculescu Constantin 2, Pop Daniel 1, Milu Mihai 5, Morosanu Stefan, Copos Andrei. Antrenor principal: Raduta Titel, Antrenori secunzi: Caba Razvan si Apostu Daniel
24:26 10:14
Sâmbãtã, 19 decembrie 2015 /
ROMANIA CADETI vs UNGARIA CADETI
Pregatire
Romania: Rusu Robert, Dinu Sorin 2, Forman Vlad, Bogdan Mihai, Totoi Andrei 2, Lazurca Claudiu, Nica Mihai 5, Neacsu Vasile 1, Dedu Aron 2, Lazar Adam, Turturica Radu, Bodor Mark, Mitu Andrei 4, Enculescu Constantin, Pop Daniel 3, Milu Mihai 5, Morosanu Stefan, Copos Andrei. Antrenor principal: Raduta Titel, Antrenori secunzi: Caba Razvan si Apostu Daniel
18:30 9:17
Vineri, 18 decembrie 2015 /
ROMANIA CADETI vs UNGARIA CADETI
Pregatire
Romania: Rusu Robert, Dinu Sorin 2, Forman Vlad, Bogdan Mihai, Totoi Andrei 1, Lazurca Claudiu, Nica Mihai 6, Neacsu Vasile, Dedu Aron 4, Lazar Adam 1, Turturica Radu, Bodor Mark, Mitu Andrei 2, Enculescu Constantin, Pop Daniel 1, Milu Mihai 1, Morosanu Stefan, Copos Andrei. Antrenor principal: Raduta Titel, Antrenori secunzi: Caba Razvan si Apostu Daniel

Programul competitional anul 2019

# Data Actiune

Lot curent

Aceste informatii sunt disponibile doar in cazul in care nationala este implicata intr-un turneu final care necesita un lot oficial si nu pe cel largit.

Lot largit

ABLACHIM AMIR
Dobrogea Sud Constanta
ARMANU STEFAN
CSU din Suceava
BALAN EDUARD
CS Fortuna Bucuresti
BLEANT DRAGOS
Potaissa Turda
BOTEZATU ALEXANDRU
CSM Bucuresti
CALINESCU ANDREI
CSM Sighisoara
CHIS REMUS
Academia Minaur Baia Mare
CIU MARIO
CSM Bucuresti
COZMACIUC ALIN
SCM Poli Timisoara
DINCA VALENTIN
CSS Brazi
DRAGOI DAVID
CSM Fagaras
FOCSANEANU ALEXANDRU
CSU Suceava
GHEORGHE EDUARD
CSS Ploiesti
GOLEA ALEXANDRU
CSS Focsani 2004
GRIGORE SORIN
CSU Suceava
HAULER ANDREAS
Academia Minaur Baia Mare
HRECENIUC ADI
CSU Suceava
IOSIF DRAGOS
CSM Bucuresti
LORINC BOTOND
CSS Odorhei
MAILAT ANDREI
CSM Sighisoara
MORARIU MARIO
CSM Bucuresti
NICOLAE BOGDAN
CSU din Suceava
NOTIGAN DAVID
CSS Baia Mare
PARASCHIV DANIEL
Dobrogea Sud Constanta
PASCA ALEXANDRU
Academia Minaur Baia Mare
PAVLOV DAVID
Dobrogea Sud Constanta
PINTOIU GEORGE
AHC Potaissa Turda
PODOVEI DRAGOS
CSU Suceava
POP VLAD
Academia Minaur Baia Mare
RADU CODRIN
CSU din Suceava
RADUCANU ROBERT
CSM Bucuresti
REUT ALEXANDRU
CSU din Suceava
RUSU DARIUS
AHC Potaissa Turda
SABOU LUCAS
Academia Minaur Baia Mare
SERBAN GABRIEL
CSS Fagaras
SIRGHIE FLORIN
CSU din Suceava
STANCIUC DANIEL
CSU din Suceava
STEFAN GEORGE TEODOR
Dobrogea Sud Constanta
VISAN NICHOLAS
CSM Focsani
VOICA BOGDAN
CSM Bucuresti
VOICULESCU ALEX
Fortuna Bucuresti
ZARITCHI CATALIN
CSU din Suceava

Staff nationala

HORVATH ATILLA
antrenor principal
SIPOS LORANT
antrenor secund
CLONOVSKI CLAUDIU
antrenor portari
GROSU BOGDAN
kinetoterapeut