Romania Juniori Masculin

Program

Rezultate

27:26 14:13
Duminicã, 21 august 2016 /
ROMANIA vs BELARUS
Campionatul European de Juniori 2016 D2 (U18)
34:21 17:11
Sâmbãtã, 20 august 2016 /
ROMANIA vs MUNTENEGRU
Campionatul European de Juniori 2016 D2 (U18)
29:23 13:13
Miercuri, 17 august 2016 /
ROMANIA vs BOSNIA&HERZEGOVINA
Campionatul European de Juniori 2016 D2 (U18)
35:23 18:13
Marþi, 16 august 2016 /
ROMANIA vs GEORGIA
Campionatul European de Juniori 2016 D2 (U18)
32:28 15:11
Luni, 15 august 2016 /
ROMANIA vs LETONIA
Campionatul European de Juniori 2016 D2 (U18)
30:31 15:16
Duminicã, 10 aprilie 2016 /
ROMANIA vs SERBIA
Jocuri Bilaterale
ROMANIA: Rusu Vladut, Kereki David 2, Dragan Razvan 5, Micu Valentin 5, Broasca Ionut 2, Culea Cornel 1, Staicu Gabriel, Cabut Calin 2, Susanu Daniel 1, Neculai Cristian, Ilie Gabriel 2, Talmaciu Alexandru 3, Scarlat George 1, Fekete Daniel 5, Dedea Adrian, Atanasoaei Ioan 2.
26:31 14:19
Vineri, 08 aprilie 2016 /
ROMANIA vs SERBIA
Jocuri Bilaterale
ROMANIA: Rusu Vladut, Kereki David 2, Dragan Razvan 3, Micu Valentin 1, Broasca Ionut 4, Diaconu Laurentiu 3, Culea Cornel, Staicu Gabriel, Cabut Calin 3, Susanu Daniel 3, Neculai Cristian, Ilie Gabriel, Talmaciu Alexandru 2, Scarlat George, Fekete Daniel 2, Dedea Adrian, Atanasoaei Ioan 3.
27:30 14:16
Joi, 07 aprilie 2016 /
ROMANIA vs SERBIA
Jocuri Bilaterale
ROMANIA: Rusu Vladut, Kereki David 1, Dragan Razvan 1, Micu Valentin 5, Broasca Ionut 4, Diaconu Laurentiu 1, Culea Cornel 6, Staicu Gabriel, Cabut Calin 3, Susanu Daniel 2, Neculai Cristian, Ilie Gabriel, Talmaciu Alexandru 2, Scarlat George, Fekete Daniel, Dedea Adrian 2, Atanasoaei Ioan.
23:37 9:18
Joi, 02 iulie 2015 /
ROMANIA vs SPANIA
Campionatul European OPEN U19
26:37 13:20
Miercuri, 01 iulie 2015 /
ROMANIA vs ISLANDA
Campionatul European OPEN U19
26:35 16:22
Miercuri, 01 iulie 2015 /
ROMANIA vs OLANDA
Campionatul European OPEN U19
17:31 7:17
Marþi, 30 iunie 2015 /
ROMANIA vs SUEDIA
Campionatul European OPEN U19
25:22 12:11
Luni, 29 iunie 2015 /
ROMANIA vs ESTONIA
Campionatul European OPEN U19
26:18 13:10
Luni, 29 iunie 2015 /
ROMANIA vs KOSOVO
Campionatul European OPEN U19
27:27 13:16
Marþi, 23 iunie 2015 /
ROMANIA vs SERBIA
Pregatire
23:22 10:11
Luni, 22 iunie 2015 /
ROMANIA vs SERBIA
Pregatire
29:32 15:15
Miercuri, 20 august 2014 /
ROMANIA vs BELARUS
Campionatul European de Juniori 2014 (U18)
30:25 14:11
Marþi, 19 august 2014 /
ROMANIA vs CEHIA
Campionatul European de Juniori 2014 (U18)
30:43 13:21
Duminicã, 17 august 2014 /
ROMANIA vs UNGARIA
Campionatul European de Juniori 2014 (U18)
26:41 13:19
Vineri, 15 august 2014 /
ROMANIA vs CROATIA
Campionatul European de Juniori 2014 (U18)
24:43 12:21
Joi, 14 august 2014 /
ROMANIA vs FRANTA
Campionatul European de Juniori 2014 (U18)

Programul competitional anul 2019

# Data Actiune

Lot curent

Aceste informatii sunt disponibile doar in cazul in care nationala este implicata intr-un turneu final care necesita un lot oficial si nu pe cel largit.

Lot largit

ABLACHIM AMIR
AHCDS CONSTANTA
AILINCAI IONUT ANDREI
CSS SIGHISOARA/CNE SIGHI?OARA
ARMANU STEFAN
CSU din SUCEAVA/CNOPJ SUCEAVA
BOTEZATU ALEXANDRU
CSM BUCURESTI
BUCUR RAZVAN STEFAN
CSS SIGHISOARA/CNE SIGHI?OARA
BUS OCTAVIAN ANDREI
CSS SIGHISOARA/CNE SIGHI?OARA
CALINESCU ANDREI
CSS SIGHISOARA/CNE SIGHI?OARA
CHIS REMUS
BENFICA LISABONA
CIOCAN ALEXANDRU
CSS FAGARAS/CNE SIGHI?OARA
CIU MARIO ALEXANDRU
CSM BUCURESTI
COCOSILA IONUT
SCM POLITEHNICA TIMISOARA/CNOPJ TIMI?OARA
COZMACIUC ALIN
SCM POLITEHNICA TIMISOARA/CNOPJ TIMI?OARA
CRUCITA ADRIAN VALENTIN
LPS ALBA IULIA
DELCEA DAVID
SCM POLITEHNICA TIMISOARA/CNOPJ TIMISOARA
DIANCA ALEXANDRU
CSS STEAUA BUCURESTI/CNOPJ BUCURESTI
DINCU LIVIU
CSS STEAUA BUCURESTI/CNOPJ BUCURESTI
DRAGAN STEFAN
CSS STEAUA BUCURESTI/CNOPJ BUCURESTI
DRAGOI FLORIN
CSU din SUCEAVA/CNOPJ SUCEAVA
DROSU ALEXANDRU
HC TEC BUCURESTI/CNOPJ BUCURESTI
FOCSANEANU ALEXANDRU
CSU din SUCEAVA/CNOPJ SUCEAVA
GHEORGHE EDUARD
CSA STEAUA BUCURESTI/CNOPJ BUCURESTI
GHEORGHIU DAVID
SCM POLITEHNICA TIMISOARA/CNOPJ TIMISOARA
GOLEA ALEXANDRU
CSM FOCSANI 2007
GOPSA ANDREI
LPS VASLUI/CNE SIGHISOARA
GRIGORE SORIN
CSU din SUCEAVA/CNOPJ SUCEAVA
HAULER ANDREAS
CS MINAUR BAIA MARE
HORNET ALEXANDRU
CSS MEDGIDIA
HRECENIUC ADI
CSU din SUCEAVA/CNOPJ SUCEAVA
KISS ROBERT
SCM POLITEHNICA TIMISOARA/CNOPJ TIMISOARA
LEONTE STEFAN
CSU din SUCEAVA/CNOPJ SUCEAVA
LOGHIN VLAD
SCM POLITEHNICA TIMISOARA/CNOPJ TIMISOARA
LORINC BOTOND
CSS ODORHEIUL SECUIESC
MAILAT ANDREI
CSS SIGHISOARA
MARGHIDANU ALEXANDRU
SCM POLITEHNICA TIMISOARA/CNOPJ TIMISOARA
MATEONIU ALEXANDRU IOAN
CSS FAGARAS/CNE SIGHISOARA
MELINTESCU TUDOR
SCM POLITEHNICA TIMISOARA/CNOPJ TIMISOARA
MIRCIOIU NICOLAE
CSS STEAUA BUCURESTI/CNOPJ BUCURESTI
MIULESCU VINCENZO
CSS 2 BUCURESTI/CNOPJ BUCURESTI
MOLDOVEANU ERIC
CSU din SUCEAVA/CNOPJ SUCEAVA
MURARU FILIP
CSM BUCURESTI
MUSET RAZVAN
LPS BANATUL TIMISOARA/CNOPJ TIMISOARA
NICULAIE BOGDAN
CSU din SUCEAVA/CNOPJ SUCEAVA
NOTIGAN DAVID
CSS 2 BAIA MARE
OANCEA BOGDAN
CSM BUCURESTI
ODOBESTEANU SILVIU MIHAI
CSS SIGHISOARA/CNE SIGHISOARA
PARASCHIV DANIEL
AHCDS CONSTANTA
PAVLOV DAVID
AHCDS CONSTANTA
PINTOIU GEORGE
AHC POTAISSA TURDA
PODOVEI DRAGOS
CSU din SUCEAVA/CNOPJ SUCEAVA
POPESCU DUMITRU DANIEL
CSS SIGHISOARA/CNE SIGHISOARA
PRODANIUC CRISTIAN
LPS BANATUL TIMISOARA/CNOPJ TIMISOARA
RADU CODRIN
CSU din SUCEAVA/CNOPJ SUCEAVA
REUT ALEXANDRU
CSU din SUCEAVA
ROSCA MATEO
SCM POLITEHNICA TIMISOARA/CNOPJ TIMISOARA
RUSU DARIUS
AHC POTAISSA TURDA
SABOU LUCAS
CS MINAUR BAIA MARE
SCIARA MARIO
CS FORTUNA BUCURESTI/CNOPJ BUCURESTI
SERBAN GABRIEL EMANUEL
CSS FAGARAS/CNE SIGHISOARA
SERBU FLAVIAN TEODOR
LPS BRAILA/CNE SIGHISOARA
SIRGHIE FLORIN
CSU din SUCEAVA/CNOPJ SUCEAVA
STAN DRAGOS
CS FORTUNA BUCURESTI/CNOPJ BUCURESTI
STANCIUC DANIEL
CSU din SUCEAVA
STEJAR CLAUDIU
CSU din SUCEAVA/CNOPJ SUCEAVA
STOICAN VIOREL
CS FORTUNA BUCURESTI/CNOPJ BUCURESTI
TANASE ANTONIO
CSS STEAUA BUCURESTI/CNOPJ BUCURESTI
TANCAU MATEI
CSU din SUCEAVA/CNOPJ SUCEAVA
TARAU MARIO
CSO BREAZA/CNE SIGHISOARA
TEODOR STEFAN
HCDS CONSTANTA
TOMA ANDREI ALEXANDRU
CSS SIGHISOARA/CNE SIGHISOARA
URSU DRAGOS
CS FORTUNA BUCURESTI/CNOPJ BUCURESTI
VOICA BOGDAN DAVID
CSM BUCURESTI
VOICULESCU ALEXANDRU
CS FORTUNA BUCURESTI/CNOPJ BUCURESTI
ZARITCHI CATALIN
CSU din SUCEAVA/CNOPJ SUCEAVA
ZOSIM ANDREI
CSS 2 BUCURESTI/CNOPJ BUCURESTI

Staff nationala

SIPOS LORANT
Antrenor principal
CLONOVSZKI CLAUDIU
Antrenor secund