Romania Juniori Masculin

Program

Rezultate

27:26 14:13
Duminicã, 21 august 2016 /
ROMANIA vs BELARUS
Campionatul European de Juniori 2016 D2 (U18)
34:21 17:11
Sâmbãtã, 20 august 2016 /
ROMANIA vs MUNTENEGRU
Campionatul European de Juniori 2016 D2 (U18)
29:23 13:13
Miercuri, 17 august 2016 /
ROMANIA vs BOSNIA&HERZEGOVINA
Campionatul European de Juniori 2016 D2 (U18)
35:23 18:13
Marþi, 16 august 2016 /
ROMANIA vs GEORGIA
Campionatul European de Juniori 2016 D2 (U18)
32:28 15:11
Luni, 15 august 2016 /
ROMANIA vs LETONIA
Campionatul European de Juniori 2016 D2 (U18)
30:31 15:16
Duminicã, 10 aprilie 2016 /
ROMANIA vs SERBIA
Jocuri Bilaterale
ROMANIA: Rusu Vladut, Kereki David 2, Dragan Razvan 5, Micu Valentin 5, Broasca Ionut 2, Culea Cornel 1, Staicu Gabriel, Cabut Calin 2, Susanu Daniel 1, Neculai Cristian, Ilie Gabriel 2, Talmaciu Alexandru 3, Scarlat George 1, Fekete Daniel 5, Dedea Adrian, Atanasoaei Ioan 2.
26:31 14:19
Vineri, 08 aprilie 2016 /
ROMANIA vs SERBIA
Jocuri Bilaterale
ROMANIA: Rusu Vladut, Kereki David 2, Dragan Razvan 3, Micu Valentin 1, Broasca Ionut 4, Diaconu Laurentiu 3, Culea Cornel, Staicu Gabriel, Cabut Calin 3, Susanu Daniel 3, Neculai Cristian, Ilie Gabriel, Talmaciu Alexandru 2, Scarlat George, Fekete Daniel 2, Dedea Adrian, Atanasoaei Ioan 3.
27:30 14:16
Joi, 07 aprilie 2016 /
ROMANIA vs SERBIA
Jocuri Bilaterale
ROMANIA: Rusu Vladut, Kereki David 1, Dragan Razvan 1, Micu Valentin 5, Broasca Ionut 4, Diaconu Laurentiu 1, Culea Cornel 6, Staicu Gabriel, Cabut Calin 3, Susanu Daniel 2, Neculai Cristian, Ilie Gabriel, Talmaciu Alexandru 2, Scarlat George, Fekete Daniel, Dedea Adrian 2, Atanasoaei Ioan.
23:37 9:18
Joi, 02 iulie 2015 /
ROMANIA vs SPANIA
Campionatul European OPEN U19
26:37 13:20
Miercuri, 01 iulie 2015 /
ROMANIA vs ISLANDA
Campionatul European OPEN U19
26:35 16:22
Miercuri, 01 iulie 2015 /
ROMANIA vs OLANDA
Campionatul European OPEN U19
17:31 7:17
Marþi, 30 iunie 2015 /
ROMANIA vs SUEDIA
Campionatul European OPEN U19
25:22 12:11
Luni, 29 iunie 2015 /
ROMANIA vs ESTONIA
Campionatul European OPEN U19
26:18 13:10
Luni, 29 iunie 2015 /
ROMANIA vs KOSOVO
Campionatul European OPEN U19
27:27 13:16
Marþi, 23 iunie 2015 /
ROMANIA vs SERBIA
Pregatire
23:22 10:11
Luni, 22 iunie 2015 /
ROMANIA vs SERBIA
Pregatire
29:32 15:15
Miercuri, 20 august 2014 /
ROMANIA vs BELARUS
Campionatul European de Juniori 2014 (U18)
30:25 14:11
Marþi, 19 august 2014 /
ROMANIA vs CEHIA
Campionatul European de Juniori 2014 (U18)
30:43 13:21
Duminicã, 17 august 2014 /
ROMANIA vs UNGARIA
Campionatul European de Juniori 2014 (U18)
26:41 13:19
Vineri, 15 august 2014 /
ROMANIA vs CROATIA
Campionatul European de Juniori 2014 (U18)
24:43 12:21
Joi, 14 august 2014 /
ROMANIA vs FRANTA
Campionatul European de Juniori 2014 (U18)

Programul competitional anul 2019

# Data Actiune

Lot curent

Aceste informatii sunt disponibile doar in cazul in care nationala este implicata intr-un turneu final care necesita un lot oficial si nu pe cel largit.

Lot largit

?ENEA ION ALEXANDRU
C.S.S. Craiova/C.N.E. Sighisoara
2002
ARDELEAN OVIDIU IONUT
Academia Minaur Baia Mare
2003
BOTE RAUL STEFAN
S.C.M. Poli Timisoara
2002
BRAN CONSTANTIN DARIUS
C.S.S.M. Bacau
2003
BRUJ ANDREI CIFOR
L.P.S. Bistrita/C.N.E. Sighisoara
2002
CHIRA VLAD NICOLAE
S.C.M. Poli Timisoara
2003
CITU ROBERT GABRIEL
C.N.E. Sighisoara
2003
CIURESCU MANEA FLORIN ANDREI
L.P.S. Vaslui
2002
CONSTANTINESCU GABRIEL LUCIAN
L.P.S. Tirgu Jiu/C.N.E. Sighisoara
2002
COSTACHE CATALIN
C.S.M. Bucuresti/C.N.O.P.J. Bucuresti
2002
COSTEA RARES ANDREI
H.C. Dobrogea Sud Constanta
2002
DEDU CALIN
C.S.M. Bucuresti/C.N.O.P.J. Bucuresti
2002
DIRLAU DENIS
C.S.S.M. Bacau
2002
DUMITRESCU IANUS
S.C.M. Poli Timisoara
2003
GHILENCEA ANDREI
Unirea Sanicolau Mare/C.N.E. Sighisoara
2002
GHIVIL CATALIN FLORIN
Potaissa Turda
2002
KATONA TAMAS
C.S.S. Odorhei
2002
KRAMER MARCO ALEXANDER
C.S.S. Sighisoara/C.N.E. Sighisoara
2002
MAXIM ANDREI TEODOR
C.S.S. Hunedoara/C.N.E. Sighisoara
2002
MUNTEAN RARES
C.S.S. Fagaras/C.N.E. Sighisoara
2003
ONEA DRAGOS
C.S.S. Sighisoara/C.N.E. Sighisoara
2002
PAL CLAUDIU
S.C.M. Poli Timitoara
2003
PASCA ALEXANDRU MIHAI
C.S.M. Bucuresti
2003
POP ERIK LEONARD
Academia Minaur Baia Mare
2002
POTORAC SORIN
L.P.S. Vaslui
2002
PREDA GABRIEL DARIUS
H.C. Dobrogea Sud Constanta
2002
SAMFIRESCU ANDREI ALEXANDRU
S.C.M. Poli Timisoara
2002
SASARAN ANDREI MIHNEA
Extrem Baia Mare/C.N.E. Sighisoara
2002
STANESCU IONUT ADRIAN
H.C. Dobrogea Sud Constanta
2003
TANASA IONUT CIPRIAN
L.P.S. Vaslui
2002
TOBOSARU TIBERIUS STEFAN
C.S.S.M. Bacau
2003

Staff nationala

GIRALT JORDI
antrenor principal
SIPOS LORANT
antrenor secund
BORODI GABRIEL
antrenor cu portarii
BOLBOREA OANA
maseur / fizioterapeut