Juniori 4 Turneu Final Masculin



Jocuri de clasament

Rezultate/Program

Locurile 13-16

Rezultate/Program

Locurile 9-12

Rezultate/Program

Locurile 5-8

Rezultate/Program

Locurile 1-4

Rezultate/Program

Grupa Secundara 2

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 AHC Dobrogea Sud 3 2 1 0 73 54 19 1 1 1 0 4 3 7
2 CSS Medgidia 3 2 0 1 57 62 -5 0 0 2 0 0 6 6
3 DSCL Sport Caracal 3 1 1 1 61 50 11 1 0 0 1 3 1 4
4 CSS Alexandria 3 0 0 3 41 66 -25 0 0 0 0 0 0 0

Grupa Secundara 1

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 LPS Tg Jiu 3 2 1 0 63 56 7 1 1 1 0 4 3 7
2 ACS Academia Junior Ploiesti 3 2 0 1 50 45 5 1 0 1 0 3 3 6
3 CSS Ploiesti 3 1 1 1 62 62 0 1 0 0 1 3 1 4
4 Sc. Gen. nr. 7 Timisoara 3 0 0 3 39 51 -12 0 0 0 0 0 0 0

Grupa Principala 2

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 CSM Bucuresti 3 3 0 0 75 57 18 2 0 1 0 6 3 9
2 AH Minaur Baia Mare 3 2 0 1 64 68 -4 1 0 1 0 3 3 6
3 CSM Progresul Bailesti 3 1 0 2 63 64 -1 1 0 0 0 3 0 3
4 ACS Transilvania Brasov 3 0 0 3 54 67 -13 0 0 0 0 0 0 0

Grupa Principala 1

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 CSU din Suceava 3 3 0 0 72 46 26 2 0 1 0 6 3 9
2 LPS Vaslui 3 2 0 1 51 49 2 2 0 0 0 6 0 6
3 ACS Szejke Odorheiul Secuiesc 3 1 0 2 48 51 -3 0 0 1 0 0 3 3
4 Sporting Ghimbav 3 0 0 3 34 59 -25 0 0 0 0 0 0 0

Grupa D

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 CSM Bucuresti 3 3 0 0 83 45 38 2 0 1 0 6 3 9
2 ACS Transilvania Brasov 3 2 0 1 71 63 8 1 0 1 0 3 3 6
3 CSS Medgidia 3 1 0 2 52 76 -24 0 0 1 0 0 3 3
4 DSCL Sport Caracal 3 0 0 3 54 76 -22 0 0 0 0 0 0 0

Grupa C

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 AH Minaur Baia Mare 3 2 1 0 78 55 23 1 0 1 1 3 4 7
2 CSM Progresul Bailesti 3 2 0 1 73 53 20 1 0 1 0 3 3 6
3 AHC Dobrogea Sud 3 1 1 1 71 64 7 1 1 0 0 4 0 4
4 CSS Alexandria 3 0 0 3 34 84 -50 0 0 0 0 0 0 0

Grupa B

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 LPS Vaslui 3 3 0 0 60 50 10 2 0 1 0 6 3 9
2 ACS Szejke Odorheiul Secuiesc 3 2 0 1 51 43 8 1 0 1 0 3 3 6
3 CSS Ploiesti 3 1 0 2 68 66 2 1 0 0 0 3 0 3
4 Sc. Gen. nr. 7 Timisoara 3 0 0 3 44 64 -20 0 0 0 0 0 0 0

Grupa A

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 CSU Suceava 3 3 0 0 65 39 26 2 0 1 0 6 3 9
2 Sporting Ghimbav 3 1 1 1 48 54 -6 0 1 1 0 1 3 4
3 LPS Tg Jiu 3 1 1 1 53 61 -8 0 0 1 1 0 4 4
4 ACS Academia Junior Ploiesti 3 0 0 3 37 49 -12 0 0 0 0 0 0 0
Generated in: 24 ms; Memory is 0.659 Mb; Peak is 1.119 Mb;