Juniori 2 Grupe Principale - Speranta Feminin


Grupa Speranta 4

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 CS Seini 5 4 1 0 97 64 33 3 0 1 1 6 3 15
2 CSS Viitorul Cluj 5 4 0 1 138 95 43 2 0 2 0 4 4 13
3 CSS Odorheiul Secuiesc 4 1 1 2 104 109 -5 0 1 1 0 1 2 6 *
4 ACS Alpha Oradea 3 1 0 2 50 58 -8 1 0 0 0 2 0 2
5 CSS Sibiu 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 LPS Tg. Mures 5 0 0 5 64 127 -63 0 0 0 0 0 0 -2 *
Penalizari

* LPS Tg. Mures (-3pts nerespectare cerinte varsta)

* CSS Odorheiul Secuiesc (-1pts nerespectare cerinte varsta)

Bonus

* CSS Viitorul Cluj (5pts respectare cerinte talie)

* CSS Odorheiul Secuiesc (4pts respectare cerinte talie)

* CS Seini (6pts respectare cerinte talie)

* LPS Tg. Mures (1pts respectare cerinte talie)


Grupa Speranta 3

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 CSS Petrosani 6 4 1 1 176 146 30 2 1 2 0 5 4 15
2 LPS Viitorul Pitesti 6 3 1 2 172 163 9 3 0 0 1 6 1 13
3 LPS Slatina 6 3 0 3 161 169 -8 2 0 1 0 4 2 12
4 HC Jimbolia 6 3 0 3 138 153 -15 2 0 1 0 4 2 12
5 ACS Leu Giarmata 5 3 0 2 121 123 -2 1 0 2 0 2 4 11
6 CSS Craiova 5 0 0 5 112 126 -14 0 0 0 0 0 0 5
Bonus

* LPS Slatina (6pts respectare cerinte talie)

* LPS Viitorul Pitesti (6pts respectare cerinte talie)

* CSS Petrosani (6pts respectare cerinte talie)

* CSS Craiova (5pts respectare cerinte talie)

* ACS Leu Giarmata (5pts respectare cerinte talie)

* HC Jimbolia (6pts respectare cerinte talie)


Grupa Speranta 2

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 ACS Unirea Dobroesti 6 6 0 0 188 152 36 3 0 3 0 6 6 18
2 CS Rapid Bucuresti 6 5 0 1 215 166 49 3 0 2 0 6 4 12
3 CSS Dinamo Brasov 6 2 0 4 199 211 -12 2 0 0 0 4 0 9
4 CT Media Bucuresti 6 4 0 2 162 159 3 2 0 2 0 4 4 8
5 CSS Fagaras 6 1 0 5 170 179 -9 1 0 0 0 2 0 3
6 CSS Sf. Gheorghe 6 0 0 6 166 233 -67 0 0 0 0 0 0 1
Bonus

* ACS Unirea Dobroesti (6pts respectare cerinte talie)

* CSS Dinamo Brasov (5pts respectare cerinte talie)

* CS Rapid Bucuresti (2pts respectare cerinte talie)

* CSS Sf. Gheorghe (1pts respectare cerinte talie)

* CSS Fagaras (1pts respectare cerinte talie)


Grupa Speranta 1

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 CSH Art Galati 4 4 0 0 104 54 50 2 0 2 0 4 4 12
2 LPS Piatra Neamt 5 3 0 2 117 110 7 2 0 1 0 4 2 11
3 CSS Tg Neamt 4 3 0 1 86 67 19 1 0 2 0 2 4 6
4 LPS Focsani 5 1 0 4 89 125 -36 1 0 0 0 2 0 2
5 CS Axiopolis Cernavoda 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 LPS Roman 4 0 0 4 0 40 -40 0 0 0 0 0 0 -4 *
Penalizari

* LPS Roman (-4pts nerespectare cerinte varsta)

Bonus

* LPS Piatra Neamt (5pts respectare cerinte talie)

* CSH Art Galati (4pts respectare cerinte talie)

Generated in: 56 ms; Memory is 0.641 Mb; Peak is 1.101 Mb;