Juniori 3 Grupe Principale - Valoare Masculin


Grupa Valoare 4

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 Academia Minaur Baia Mare 10 9 1 0 459 294 165 5 0 4 1 10 9 27
2 Lic. Liviu Rebreanu Turda 10 7 1 2 403 353 50 4 1 3 0 9 6 24
3 CS Szejke Odorheiu Secuiesc 10 6 0 4 371 378 -7 4 0 2 0 8 4 21
4 CSS Sibiu 9 3 0 6 291 326 -35 3 0 0 0 6 0 15
5 CS Seini 9 1 0 8 284 349 -65 1 0 0 0 2 0 10
6 Academica Cluj-Napoca 10 2 0 8 277 385 -108 2 0 0 0 4 0 6
Bonus

* CS Szejke Odorheiu Secuiesc (9pts respectare cerinte talie)

* Lic. Liviu Rebreanu Turda (9pts respectare cerinte talie)

* Academia Minaur Baia Mare (8pts respectare cerinte talie)

* CSS Sibiu (9pts respectare cerinte talie)

* CS Seini (8pts respectare cerinte talie)

* Academica Cluj-Napoca (2pts respectare cerinte talie)


Grupa Valoare 3

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 ACS Transilvania Brasov 9 9 0 0 372 209 163 5 0 4 0 10 8 25
2 CS Unirea Sannicolau Mare 9 5 0 4 321 327 -6 4 0 1 0 8 2 19
3 CSS Fagaras 9 4 1 4 309 320 -11 3 1 1 0 7 2 17
4 CS Sporting Ghimbav 9 4 1 4 280 302 -22 3 0 1 1 6 3 17
5 LPS Banatul Timisoara 9 3 1 5 269 311 -42 3 0 0 1 6 1 15
6 CSM Scolar Resita 9 0 1 8 254 336 -82 0 1 0 0 1 0 9
Bonus

* CSS Fagaras (8pts respectare cerinte talie)

* CSM Scolar Resita (8pts respectare cerinte talie)

* CS Sporting Ghimbav (8pts respectare cerinte talie)

* ACS Transilvania Brasov (7pts respectare cerinte talie)

* CS Unirea Sannicolau Mare (9pts respectare cerinte talie)

* LPS Banatul Timisoara (8pts respectare cerinte talie)


Grupa Valoare 2

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 CSM Bucuresti 10 8 1 1 418 287 131 4 1 4 0 9 8 25
2 CSO Mizil 9 6 1 2 304 281 23 5 0 1 1 10 3 21
3 CSS 2 Bucuresti 9 5 1 3 343 337 6 4 0 1 1 8 3 20
4 CSS Targoviste 9 2 1 6 279 337 -58 2 1 0 0 5 0 13
5 CS Brazi 10 2 1 7 369 438 -69 2 0 0 1 4 1 13
6 CSS Corabia 9 2 1 6 277 310 -33 1 1 1 0 3 2 11 *
Penalizari

* CSS Corabia (-2pts neprezentare)

Bonus

* CSM Bucuresti (8pts respectare cerinte talie)

* CSS Targoviste (8pts respectare cerinte talie)

* CSS 2 Bucuresti (9pts respectare cerinte talie)

* CSO Mizil (8pts respectare cerinte talie)

* CS Brazi (8pts respectare cerinte talie)

* CSS Corabia (8pts respectare cerinte talie)


Grupa Valoare 1

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 CSU Suceava 9 9 0 0 400 246 154 4 0 5 0 8 10 26
2 CSM Bacau 10 8 0 2 397 349 48 4 0 4 0 8 8 24
3 CSS Medgidia 9 4 1 4 338 345 -7 2 0 2 1 4 5 18
4 LPS Iasi 9 4 1 4 289 298 -9 2 1 2 0 5 4 18
5 CSM Focsani 2007 10 2 0 8 303 369 -66 1 0 1 0 2 2 12
6 AHC Dobrogea Sud Constanta 9 0 0 9 278 398 -120 0 0 0 0 0 0 8
Bonus

* CSM Bacau (8pts respectare cerinte talie)

* CSS Medgidia (9pts respectare cerinte talie)

* CSU Suceava (8pts respectare cerinte talie)

* LPS Iasi (9pts respectare cerinte talie)

* AHC Dobrogea Sud Constanta (8pts respectare cerinte talie)

* CSM Focsani 2007 (8pts respectare cerinte talie)

Generated in: 53 ms; Memory is 0.644 Mb; Peak is 1.102 Mb;