Juniori 2 Grupe Principale - Valoare Masculin



Grupa Valoare 3

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 SCM Politehnica Timisoara 10 8 1 1 309 211 98 5 0 3 1 10 7 27
2 CSS Rm Valcea 10 6 2 2 287 270 17 4 1 2 1 9 5 23
3 CSS Craiova 10 4 1 5 253 298 -45 3 1 1 0 7 2 16 *
4 CSM Scolar Resita 10 6 0 4 270 236 34 4 0 2 0 8 4 15
5 CSS Hunedoara 10 1 0 9 274 381 -107 1 0 0 0 2 0 12
6 ACS Alpha Oradea 10 3 0 7 232 229 3 2 0 1 0 4 2 11 *
Penalizari

* CSS Craiova (-2pts neprezentare)

* ACS Alpha Oradea (-2pts neprezentare)

Bonus

* CSS Rm Valcea (9pts respectare cerinte talie)

* ACS Alpha Oradea (7pts respectare cerinte talie)

* CSS Craiova (9pts respectare cerinte talie)

* CSS Hunedoara (10pts respectare cerinte talie)

* SCM Politehnica Timisoara (10pts respectare cerinte talie)

* CSM Scolar Resita (3pts respectare cerinte talie)


Grupa Valoare 2

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 CSM Bucuresti 10 10 0 0 424 246 178 5 0 5 0 10 10 28
2 AHC Dobrogea Sud Constanta 10 7 0 3 324 271 53 4 0 3 0 8 6 23
3 CSS Medgidia 10 6 0 4 340 358 -18 4 0 2 0 8 4 22
4 CSS Calarasi 10 4 0 6 336 350 -14 3 0 1 0 6 2 17
5 CSS 2 Bucuresti 10 2 1 7 335 417 -82 2 0 0 1 4 1 15
6 CSS 3 Steaua Bucuresti 10 0 1 9 325 442 -117 0 1 0 0 1 0 6
Bonus

* CSS Medgidia (10pts respectare cerinte talie)

* CSS 3 Steaua Bucuresti (5pts respectare cerinte talie)

* CSS 2 Bucuresti (10pts respectare cerinte talie)

* AHC Dobrogea Sud Constanta (9pts respectare cerinte talie)

* CSS Calarasi (9pts respectare cerinte talie)

* CSM Bucuresti (8pts respectare cerinte talie)


Grupa Valoare 1

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 CSM Bacau 10 9 0 1 315 276 39 5 0 4 0 10 8 28
2 LPS Piatra Neamt 10 6 1 3 312 276 36 3 1 3 0 7 6 23
3 CSS Galati 10 6 1 3 351 326 25 5 0 1 1 10 3 23
4 LPS Vaslui 10 4 2 4 284 280 4 3 0 1 2 6 4 20
5 CSS Bacau 10 2 1 7 271 315 -44 1 1 1 0 3 2 15
6 LPS Iasi 10 0 1 9 270 330 -60 0 1 0 0 1 0 11
Bonus

* CSM Bacau (10pts respectare cerinte talie)

* LPS Vaslui (10pts respectare cerinte talie)

* CSS Galati (10pts respectare cerinte talie)

* LPS Iasi (10pts respectare cerinte talie)

* CSS Bacau (10pts respectare cerinte talie)

* LPS Piatra Neamt (10pts respectare cerinte talie)


Grupa Valoare 4

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 Academia Minaur Baia Mare 10 8 1 1 387 290 97 5 0 3 1 10 7 27
2 AHC Potaissa Turda 10 8 0 2 372 321 51 5 0 3 0 10 6 25
3 CSS Dinamo Brasov 10 6 1 3 358 348 10 4 1 2 0 9 4 22
4 CS Extrem Baia Mare 10 4 0 6 283 294 -11 3 0 1 0 6 2 15 *
5 CSM Ploiesti 10 2 0 8 283 366 -83 2 0 0 0 4 0 14
6 CS Sporting Ghimbav 10 1 0 9 323 387 -64 1 0 0 0 2 0 12
Penalizari

* CS Extrem Baia Mare (-2pts neprezentare)

Bonus

* CSM Ploiesti (10pts respectare cerinte talie)

* CSS Dinamo Brasov (9pts respectare cerinte talie)

* CS Extrem Baia Mare (9pts respectare cerinte talie)

* Academia Minaur Baia Mare (10pts respectare cerinte talie)

* AHC Potaissa Turda (9pts respectare cerinte talie)

* CS Sporting Ghimbav (10pts respectare cerinte talie)

Generated in: 51 ms; Memory is 0.657 Mb; Peak is 1.120 Mb;